شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - masoudsalamat - 2013-02-08 09:29 PM

سلام
هومن خان اسلحه تون خیلی زیبا شده فقط یه سئوال اون مگسک فسفری رو جدا تهیه کردین؟ یا از اول روی تسمه بوده؟ با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - hooman63 - 2013-02-08 09:50 PM

جدا گرفتم 40 چوق ناقابل البته 4 تا بود که همه موقع نازک کردن تار و مار شدن
جای مگسک هم جدا روی تسمه درآورده شده و جوش شده

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - rezajf - 2013-02-09 01:11 AM

هومن جان واقعا مسود شاهكار كرده مباركت باشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - gorgan - 2013-02-18 01:38 PM

(2013-02-08 02:54 PM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم لینکش دوست منKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اقا هومن
اگر امکان داره عکسهاتونو روی یک اپلود سنتر دیگه اپ کنید من خیلی دوست دارم ببینمشون اما نمیتونم.با تشکرKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sorooshsaharfekr - 2013-02-18 09:22 PM

(2013-02-18 01:38 PM)gorgan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-08 02:54 PM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم لینکش دوست منKhansariha (8)

سلام اقا هومن
اگر امکان داره عکسهاتونو روی یک اپلود سنتر دیگه اپ کنید من خیلی دوست دارم ببینمشون اما نمیتونم.با تشکرKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (48)

مشکل از مرورگرتونه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-03-03 10:22 AM

سلام آقایون من قراره امروز برای یه نخجیر ۲ آزاد آکبند پول بریزم به حساب اسلحه فروش و کپی مدارک بافیش واریزی رو براش فکس کنم(آخه از شهر خودمون نخریدم) طرف میگه من اسمت رو تو سیستم ثبت میکنم امبته هروقت سیستم باز بشه و مدارک رو با پست برات میفرستم طرف درست میگه؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - BAHMANRAHIMI - 2013-03-03 10:46 AM

(2013-03-03 10:22 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقایون من قراره امروز برای یه نخجیر ۲ آزاد آکبند پول بریزم به حساب اسلحه فروش و کپی مدارک بافیش واریزی رو براش فکس کنم(آخه از شهر خودمون نخریدم) طرف میگه من اسمت رو تو سیستم ثبت میکنم امبته هروقت سیستم باز بشه و مدارک رو با پست برات میفرستم طرف درست میگه؟
با سلام دوست گرامی
پیشاپیش بهت تبریک میگم ، ولی بهتر بود خودت به مغازه اش میرفتی و اولا اسلحه رو چک میکردی ، دوم از مغازه دار رسید میگرفتی که بابت این شماره سلاح اینقدر از شما پول گرفته و اونو به شما واگذار کرده تا سندی ازش داشته باشی. تا اگر به قول خودش سایت کار نمیکرد لااقل سندی ازش داشته باشی. این توصیه من به شما است چون مطمئنم بعد از واریز کردن پول همش نگران این موضوع میشی که اسمت رو ثبت کرده یانه.
پایدار باشید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-03-03 11:23 AM

سلام دوست عزیز اسلحه فروش به من گفت سندو مدارک اسلحه رو باپست براب میفرستم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - BAHMANRAHIMI - 2013-03-03 01:11 PM

(2013-03-03 11:23 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اسلحه فروش به من گفت سندو مدارک اسلحه رو باپست براب میفرستم
منظور اسلحه فروش، فرم واگذاری اسلحه برای ارائه به اسلحه و مهمات به شماست( قبلا اینو دستی میدادند اما جدیدا به صورت کامپیوتری شده و باید در سامانه اسلحه و مهمات ثبت کنن) ، اگر میتونه همون روز به شما بده که چه بهتر ولی اگر نشد بهتره یک فاکتور فروش بابت واگذاری سلاح (با عنوان شماره سریال اسلحه )ازش بگیری.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-03-03 05:43 PM

طرف هم همینو گفت که تو سامانه ثبت میکنم برگه شو برات میفرستم در ضمن اسلحه آکبنده دیگه نگاه کردن نداره نظر شخصی