شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2022-01-11 03:39 PM

سلام دوستان.

عکس اسلحه نخجیر ۲ اقا محمد.
ایشون بهم گفتن تا براشون پلودش کنم.
تقدیم به نگاهتونKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا خداحافظ.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Mohammadsardar - 2022-01-11 04:47 PM

خیلی از شما ممنونم آقا صالح زحمت کشیدید سپاسگزارم Khansariha (8)اسلحه هم قابل دوستان رو نداره Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Kamikami - 2022-06-30 12:26 AM

:یه چندتا عکس از دولول نخجیر خودم تقدیم به دوستان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2022-06-30 09:12 AM

سلام ؛ اسلحه شما خیلی تمیز و با سلیقه ست ؛ مبارک تون باشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - saeedahvaz - 2022-09-05 12:08 PM

سلام آقای اسماعیلی اون قطعه سیاه رنگ که کنار عکس اسلحه هست چیه

RE: راه اندازی اپلود سنتر انجمن - moosaranjbari - 2022-11-20 06:49 PM

سلام اساتیدمحترم دیروزیه نخجیردولول بغل گرفتم امروز باساچمه شماره 4تست کرم صلاح لگدبسیارشدیدی میزددوستانی که نخجیردولول دارن. عادی هست یامال من اینجوری هست. [/size]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ln 1 - 2022-11-21 10:23 AM

با سلام و احترام. مبارک باشه و انشاءالله به خوبی و خوشی استفاده کنید.
اگر از مهمات دست پر با خرج بالا یا احیانا فشنگ های خیلی قدیمی استفاده نکردید، لگد سلاح شما کاملا طبیعی است
کلا نخجیر های دو لول به علت لوله های فول چک لگد بدی دارن.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - craftsman - 2022-11-22 09:32 AM

(2022-09-05 12:08 PM)saeedahvaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای اسماعیلی اون قطعه سیاه رنگ که کنار عکس اسلحه هست چیه

اون قفل رمزدار برای ماشه س که کسی ازش نتونه استفاده کنه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alisalimi - 2023-02-15 05:05 PM

با سلام و درود خدمت دوستان گرامیKhansariha (48)
بنده چند سالی به علت درگیری متاسفانه از این سایت دور بودم
بنده در حال حاضر دنبال خرید نخجیر ۲ هستم تا ۶ ماه آینده
منتها نظرات دوستان رو که میخونم یه جا پشیمون میشم یه جا ترغیب به خرید
چند تا سوال داشتم
اول اینکه چرا انقدر در نخجیر ها تفاوت وجود داره از نظر ساخت و زاج و غیره
و زمان خرید باید چیارو چک کنم؟[/align]
دوم اینکه شنیدم دو مدل لول داره یکی ۷۰ یکی ۷۶
بعضی ها میگن تولید نمیشه ولی این مدل جدیداش ک روش کاوه خورده رو اگر کسی داره لطفا بگه تفاوتش با بقیه چیه؟
پیشاپیش ممنون از نظرات و وقتی ک میگذاریدKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - key - 2023-05-26 02:50 PM

[align=right]با سلام خدمت دوستان، بنده حدود یکماه قبل اقدام به خریدن یه قبضه نخجیر دو کردم که حدود دو هفته هم زمان صرف بازسازی اون شد، تصاویرش رو براتون میذارم