شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - HALFMAN2010 - 2012-12-06 09:25 PM

سلام دوستان
کسی قیمت این تفنگ رو داره؟
البته آک منظورمهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2012-12-06 10:06 PM

دوستان ديكه نظرشون جيه ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - dieselpower - 2012-12-07 01:22 AM

طول قسمت فرز خورده چند سانت هستش و آیا این لول فول چوک هست یا نیم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2012-12-07 07:24 AM

1سانت و فول جوك

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - karegarm - 2012-12-22 11:44 PM

سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم
من تو تاپیک تعمیرات عنوان کردم کسی جواب نداد گفتم اینجا مطرح کنم
یک دولول نخجیر 2 دارم و فکر کنم فنر سوزن یکی از لول ها شکسته و یک لول مسلح نمیشود و الان که میخواستم قنداق رو در بیارم گیر داشت و در نمیومد فقط حدود نیم سانت عقب و جلو میرفت ولی در نمیومد
عکس پیچ هایی که باز کردم و نشد رو میذارم دوستان که تجربه دارن راهنمایی کنن
با تشکر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - majid1234 - 2012-12-22 11:59 PM

قسمت جلوي محافظ ماشه را از بدنه جدا كن و بچرخون.
قسمت انتهاي اون پيچي هستش و به قنداق متصله

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alirahimi - 2012-12-23 02:13 AM

سلام دوست عزیز برای باز کردن قنداق شما کافیست لاستیک ضربه گیر ته قنداق را باز کنی یک سوراخ عمیق ته قنداق هست که به جلوی قنداق میرسه که یک پیچ بلند قنداق را به کپ سلاح وصل میکند بعضی اسلحه ها پیچ قنداقشان با پیچگوشتی بلند و بعضی با آچار بکس با دسته کمک بلند باز می شوند وقتی ضربه گیر رو باز کردی با چراغ قوه داخلش رو نگاه کن متوجه خواهی شد .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehrdadi - 2012-12-23 10:49 PM

سلام به همه دوستان و اساتید
خدمت شما عرض شود مشکلی که مدتهاست من در اسلحه نخجیرم با آن مواجه هستم و احتمالا مشکل دیگر دوستانی هم که نخجیر 2 دارند همین باشد ، این است که اون چنگکی که کارش نگه داشتن بچه قنداق هست از لوله کنده شده ( از یکی از لوله ها جدا شده و به لول دیگری همچنان وصل است ) . حالا سوال من این است که برای متصل کردنش باید از چه جوشی استفاده کنم تا به لوله و کرم کاری داخل لوله آسیبی نرسد . آیا میشود با دستگاه جوش برق اون را جوش داد یا هر روش دیگری که مناسب است راهنمایی بفرمایید . ممنون میشوم تجربیات خودتان را بفرمایید

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alirahimi - 2012-12-24 02:33 AM

سلام mehrdadi جان
تا جائی که من اطلاع دارم اگر شما از جوش برق استفاده کنید اولآ با کوچکترین اشتباه مثل استفاده از ولتاژ زیاد ممکنه لول رو سوراخ کنید و یا بیش از حد در یک نقطه ایجاد گرما کنید ضمن اینکه معمولآ جوش برق برای کارهای ظریف مناسب نیست فکر میکنم برای اینکار از کاربیت استفاده کنید بهتر باشه شما میتونید بجای استفاده از سیم زرد از سیم نقره ای استفاده کنید که دورنگی در محل جوش و لول ایجاد نشود در ضمن اینکار می بایست توسط یک جوشکار ماهر و سریع انجام شود که بیش از حد گرما به لول وارد نکند و لول را به آرامی و در مجاورت هوا سرد نماید .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - saeidth - 2012-12-24 06:59 AM

سلام دوست گرامي.به نظر بنده جوشكاري ممكنه به اسلحه شما آسيب برسونه.پيشنهاد من استفاده از چسبهاي صنعتيه.مثلا ميتونيد از چسب UHU 300(تلفظش مثل همون چسب اوهو ايرانيه) كه يك چسب دوقلو آلمانيه و قدرت تحمل وزن 300 كيلوگرم را داره، استفاده كنيد مطمئنا جواب خواهيد گرفت.براي جدا كردنش هم كافيه حرارتي در حدود200 درجه بديد تاجدا بشه.
درسايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اطلاعات مورد نياز در بخش محصولات/محصولات صنعتي/اوهو پس از باز شدن صفحه، چسب ذكر شده با تيوپ سبز رنگ مورد نظر هست.در ضمن در صورت استفاده از اين چسب بايد بدونيد كه اين چسب در دماي اتاق زماني در حدود 18-24 ساعت لازم داره تا بطور كامل خشك بشه.با افزايش دماي محيط ميشه زمان را مطابق جدول ارائه شده كمپاني سازنده تا حدودي كم كرد.