شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2021-11-14 08:04 PM

با اسلحه تون هوازنی هم میتونید انجام بدید ؟ اخه خیلی کار سختیه.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Mohammadsardar - 2021-11-15 06:36 PM

سلام آقا صالح اگه با من هستید که به جرات میتونم بگم بهترین تراپ باز های جهان هم با این قلق !!! به سختی میتونن هوازنی کنن ولی در جواب سوالتون باید بگم با چند تا از دوستان دبه های نوشابه رو تا نیمه خاک میکردیم یه نخ هم به سرش میبستیم بعد رفیقم پشتم میایستاد و با گرفتن نخ و چرخوندنش با قدرت در زاویه ۴۵ درجه رهاش میکنیم و بعد در فاصله حدود ۳۰ متری میزنمش Khansariha (367)Khansariha (226)Khansariha (219)آخه کسایی که شاتگان دارن میدونن چی میگم با شاتگان هدف ثابت زدن اصلا حال نداره و آدم کسل میشه ( پترن بحثش جداست ) بازم آقا صالح عزیز و دوستان گرامی بسیار خوشحال میشم بتونم کمکتون کنمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2021-11-16 03:29 PM

(2021-11-15 06:36 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا صالح اگه با من هستید که به جرات میتونم بگم بهترین تراپ باز های جهان هم با این قلق !!! به سختی میتونن هوازنی کنن ولی در جواب سوالتون باید بگم با چند تا از دوستان دبه های نوشابه رو تا نیمه خاک میکردیم یه نخ هم به سرش میبستیم بعد رفیقم پشتم میایستاد و با گرفتن نخ و چرخوندنش با قدرت در زاویه ۴۵ درجه رهاش میکنیم و بعد در فاصله حدود ۳۰ متری میزنمش Khansariha (367)Khansariha (226)Khansariha (219)آخه کسایی که شاتگان دارن میدونن چی میگم با شاتگان هدف ثابت زدن اصلا حال نداره و آدم کسل میشه ( پترن بحثش جداست ) بازم آقا صالح عزیز و دوستان گرامی بسیار خوشحال میشم بتونم کمکتون کنمKhansariha (8)

سلام.
خیلی ممنون .
بله با این قلق خخخخخ خیلی سخته ؛ البته اصلا شاتگان برای هوازنی ساخته شده تا زدن اهداف ثابت اینو منم موافق.
شما لطف دارید. Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alkalk - 2021-11-20 09:06 PM

سلام دوست گرامی من یک تفنگ نخجیر ۲ دست دوم به تازگی خریدم که خیلی تمیز است خواستم نظر شما رو در مورد سال ساخت جویا بشوم غیر از شماره اسلحه فقط روی بدنه کد DSH-7900795 جک شده .خودم با توجه به مطالب سایت فکر میکنم ساخت ۷۹ است

یک عدد 3 تنها هم یک گوشه دیگه حک شده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2021-11-21 07:29 AM

سلام‌ دوست عزیز مبارک باشه. Khansariha (8)Khansariha (8)
در مورد سال ساخت نظری ندارم ولی با توجه به عدد ۷۹ شاید مال همون سال باشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2021-11-21 11:04 AM

اقا یه عکس کامل هم ازش میزاشتید که ما هم فیض ببریم Khansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alkalk - 2021-11-21 07:48 PM

(2021-11-21 11:04 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه عکس کامل هم ازش میزاشتید که ما هم فیض ببریم Khansariha (219)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2021-11-21 10:28 PM

به به.
اقا مبارکه انشالله ماشه ش ۱۲۳۳۴۵۵۶۷۷۸۹۹۶۵ سال براتون بچکه.Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Kalashnikov - 2021-11-22 01:20 PM

(2021-11-20 09:06 PM)alkalk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست گرامی من یک تفنگ نخجیر ۲ دست دوم به تازگی خریدم که خیلی تمیز است خواستم نظر شما رو در مورد سال ساخت جویا بشوم غیر از شماره اسلحه فقط روی بدنه کد DSH-7900795 جک شده .خودم با توجه به مطالب سایت فکر میکنم ساخت ۷۹ است

سلام و احترام ،

دوست عزیز چرا دسته دو ؟!

چرا صفر نگرفتید ؟

ممنونم.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alkalk - 2021-11-22 06:41 PM

(2021-11-22 01:20 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-11-20 09:06 PM)alkalk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و احترام ،

دوست عزیز چرا دسته دو ؟!

چرا صفر نگرفتید ؟

ممنونم.
قنداق و بچه قنداق رو عوض کرده بود با چوب گردو هم خوش دست و قشنگ شده بود هم سبکتر. زاج هم زده بود. سوزن ها رو تعویض کرد.هم قیمت نو هزینه کردم ولی اگر این کار ها رو میخواستم انجام بدهم حداقل ۲،۳ تومان هزینه و کلی وقت لازم بود.