شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Amardan - 2020-12-05 10:16 PM

از توضیحات حضرتعالی بسیار سپاسگزارم. ????????????????????

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mbsec - 2020-12-18 01:16 AM

با سلام . دوستان دیروز موفق شدم بالاخره جواز سلاحم بعد از تقریبا 1 سال بگیرم . سلاحم نخجیرب 2 آکبنده که پارسال همون موقع از مصرف کننده خریدم 6 میلیون تومن .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alimoradiali - 2021-04-17 12:54 PM

(2020-12-18 01:16 AM)mbsec نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام . دوستان دیروز موفق شدم بالاخره جواز سلاحم بعد از تقریبا 1 سال بگیرم . سلاحم نخجیرب 2 آکبنده که پارسال همون موقع از مصرف کننده خریدم 6 میلیون تومن .

بسیار مبارک باشه سالهای زیادی ماشه اش بچکه براتون

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Mohammadsardar - 2021-08-27 09:14 PM

سلام به بزرگواران و اساتید انجمن. یه نخجیر دو داریم احساس میکنم لوله چپ راست بالا و لوله راست کمی چپ بالا میزنه آیا تعمیرکار میتونه درستش کنه . پیشاپیش از جوابتون سپاسگزارم Khansariha (8)
در ضمن ببخشید سوال دیگه داشتم اون تسمه اتصالی که بین دو تا لوله است داخلش چه ماده ای است نمیشه اون ماده رو خالی کرد و یه چیز سبک تر جایگزینش کرد مثلا چسب آهنی چیزی .بازم از شما سپاسگزارم Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Mohammadsardar - 2021-08-30 06:37 AM

سلام دوستان کسی نبود جواب بدهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ooooo - 2021-10-17 01:48 PM

سلام دوست عزیز
راستش هیچ کاری نشد نداره ولی اصلاح کردن این اشکال خیلی خیلی سخته
چون باید لول رو کامل باز منه تسمه رو برداره و دوباره اونم خیلی دقیق دوتا لول رو میزان کنه و بعد دوباره تمسه رو جوش بده
اون ماده بین دوتا لول و تسمه هم جنسش قطع هست
که برای اتصال لول و تسمه میان از جوش قلع استفاده میکنن
در تفنگ های جدید ولی از نوعی چسب استفاده میشه که مخصوص همین کار ساخته شده ولی تکنولوژیش توی ایران نیست فعلا[/align]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2021-10-18 08:37 AM

(2021-08-27 09:14 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بزرگواران و اساتید انجمن. یه نخجیر دو داریم احساس میکنم لوله چپ راست بالا و لوله راست کمی چپ بالا میزنه آیا تعمیرکار میتونه درستش کنه . پیشاپیش از جوابتون سپاسگزارم Khansariha (8)
در ضمن ببخشید سوال دیگه داشتم اون تسمه اتصالی که بین دو تا لوله است داخلش چه ماده ای است نمیشه اون ماده رو خالی کرد و یه چیز سبک تر جایگزینش کرد مثلا چسب آهنی چیزی .بازم از شما سپاسگزارم Khansariha (8)

سلام.
در زمینه همین تسمه که فرمودید توی این انجمن صحبت های زیادی شده اصولا دوستان گلایه میکنن که چرا به جای تسمه از چسب مخصوص استفاده نشده ولی همینجور که این دوست عزیز گفتن تکنولوژی اون چسب در ایران نیست.
بهتره به فکر باز کردن لول ها نباشید چون نه تنها عیبی رفع نمیشه بلکه بد تر هم میشه چون دوبار بستن دو لول به هم بسیار سخت و پیچیده است.
بهتره با سلاحتون تمرین زیاد کنید تا قلق شلیک بیاد دستتون.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Mohammadsardar - 2021-10-28 04:39 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان خوشحال میشم نظر بدین Khansariha (8)
سایز عکسو میشه بگین چند بزنم تا بزرگ بشه Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amn - 2021-10-28 09:36 PM

سلام.
دوست عزیز عکس ها برای من باز نمیشه نمیشه بزرگشون کرد. نمیدونم چرا.
لطفا ابعاد کارتون و فاصله هدف گیری رو هم اعلام کنید تا بشه در مورد این پترن نظر داد.
یه چیزایی فک کنم اون زیر نوشتید اما چون عکس بزرگ نمیشه خوانا نیست.

موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Mohammadsardar - 2021-10-29 01:49 PM

سلام ... خوب .سلاح نخجیر دو ..فاصله ۳۶متر دقیق. ساچمه شاهین نمره ۳ سال ۲۰۱۳ . .‌ ابعاد کارتون ۷۰در ۹۰ تعداد برخورد بالوله چپ۱۲۲.....تعدادبرخورد با لوله راست ۱۲۵!!!! برخورد در دایره ۱۲سانتی با لوله راست ۷ عدد و با لوله چپ ۵ عدد.و اینکه ساپورت و هوا مناسب بود در ضمن لوله راست بیست سانت چپ و بالا زد و نسبت به لوله چپ دقیق تر زد و لوله چپ ۳۰ سانت بالا و راست زد تمام این رو هم عرض کنم لوله چپ زهردار تر و جمع تر زد این موضوع واضح بود . دلیل اینکه تعداد برخورد کمتر بود این بود که خیلی راست زد ممنون میشم نظر بدین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2021-10-18 08:37 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-08-27 09:14 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
در زمینه همین تسمه که فرمودید توی این انجمن صحبت های زیادی شده اصولا دوستان گلایه میکنن که چرا به جای تسمه از چسب مخصوص استفاده نشده ولی همینجور که این دوست عزیز گفتن تکنولوژی اون چسب در ایران نیست.
بهتره به فکر باز کردن لول ها نباشید چون نه تنها عیبی رفع نمیشه بلکه بد تر هم میشه چون دوبار بستن دو لول به هم بسیار سخت و پیچیده است.
بهتره با سلاحتون تمرین زیاد کنید تا قلق شلیک بیاد دستتون.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام بر شما ببخشید دیر متوجه شدم جواب دادین بسیار سپاس گذارم Khansariha (8)