شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - azimia - 2020-03-22 12:50 AM

(2020-02-27 10:43 AM)saeedahvaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام با تشکر از همه دوستای که درباره نخجیر ۲ مطلب گذاشتن. منم بتازگی نخجیر ۲ بصورت آکبند گرفتم و تقریباً چند روزی طول کشید تا همه این ۲۱۲ صفحه رو بخونم. جاهایی که تعریف میشد خوشحال میشدم و جایی که انتقاد بود با دقت مطالعه میکردم. فقط یه سوال نخجیر های جدید با قدیمی هاش فرق میکنن و بهتر شدن یا بدتر؟

با تشکر از گردانندگان این سایت و همه دوستانی که در مورد این سلاح نظر دادن Khansariha (48)
سلام داداش ببین تفنگی که کرفتی خیلی هم خوبه قیمتش الان اندازه یه pcp ترکم نیست خوب استفاده کن منم دارم ازش الان 5 ساله راضیم عکسشم اینه ببین حالشو ببر
[تصویر: 14095509431.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - talebeamoli - 2020-03-28 02:39 AM

مبارک باشه دوست عزیز به خوشی استفاده کنید
الان از قیمت نخجیر دولول خبر دارید؟!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - haamidreza - 2020-03-28 06:52 AM

(2020-03-22 12:50 AM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-02-27 10:43 AM)saeedahvaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام با تشکر از همه دوستای که درباره نخجیر ۲ مطلب گذاشتن. منم بتازگی نخجیر ۲ بصورت آکبند گرفتم و تقریباً چند روزی طول کشید تا همه این ۲۱۲ صفحه رو بخونم. جاهایی که تعریف میشد خوشحال میشدم و جایی که انتقاد بود با دقت مطالعه میکردم. فقط یه سوال نخجیر های جدید با قدیمی هاش فرق میکنن و بهتر شدن یا بدتر؟

با تشکر از گردانندگان این سایت و همه دوستانی که در مورد این سلاح نظر دادن Khansariha (48)
سلام داداش ببین تفنگی که کرفتی خیلی هم خوبه قیمتش الان اندازه یه pcp ترکم نیست خوب استفاده کن منم دارم ازش الان 5 ساله راضیم عکسشم اینه ببین حالشو ببر
[تصویر: 14095509431.jpg]

سلام دوست عزیز
چندتا عکس از این نخجیزتون بذارید
مگسک سر لول چرا انقدر پایینه یا تو عکس اینجوری دیده میشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ooooo - 2020-04-10 08:06 PM

با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز
یک سوالی داشتم که خیلی ابتدایی هست
دوستان شما با نخجیر 2 چطوری هدف گیری میکنید
میشه از تجربیاتتون بگید
باتشکر
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز
یک سوالی داشتم که خیلی ابتدایی هست
دوستان شما با نخجیر 2 چطوری هدف گیری میکنید
میشه از تجربیاتتون بگید
باتشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - KRALARMS - 2020-04-11 02:30 AM

سوال شمادرخصوص هرتفنگی غیرازنخجیربود میشد به صورت جامع توضیح داد ولی نخجیر2به دلیل اینگه کاملا به صورت دستی وچشمی سرهم میشه وازدستگاههای لیزری برای فیکس کردن لول استفاده نمیکنن سیستم نشانه روی هرتفنگ بابقیه متفاوته یعنی اگه شما10قبضه نخجیرد اشته باشی به تبع اون 10تاقلق خواهی داشت شمابایدتیراندازی کنید شخصاقلق تفنگتون دستت بیاد اگه این تاپیک ومطالعه کرده باشی هرکدوم ازدوستان چیزی گفتن یکی بالا میزنه یکی چپ میزنه یکی لول چپ خوبه لول راست کج میزنه والی....

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ooooo - 2020-04-12 10:28 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز
من سلاح نخجیر2 دارم
بعدازشلیک حدود 30 فشنگ (فشنگ های عقاب و شاهین) امروز متوجه شدم سر لول از داخل کمی خورده شد.البته به مقدار جزیی
بنظرتون چیز مهمیه این قضیه یا طبیعی هست؟؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - haamidreza - 2020-04-13 07:49 AM

(2020-04-12 10:28 PM)ooooo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
من سلاح نخجیر2 دارم
بعدازشلیک حدود 30 فشنگ (فشنگ های عقاب و شاهین) امروز متوجه شدم سر لول از داخل کمی خورده شد.البته به مقدار جزیی
بنظرتون چیز مهمیه این قضیه یا طبیعی هست؟؟

سلام دوست عزیز
بیشتر توضیح بدین یا عکس بذارید
منظور از خوردگی که میگین زنگ زدن یا ضرب خوردن و یا ...

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ooooo - 2020-04-13 09:45 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kaveshooka - 2020-04-13 10:46 AM

(2020-04-13 09:45 AM)ooooo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز . شما با یه کولیس دقیق اندازه دهانه هر دو لول که در اصطلاح چوک تفنگ هست رو اندازه بگیر وسعی کن هر دو قطر دایره رو اندازه بگیری و اندازه ها رو اینجا اعلام کن تا اساتید راهنمایی کنن . من با تفنگ خودم با اینکه همه نوع فشنگ و چارپاره میزنم هیچ تغییری نکرده . البته یه مقدار رد ساچمه واسه تفنگی که نو بوده و باهاش تازه تیر انداختین چیز مهمی نیست . ولی ساییدگی نباید باشه . جنس لول نخجیر خوبه . یعنی تنها مزیتش لولش هست. مگر اینکه اونم جدیدا خراب شده باشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amirsalaramirsalar - 2020-04-13 11:03 AM

(2020-04-13 10:46 AM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-04-13 09:45 AM)ooooo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز . شما با یه کولیس دقیق اندازه دهانه هر دو لول که در اصطلاح چوک تفنگ هست رو اندازه بگیر وسعی کن هر دو قطر دایره رو اندازه بگیری و اندازه ها رو اینجا اعلام کن تا اساتید راهنمایی کنن . من با تفنگ خودم با اینکه همه نوع فشنگ و چارپاره میزنم هیچ تغییری نکرده . البته یه مقدار رد ساچمه واسه تفنگی که نو بوده و باهاش تازه تیر انداختین چیز مهمی نیست . ولی ساییدگی نباید باشه . جنس لول نخجیر خوبه . یعنی تنها مزیتش لولش هست. مگر اینکه اونم جدیدا خراب شده باشه

اندازه فول چوک نخجیر با کولیس چنده؟ شما تا بحال اندازه گرفتید؟ ضمنا سر لول تفنگ دوستمون ظا هرا خوبه و چیزی نشون نمیده