شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amirsalaramirsalar - 2018-12-09 10:57 AM

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kuroshh - 2019-02-26 10:00 PM

سلام دوستانوقت همگی بخیر.اگر کسی نخجیر 2 منبت داره لطفا عکس از ملیه زوایا بزاره و بگه راضی هست یا نه.تشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - haamidreza - 2019-02-27 09:24 AM

(2019-02-26 10:00 PM)kuroshh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانوقت همگی بخیر.اگر کسی نخجیر 2 منبت داره لطفا عکس از ملیه زوایا بزاره و بگه راضی هست یا نه.تشکر

سلام برادر
راضی بودن یا نبودن بستگی به خودت داره که چه انتظاری از تفنگت داشته باشی
نخجیر دولول منبت فرقی با ساده نداره فقط یکی دوتا بوته جقه روش به صورت ناشیانه حک کردن
شما اگه قصد خرید دارید یه مقدار بیشتر روی پولت بذار یک شاهین بگیری بهتره

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kuroshh - 2019-02-27 07:37 PM

سلام .سلاح شاهین الان 13 میلیون قیمت داره و واقعا اینقدر نمی ارزه. من خود یک برنو بلند و نخجیر 2 سری قدیم دارم راضی هستم . برای برادرم تصمیم گرفتیم نخجیر 2 منبت بخریم اما عکسی ازش نیست اصلا. دوستان اگر کسی داره لطفا از تمامی زوایا بزاره.تشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - haamidreza - 2019-02-28 09:16 AM

(2019-02-27 07:37 PM)kuroshh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .سلاح شاهین الان 13 میلیون قیمت داره و واقعا اینقدر نمی ارزه. من خود یک برنو بلند و نخجیر 2 سری قدیم دارم راضی هستم . برای برادرم تصمیم گرفتیم نخجیر 2 منبت بخریم اما عکسی ازش نیست اصلا. دوستان اگر کسی داره لطفا از تمامی زوایا بزاره.تشکر

سلام دوست عزیز
فشنگ عقاب پنج شیش هزار تومان میارزه ؟؟
نخجیر 2 تفنگ خوبیه ولی مشکلات خودش رو هم داره
شما شاهین و نخجیر 2 رو کنار هم بذار متوجه منظورم میشی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kuroshh - 2019-02-28 04:10 PM

سلام.برای من از همان روز اول هیچ ایراد جز سنگینی نداشت که عادت کردم اما 130 متر با ساچمه یک شیشه نوشابه میزنم.اما با شاهین تیر انداختیم با همان فشنگ و به هدف نخورد پس دلیل نمی شود که شاهین خیلی اس باشد و واقعا 6 الی 7 تومن بیشتر نمی ارزد. الان نخجیر 2 منبت تمیز نهایتا 5 هست و قیمت مناسبیه. اگر کسی عکس داره لطفا بزاره

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ماکان - 2019-02-28 04:53 PM

سلام،عکس نخجیر منبت که ندارم ،ولی چون دوستان مهمان هم امکان داره مطالب اینجا رو بخونن و خدای نکرده از تفنگ و فشنگ خودشون نا امید نشن عرض میکنم، 130 متر؟Khansariha (172)
شاید اتفاقی بخوره،شاید با هر تفنگ دیگه ای هم اتفاقی بخوره یا نه،ولی نمیشه اطمینان داشت تفنگی هست که حتما هر شلیک برخورد داره.اما قطعا از 130 متر بستن مگسک رو شیشه نوشابه خیلی هنر میخواد.Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kuroshh - 2019-02-28 09:06 PM

شاخ خیلی ها در آمده سر این مساله و وقتی به عینه دیدن باور کردن.مدل تفنگ برای سال 1377 هست

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - haamidreza - 2019-03-01 07:49 AM

(2019-02-28 09:06 PM)kuroshh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاخ خیلی ها در آمده سر این مساله و وقتی به عینه دیدن باور کردن.مدل تفنگ برای سال 1377 هست

سلام دوست عزیز
نمیدونم شرایط تیراندازی شما چطور بوده ولی باتوجه به بیانات شما لولی که تو صدوسی متر شیشه نوشابه رو بزنه خییلی جمع زنه و به درد شکار نمیخوره

من نتونستم منظورم رو درست برسونم من خودم اکار دارم و بیشترین فاصله ای که تیرانداختم باهاش همون شصت هفتاد متر بوده
بیشتر از اون هم نمیزنه نه اینکه نزنه از هر ده تا تیر شاید یکی شانسی بخوره
تفنگ نخجیر به پنج تومن مفته شک نکن و بخر
فکر کنم اخرین قیمتی که داشتم حدود هشت نه تومن بود
(2019-02-28 04:10 PM)kuroshh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.برای من از همان روز اول هیچ ایراد جز سنگینی نداشت که عادت کردم اما 130 متر با ساچمه یک شیشه نوشابه میزنم.اما با شاهین تیر انداختیم با همان فشنگ و به هدف نخورد پس دلیل نمی شود که شاهین خیلی اس باشد و واقعا 6 الی 7 تومن بیشتر نمی ارزد. الان نخجیر 2 منبت تمیز نهایتا 5 هست و قیمت مناسبیه. اگر کسی عکس داره لطفا بزاره

قیمت 5 تومن رو شما خودتون میگین یا فروشنده قیمت داده ؟؟؟
چون اگه تفنگ رو دیدین که عکس لازم ندارین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kuroshh - 2019-03-01 01:56 PM

نه نخجیر سفارشی 5 تومن هست.منبت از تهران یگانه پرسیدم 6 تومن.منتهی میخواستم عکسش را ببینم.لول راست پخش تر میزنه