شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - koh - 2018-11-26 11:21 PM

.سلام دوستان
دوست عزیز به احتمال زیاد خزانه چپ یه ذره گشادتر باشه (یه ذره منظور درحد میکرون) البته اگه اینجور باشه. شک نکن که از بدو تولد توی کارخونه همینجوره .چون خزانه محاله با شلیک گشاد بشه .جنس آلیاژ لول تفنگ ایرانی جدای از پرداخت و زاج بد عالیه .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kuroshh - 2018-11-27 01:23 AM

دوست گرامی KOH ممنون از راهنمایی ات. بنظرت قابل تعمیر هست ؟؟ اگر هم قابل تعمیر باشه به صلاح هست که بدست تعمیر کار سپرده بشه ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - koh - 2018-11-27 03:35 PM

(2018-11-27 01:23 AM)kuroshh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی KOH ممنون از راهنمایی ات. بنظرت قابل تعمیر هست ؟؟ اگر هم قابل تعمیر باشه به صلاح هست که بدست تعمیر کار سپرده بشه ؟

سلام دوست عزیز
گذینه تعویض لول از اسلحه مهمات هست که میتونی از اسلحه فروشای مجاز راهنمایی وشماره تماس بگیری. که فک کنم گرون دربیاد ونمیصرفه چون عیب زیاد فاحشی نیس که نیاز به تعویض باشه در مورد تعمیر هم من نمیدونم ایا قابل تعمیر هست فقط یه چی اینکه. اگه خزانه این مدل نخجیر جدا از لول باشه ودوتیکه. کار راحت و باصرفه میشه از طریق جنگ افزاری اسلحه مهمات میشه اون یکی خزانه رو عوض کرد. ولی در کل اگه زیاد اذیت نمیکنه. میشه باهاش کنار اومد .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sajadm - 2018-11-29 07:55 PM

(2018-11-27 01:23 AM)kuroshh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اره تعمیر میشه من دیدم فشنگ گلوله زنی کامل توی جان لول ب سمت چپ و راسا و بالا و پایین لق میزده اونو تعمیرش کردن اینکه چیزی نی فقط باید ب استاد کار ماهر بدیش تا خوب درستش کنه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ماکان - 2018-12-02 04:57 PM

سلام،نخجیر دولول در حد صفر الان چند قیمته؟ تشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mirhashemi - 2018-12-03 09:05 AM

من 6 میلیون یک ماه پیش صفرش رو قیمت گرفتم.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - asman - 2018-12-03 07:20 PM

من از چندجا پرسیدن اونایی که نداشتن گفتن 4-4/5
اونایی که داشتن گفتن6

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amirsalaramirsalar - 2018-12-04 09:30 AM

(2018-12-03 07:20 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از چندجا پرسیدن اونایی که نداشتن گفتن 4-4/5
اونایی که داشتن گفتن6

دقیقا این مورد که فرمودید در خصوص اسلحه فروشها صادقه یک سلاحی رو که ندارند فرض مثال ازشون قیمت میگیری میگه در آک اگه باشه مثلا بیست میلیون حالا اگه همون سلاح رو فردا نه چندان تمیز هم گیرش میاد میری بهش میگی چند؟ میگه سی میلیون همشون هم همین طور هستند و من که توشون خوب ندیدم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - arashkian - 2018-12-05 07:04 AM

Khansariha (48)Khansariha (256)درود بر همه دوستان.والا وقتی نظارت نباشه"بقول پرزیدنت روحانی : ابوذر هم که باشه فاسد میشه.عمار هم که باشه فاسد میشه...حالا اسلحه فروشهای شهر من و شما که دیگه جای خودشون...متاسفانه ایراد روی عدم نظارت و عدم سازماندهی صحیح بازار و عدم وجود قیمت مصوب با پشتوانه اجرایی لازم است ( عدم واردات سلاح های روز و جدید و تکنولوژی بروز و جدید هم جای خود ) و اینکه ما در اکثر اقلام و موارد ( خودرو و سلاح و و و تا حقوق و دستمزد افراد ) به بازارهای دنیا هیچ اتصال و پیوستگی نداریم و اصلا قیمت جهانی ( بجز در موقع توجیه برای گران کردن بنزین و غیره و فقط جهت سوءاستفاده ابزاری از اسمش و قیمتش ) در ایران معنی نداره.چون اون وقت کارگر با دلار امروز و خرج زندگی وابسته به قیمت دلار حداقل باید 12میلیون تومان ( 1000دلار ) حقوق بگیره.که خب الان همون 1200 حقوق خودش رو هم بهش نمیدن درست و حسابی و چه برسه به 12میلیون حقوق.فقط همیشه افزایش قیمت دلار و تحریم قیمتها رو افزایش داده و برجام و کاهش تحریمها و کاهش قیمت دلار هیچ وقت تاثیری توی بازار نداشته.این یعنی دلار و قیمت جهانی هم فقط ابزار است ... بهر حال نه داداش ایراد از اسلحه فروش و دلال نیست"ایراد اینه که از اول پایه دلال پروری گذاشته شد ( نه توی فقط مسئله سلاح و مسائل مرتبط باهاش"شیر یارانه ای و صف مردم جلوی بقالی و سوپرمارکتها رو یادتونه که ... چه سیستم مافیایی درست کرده بودن بقالیها و سوپری ها برای یک پاکت شیر )...و البته باید قبول کنیم که ما ملتی ( اکثریت ) طماع و فرصت طلب و منفعت طلب و مافیایی ( فقط سود خودم و خانواده خودم"گوربابای دیگران ) هستیم.و البته اینجوری بارمون آوردن دیگه ( آقا"ملتی که وقتی صف میبینه میخواد اول صف و جلوتر از بقیه باشه و مهم نیست براش چه صفی و برای چی است و اصلا نیازی داره یا نداره به اون کالا یا اصلا به نفعش هست خرید یا نیست و فقط میخواد اولین نفر و جلوتر از بقیه باشه" کارش ایراد داره دیگه ) .خب اون اسلحه فروش هم از همین مردم است دیگه.حالا یک کمی شدت طمع و فرصت طلبیش بیشتر .خدا کنه ما از اون اکثریت نباشیم.که اگر این اخلاق ما ملت نبود" سلاح نخجیر و صیاد و فشنگ عقاب و پراید و و و هر سری ساخت" بهتر و ارزانتر از سری قبل تولید میشد و نه اینکه برعکسش باشه ... حق نگهدار اساتید انجمن. Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kuroshh - 2018-12-05 06:55 PM

سلام دوستان.مشکل تفنگ من مربوط به پوکه کش بود به طوری که بطور مادر زادی کیپ لول ساخته شده و قابلیت تحرک ان ضعیف و خوشبختانه یک نعمیر کار منصف با هزینه 20 هزار تومان انرا با سمباده درست و قابل تحرک خوب کرد و مشکل بطور کل حل شد. جهت اطلاع اگر دوستان چنین مشکلی برخوردند به پوکه کش دقت کنند.