شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2017-02-24 06:20 PM

سلام samerجان کاملا فنی ودرست فرمودین بحث الیاژی وجنس وچگونگی کارکرددستگاه چکاننده یه موضوع هست،نحوه شلیک هم یه روی دیگه سکه نقص توهرکدومش آزاردهنده هست نخجیرتومورداول پنجاه پنجاهه،درمورد دوم دیگه بستگی به استفاده کننده داره یعنی تولیدکننده هیچ توجهی بهش نداره چراچون امکاناتش ونداره هردولول کنارهم میذارن بعدبینشون وباجوش قلع پرمکنن این عیب ازروزاول تولیدنخجیرباهاش بوده همچنان به مشتری هدیه داده میشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ehsansbs - 2017-02-24 08:47 PM

(2017-02-24 10:44 AM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خسته نباشید. . من یه نخجیر ۲ دارم که .تیر رو بالا میزنه .
یعنی یه جایی رو که هدف میگیری توی فاصله ۳۰ یا ۴۰ متری.
پایین ترین تیر میخوره یکم بالاتر از اون جایی که هدف گرفتی . بقیه بالاتر میخوره .
باید چجوری درستش کنم!؟ ممنونKhansariha (8)

سلام دوست عزیز .چند تا راه دارید:یکی اینکه همونطور که دوستان گفتن مگسک بلندتر بذارید.یکی دیگه اینکه یه تسمه یا همون ریب بذارید رو تفنگ که هم تفنگ زیباتر میشه و هم مشکل بالازدن حل میشه.یا اینکه یه قطعه فلز ۵_۶سانتی به عنوان نیم تسمه بچسبونید روی آخر لول و مگسک رو بذارید رو اون.فکر میکنم ارتفاع نیم تسمه باید ۶میلیپتر باشه یا ۵ میل دیگه بستگی داره تفنگتون چقدر بالا میزنه.ولی همون ۶میل خوبه.و راه آخر که هزینه بر هم هست اصلاح قنداقه که باید ببرید پیش تعمیر کار.
اما آسون ترین کار نیم تسمه هست که میتونید با چسب هل راحت بچسبونیدش .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ehsansbs - 2017-02-25 01:43 AM

دوستان اگر کسی تجربه چسبوندن برچسب استتار داره لطفا راهنمایی کنه.باید چطور بچسبونم؟دور تا دور لول و رو تسمه هم بکشم یا طولی باید رو لول کشیده بشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - najmi - 2017-03-14 09:19 PM

اسلحه من از بغل لق میزد متوجه شدم که دوستم وقتی حواسم نبود اسلحه را موقع مسلحه کردن کوسه را ازاد نکرده بود وباعث شده بود که زبانه بالای فشنگ کش یه مقدار یک دهم میل به سمت بلا کج شده وباعث شده بود که کوسه خوب چفت نشه و لول از بغل لق بزنه خلاصه من هم مجبور شدم بالای زبانه را سوهان بزنم ودرست شد وشلیک هم کردم مشکل نداشت وکوسه به خوبی چفت میشه حالا از احل فن سوال دارم ایا با این کار که حدود یک میلیمتر سوهانکاری اسلحه اسیب دیده یا نه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ghavidel98 - 2017-05-07 12:38 PM

دوستان عزیز این قسمت ته لوله چرا سیاه شده! ؟ مشکل خاصی نیست!! ؟Khansariha (8)
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - najmi - 2017-05-07 06:55 PM

(2017-05-07 12:38 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز این قسمت ته لوله چرا سیاه شده! ؟ مشکل خاصی نیست!! ؟Khansariha (8)
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

نگران نباش چون این قسمت از فشنگکش الیاژ ایرانی ولی لولها المانیه

اسلحه من از بغل لق میزد متوجه شدم که دوستم وقتی حواسم نبود اسلحه را موقع مسلحه کردن کوسه را ازاد نکرده بود وباعث شده بود که زبانه بالای فشنگ کش یه مقدار یک دهم میل به سمت بلا کج شده وباعث شده بود که کوسه خوب چفت نشه و لول از بغل لق بزنه خلاصه من هم مجبور شدم بالای زبانه را سوهان بزنم ودرست شد وشلیک هم کردم مشکل نداشت وکوسه به خوبی چفت میشه حالا از احل فن سوال دارم ایا با این کار که حدود یک میلیمتر سوهانکاری اسلحه اسیب دیده یا نه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2017-05-09 10:54 AM

با سلام:
دوست عزیز من درست متوجه نشدم کوسه چیه و منظور شما چی بود میشه بیشتر توضیح بدید ؟
در ضمن اون رنگ مشکی که ابتدای خزانه میبینید مربوط به زاجکاری و ....هست عجیب مقاوم هم هست در دهانه لوله تفنگ بنده هم بود بعد از سالها استفاده باز پابرجا بود !!!!!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - bastami - 2017-05-10 12:43 AM

سلام به همه دوستان Khansariha (8)
یکی از دوستان می خواد نخجیر دو خودش رو بفروشه و هیچ استفاده ای هم ازش نکرده اینو بگم فقط نگاهش کرده حتی تیر هم توش نذاشته چه برسه به شلیک..خلاصه آک آک
ازین کارتن داراست،چند بفروشه خوبه? حداقل و حداکثر تا چه قیمتی مناسبه?
با سپاس
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ghavidel98 - 2017-05-10 09:48 AM

(2017-05-10 12:43 AM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان می خواد نخجیر دو خودش رو بفروشه و هیچ استفاده ای هم ازش نکرده اینو بگم فقط نگاهش کرده حتی تیر هم توش نذاشته چه برسه به شلیک..خلاصه آک آک
با سپاس
Khansariha (48)
Khansariha (256)

سلام. قیمتش رو دقیقی نمیدونم. فقط میدونم قیمتش به سال ساختش بستگی داره.
من چند جا تفنگم رو واسه فروش میخواستم بزارم. همه مغازه دار ها فقط سال ساختش رو میپرسیدن. با کارکرد و این چیزاش خیلی کار تداشتن. دلیلشم نمیدونم ولی جالب بود برام

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2017-05-10 02:52 PM

(2017-05-10 12:43 AM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سپاس
Khansariha (48)
Khansariha (256)

سلام دوست عزیز دولول نخجیر صفرش از ۳۶۰۰ معامله میشه تا ۴ تومن
اگه بخواد به اسلحه فروش بفروشه که پرش ۳۴۰۰ میخرن که بالاتر بفروشن خودشون