شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Hunter - 2011-12-11 09:21 PM

هر دوش مومنKhansariha (8)
اول اسلحه با جواز موقتKhansariha (214)بعدشم دائمش میادKhansariha (214)
شما که پارتی داری سه ماهه حله،Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - miladx - 2011-12-11 09:25 PM

یعنی من اسلحه رو اول میگیرم با جواز موقت بعد از سه ماه جواز دائمش میاد ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Hunter - 2011-12-11 09:34 PM

بله عزیزم اول اسلحه رو میخری بعد مغازه دار مدارک شما رو میفرسته تو سایت اسلحه و مهمات شما میری جواز موقتشو میگیری و میبری اسلحه رو از اسلحه فروش تحویل میگیری و بعد هم جوازش میاد حاجیKhansariha (256)اگه پارتی داری هم تو اسلحه فروشی و هم اسلحه مهمات این پروسه دو سه ماه بیشتر طول نمیکشهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - miladx - 2011-12-11 09:53 PM

من هنوز متوجه نشدم
من فردا قراره برم اسلحه رو بخرم
اسلحه رو کی بهم میده

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ahp2009 - 2011-12-11 11:06 PM

(2011-12-11 09:53 PM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هنوز متوجه نشدم
اسلحه رو کی بهم میده

داداش گلم فکر کنم دیر گیر کننده زدی بجای نهار خخخخخخخخخ
اینو خوندی
(2011-12-11 09:34 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله عزیزم اول اسلحه رو میخری بعد مغازه دار مدارک شما رو میفرسته تو سایت اسلحه و مهمات شما میری جواز موقتشو میگیری و میبری اسلحه رو از اسلحه فروش تحویل میگیری و بعد هم جوازش میاد حاجیKhansariha (256)اگه پارتی داری هم تو اسلحه فروشی و هم اسلحه مهمات این پروسه دو سه ماه بیشتر طول نمیکشهKhansariha (8)

اول پول اسلحه رو واریز میکنی به حسابی که مغازه دار میگه بعد مدارکی رو که میگه میبری میدی به مغازه دار اونا رو میفرسته به دفتر اسلحه مهمات یا به خودت میده ببری اونجا با فاکتور خرید اسلحه اونا بهت جواز موقت یا برگه تحویل اسلحه رو که مثل برگه ترخیص خودرو از پارکینگ نمایندی است رو میگیری میبری مغازه اسلحه فروشی میدی یه نسخه برای خودت هم نگه میداری و اسلحه رو تحویل میگیری میبری خونه اجازه حمل و استفاده رو نداری تا جواز حمل دائمی بیاد بعد مجوز شکار میگیری و انوقت میتونی از اسلحت استفاده کنی .

افتااااااااااااااااااادددددددددددد جیگر Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Hunter - 2011-12-11 11:16 PM

(2011-12-11 09:53 PM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هنوز متوجه نشدم
اسلحه رو کی بهم میده

ما که کچل شدیم تا توضیح بدیم واسه شماKhansariha (8)خخخخخخخخخخخ

اسلحه رو که از خواروبارفروشی نمیگیرن دادا،از نمایندگی های مجازفروش اسلحه در استان،
شما که پارتی داری ماشالا چقدر سوال میپرسی رفیق،برو یه دونه عکس یا کپی شناسنامه با کپی کارت ملی بده به پارتیت اون حلش میکنه واستKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - miladx - 2011-12-11 11:32 PM

چرا میزنی حاجی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - miladx - 2011-12-12 07:03 PM

سلام
اقا امروز من رفتم واسه خرید
تفنگ نخجیر 2 دول منبت رو به قیمت دولتی میگفت 1750000 تومان
تک لول رو میگفت 1250000
میگفت اینا جدیداً به خاطره اینکه که گروون شده
می خواستم بدونم جریان چیه یارو بهم راست گفته یا نه ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Hunter - 2011-12-12 07:20 PM

دوست عزیز تو پست های قبلی گفتم بهتون که قیمت ها را اینجا میتونید ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همانطور که در لینک بالا دیدیدKhansariha (8)البته اگه دیده باشیدKhansariha (214)

قیمت هایی که شما نوشتید قیمت های ازاد هستن عزیز و اسلحه ی سهمیه ای قیمت ان ثابت است . سال به سال تغییر خواهد کرد.

اما در مورد سهمیه اینکه اصولا سهمیه ی اسلحه فروش ها در ماه خرداد توزیع میشودKhansariha (256) مگر اینکه طرف سهمیه ی عقب افتاده داشته باشد.

قیمت هایی که فروشنده به شما گفته قیمت ازاد هست دوست عزیزKhansariha (8)

موفق باشیKhansariha (126)با این پارتی که شما داری باید حالا حالاها بدوییKhansariha (126)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - miladx - 2011-12-12 07:26 PM

به فروشنده گفتم چرا اینقدر گرون شده من شنیدم هشتصدو خورده ای هست دولتی گفت که این مدل جدید نخجیر هستش و گرون شده