شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - MAZ - 2016-12-01 06:53 PM

سلام به همه دوستان
مشکل عجیبی برای نخجیر2 بنده پیش اومده قدرت سوزن های اسلحه زیاد شده مخصوصا سوزن راست فوق العاده زیاد قوی شده به طوری که چاشنی رو کاملا نابود میکنه البته با بعضی از چاشنی ها بد تره به طور مثال قبلا نمره 5 2015 عقاب که چاشنی سفید دارد را براحتی شلیک میکرد جای سوزن هم کاملا عادی بود ولی حالا چاشنی نابودش میکنه به طوری که نتونستم تفنگ 3 تیکه اش بکنم و با زور زیاد کمر تفنگ شکستم حتی بنظرم کمی سوزن سمت راست کج شد چون بعدش وقتی میخام سوزن ها را خلاص کنم(گرفتن دو ماشه و بستن کمر اسلحه) سوزن سمت راست بیرون نمیاد ولی مسلح که میکنم شلیک میکنه دوستان و اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - najmi - 2016-12-01 09:18 PM

با سلام به استاتید عزیز.
میخواستم بدونم سلاح بعد از استفاده واجبه دمونتاژ بشه؟چرا وبه چه علت؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mohammadfaragi - 2016-12-01 09:30 PM

ببین تورو خدا سوزن اسلحه من خودبه خود ضعیف میشه مال شما هم خود به خود قوی میشه من می خواهم سوزن اسلحهم یکم قوی بشه شما هم می خواهید یکم ضعیف بشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - MAZ - 2016-12-01 11:04 PM

(2016-12-01 09:30 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین تورو خدا سوزن اسلحه من خودبه خود ضعیف میشه مال شما هم خود به خود قوی میشه من می خواهم سوزن اسلحهم یکم قوی بشه شما هم می خواهید یکم ضعیف بشه

جوانی برفت و دلم پیر شد/به گردن چو قلاده نخجیر شد*چو تک لول روسی ز دستم برفت /ب این ناتراشیده تقدیر شد*دو لولی گرفتم من از بخت بد،دو لول نخجیر/ز شانس بدم جفت تک تیر شد*به روی سرم نره غازی رسید/چو بالا گرفتم کمی دیر شد،سنگینه!!*الهی که گردد مهام منفجر/که از قیمتش در دلم تیر شد.
شعر یکی از دوستانKhansariha (172)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - karbakhsh - 2016-12-02 12:33 AM

اقا ایول داری؛
دل ما ز رنجت ریش ریش شد؛؛
بسی جوان کنار نخجیر پیر شد؛؛(بعضی هم راضی هستن)
چون تک روس را زکف داده ای؛؛
صدای خنده نره غاز عالم گیر شد؛؛
زدل خود برون کن غم خویش را؛؛(وسواس زیاد اذیتت میکنه)
که نخجیر دو توفیق اجباری شد؛؛
فرهاد؛زخانه برون شو سوی نخجیرگاه؛؛(باید بسازی و باهاش حال کنی)
که فعلا همین یار،، یار شیرین شد؛؛(تا سه سال توفیق اجباریه)
ببخشید شاید درست نبود ولی دیگه شد. استاد به گفته شما نمیرسه ولی زور خودم زدم. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - najmi - 2016-12-02 09:54 AM

با سلام به استاتید عزیز.
میخواستم بدونم سلاح بعد از استفاده واجبه دمونتاژ بشه؟چرا وبه چه علت؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - MAZ - 2016-12-02 10:41 AM

سلام
عالی بود جناب کار بخشKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
جناب najmi دمونتاژ برای اسلحه های پران که فنر پوکه پران تحت فشار نباشد واجبه نخجیر 2 پوکه کش دارد دمونتاژ کردنش اختیاری هست.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - najmi - 2016-12-02 07:12 PM

سپاسگزارم maz عزیز
با سلام اگه بدون مجوز شکار به کوه بری ولی شکار نکنی ولی مجوز حمل سلاح وکارت سلاح داشته باشی! ایا ماموران محیط بان میتونند اسلحه ام را ضبط کنند؟ اگه میتونند طرز پیچوندنشون هم بگین؟ در ضمن ان منطقه میرم جزو مناطق حفاظت شده نیست..............سپاس میدونم سوال اینجا جاش نیست ولی اگه استادید فن میدونند پاسخ بدن

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - federal - 2016-12-02 07:27 PM

(2016-12-02 07:12 PM)najmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاسگزارم maz عزیز
با سلام اگه بدون مجوز شکار به کوه بری ولی شکار نکنی ولی مجوز حمل سلاح وکارت سلاح داشته باشی! ایا ماموران محیط بان میتونند اسلحه ام را ضبط کنند؟ اگه میتونند طرز پیچوندنشون هم بگین؟ در ضمن ان منطقه میرم جزو مناطق حفاظت شده نیست..............سپاس میدونم سوال اینجا جاش نیست ولی اگه استادید فن میدونند پاسخ بدن

سلام دوست عزیز،بله میتونند گیر بدن، به جرم اقدام به شروع شکار هرچند کاری نکرده باشی چون همین وضعیت چند سال پیش برا من پیش اومد و پیچوندنشون هم اگه مامور یه دنده باشه کاری نمیشه کردولی ماموری که به پست من خورد آدم خوبی بود،ولی گفت دفعه بعدی....

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2016-12-02 09:48 PM

سلام federalعزیز شروع به شکار شرایط خاص خودشوداره فردی که بنداسلحه روی شونه شه شروع به شکارقلمدادنمیشه هرچنددرشکارگاه باشه شروع به شکارزمانی رخ میده که شکارچی اسلحه رو به طرف شکارنشونه رفته باشه وقبل ازشلیک مامورین رویتش کنن ،مامورین محیط زیست به دلیل عدم اطلاع ازقوانین وسوادکافی باتوقیف افراد واسلحه اونا وزدن اتهام شروع به شکارباعث هدررفتن پول دولت،وقت دستگاه قضایی،وایجادهزینه میشوند که اخرش،منتج به نتیجه نمیشه وشخص بلاقیدازاد واسحه ش رفع توقیف میشه،همونطوری که این افرادآنچنان فاقدتخصص وعلم هستن وهردم بیل مشغول به کارن که خبری که اخیراپخش شد حاکی ازاین بودکه پس ازسه سال نگه داری سه تاگورخر جهت زاد آوری وازدیادنسل اونادرشهرستان بردسکن وتلف کردن کلی پول مالیات منوشما الان متوجه شدن که هرسه تا گور ماده بودن،ازبیربط بودن نوشته هام به موضوع تاپیک عذرخواهی میکنم