شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mhas - 2016-07-05 04:53 PM

(2016-07-05 02:25 PM)mohammad4917 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی از قیمت الانه نخجیر دو اطلاع داره نو و کارکردش چنده؟؟؟

من چند روز پیش همین جا پرسیدم یکی از بچها گفت بین سه و نیم تا چهارونیم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - arashkian - 2016-07-05 07:33 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.اگه فروشنده*فروشنده(پول لازم)باشه.3/500 آکبندش و تمیز و در حد آکبندش تا 3تومان هم گیر میاد.حتی شاید پایین تر از این قیمتها.البته از دست فروشنده شخصی و نه دلال(فروشگاه).الان بازاری نیست که 4/5 (حتی 4تومان)بتونن نخجیر2 رو بفروشن.همه فروشگاهها روی دستشون باد کرده.البته بعضی فروشگاهها(اونهایی که وضع مالیشون توپه*از صدقه سر سهمیه یا بهتر بگم حق فروشی سالیان اخیر)سعی میکنن تا میشه نگهدارن(به امید راه افتادن بازار)و با سود بالا بفروشن یا تا میتونن نفروشن با سود کم.اما معمولا فروشنده شخصی اینطور نیست و چون برای مقصودی و در مدت محدود احتیاج به پول و به تبع قصد فروش سلاح رو داره=میشه به قیمت مناسب ازش خرید.حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mohammad4917 - 2016-07-05 10:11 PM

امروز چندجا قیمت گرفتیم گفتم اینجا به اشتراک بزارم شاید بدرد بعضی ها بخوره
نخجیر اکبند یه نفر گفت 3800 یکی 3600 یکیم اک گفت 3تومن
یه مدل 83 بود 3300
یکی در حد نو 3500
یلدیز 8تومن
تافسان 4تومن

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2016-07-05 11:12 PM

سلام دوستانی که کمرتفنگشون لق شده وقصد دارن ازفلز کاربید برای رفع کردن لقی باریختن کاربید داخل قوس زیرلول استفاده کنن این کارو نکن چون من این کارو کردم و درست نشد هیچی نزدیک بود لولها ازداخل عینکی بیرون بیاد

معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Faridsystem - 2016-07-06 09:22 AM

سلام خسته نباشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
قيمت صفر نخجير من دوهفته است گرفتم
٣٣٠٠٠٠٠ تومان است

معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Faridsystem - 2016-07-08 02:28 PM

سلام دوستان براي نجير ٢ دوربين بهتره يا ليزر و يا رد دات ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2016-07-08 02:42 PM

سلام دوست عزیز دقیقا هیچ کدوم.ساچمه زن حالش به هوازنیشه فقط کافیه به اسلحه عادت کنید و فیت بدنتون بشه .بعدش به محض رویت هدف بهش شلیک کنید از همون اولم سعی کنید با دو چشم باز تمرین کنید

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - asman - 2016-07-08 03:15 PM

(2016-07-08 02:28 PM)Faridsystem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان براي نجير ٢ دوربين بهتره يا ليزر و يا رد دات ؟

مورد چهارم ازهمه بهتره
تمرین
تمرین
تمرین
از دوستان واساتید فراوان هستند کسایی که جنبنده ای مجال قسر دررفتن رو نداره از دستشون
برای سلاح ساچمه زن که تعداد بالایی از ساچمه رو پرتاب میکنه نیازی به این موجودات اضافی ومزاحم نیست خخخخخ
چیزی مثل دوربین خوراک گلوله زنه نه ساچمه زن
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Faridsystem - 2016-07-11 02:30 AM

درود بر شما

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mohammad4917 - 2016-07-12 10:12 AM

نخجیر دو اکبند یکی از دوستان گرفت 3500
مازندران