شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - salehasadi - 2016-02-04 04:22 PM

سلام.فکر نکنم دیگه لولی گیربیاد.چون کارخانه ی نخجیر بکلی درشو تخته کردن.

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - soheilabou - 2016-02-04 06:38 PM

سلام اقا یحیی... حالتو با پوستو استخون درک میکنم برادر... ایشالا که حل میکنی مشکلو..... زیاد ناراحتی نکن.... در ضمن شما اگه این مشکلو حل نکنی و بخوای تفنگو رد کنی قطعا با کلی افت قیمت باید بفروشیش.. به نظرم بازم ارزش داره ک مشکلو حل کنی و بعد بفروشیش... خدا بزرگه غمه دنیارو نخورKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - karbakhsh - 2016-02-04 08:23 PM

سلام. یحیی جان خیلی دلم گرفت. تفنگ وسیله خاصیه که 90% مردم باهاش عشق میکنن. اتفاق افتاده و جونت سلامت هر چند سخته. اگر تعمیر درست و حسابی(تعویض یا تعمیر) قیمتش جوریه که موقع فروش تاثیر دار خوب ی حرفی ولی اگر بخوای پولی بدی بعد موقع فروش هم بازم ضرر توش باشه ولش کن. باهاش بگذرون تا وقتش برسه و بعد عوض کن. وسواس در تفنگ حالا در هر موردش زیان میاره(خرید و تعمیر)اما اما؛اون تعمیر کار باید گوش مالی داد تا دیگه شاید ادم بشه.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sajadm - 2016-02-04 09:44 PM

نه آقا نمیدونم کی لولش رو عوض کرده بود گلوله زنی
تولید نمیکنن گل که نگرفتن خخخخخخخخخخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2016-02-05 05:39 PM

سلام یه مقدارباروت داشتم تقریبا ۵۰تافشنگ ۳۶گرمی با۱.۷۵گرم باروت بستم دیروز وامروز۵،۶تا ازشون شلیک کردم متوجه شدم که بین لول وکپ فاصله افتاده تقریبا نیم میل نمی دونم تفنگه یابچه سوسول خودم بایدبازش کنم ببینم چی شده چون هیچ کدوم اززبانه ها حتی یه ذره هم ساییدگی نداشت

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2016-02-05 05:59 PM

(2016-02-05 05:39 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه مقدارباروت داشتم تقریبا ۵۰تافشنگ ۳۶گرمی با۱.۷۵گرم باروت بستم دیروز وامروز۵،۶تا ازشون شلیک کردم متوجه شدم که بین لول وکپ فاصله افتاده تقریبا نیم میل نمی دونم تفنگه یابچه سوسول خودم بایدبازش کنم ببینم چی شده چون هیچ کدوم اززبانه ها حتی یه ذره هم ساییدگی نداشت

سلام باربدجانKhansariha (8)
این مشکل تونخجیرعادیه!!!!!!
تفنگ منم که زیادباهاش تیرنزدم،این فاصله هست وبه اندازه یه برگ کاغذفاصله پیداکرده،وکاغذبراحتی میره توشKhansariha (8)
فقط میتونم بگم،خدابهمووووون صبربدهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2016-02-06 01:04 AM

(2016-02-04 01:31 AM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش ازیه طرف میگم ،که اگه هزینش زیریه تومن باشه بشه،لول راعوض میکنم،ازیه طرف دیگه م تفنگوبعدسه سال نگه نمیدارم،میگم چرااینقدبرم وبیام،نمیدونم واقعاچیکارکنمKhansariha (8)شمابودین بااین اوصاف چیکارمیکردین؟؟؟؟؟؟؟
سه تاسوال ازخدمتتون داشتم:هزینه تعویض دوتالول چقدری میشه؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)
شماره ی صاصدروندارین؟؟؟؟
بایدشخصاتفنگوبیارم جنگ افزارسازی؟؟؟؟
ممنووون ازپاسختوووووونKhansariha (8)
با سلام :
یحیی جان این یکی دو روزه تفنگ شما اونقدر ذهن منو مشغول کرد که به چه کسانی که زنگ نزدم و مشورت و بحث و......
شما نظر بنده رو خواستید ، که اگر قابل بدونید براتون بگم :
من اگر در این شرایط بودم تفنگ رو کاملا تعمیر میکردم به دو دلیل : اول اینکه حدود یک سال و نیم مونده تا بتونید تفنگ رو تعویض کنید و تو این مدت آدم کلی حرص میخوره که میلیونها تومن از جون آدم بیخودی تلف میشه !!!!خخخخخخخ
دوم اینکه برای تبدیل به احسن ، اینطوری خریدار مناسبی پیدا نمیشه و هرکسی ببینه یه حرف بیخودی تحویل آدم میده که اون هم کلی اعصاب خورد کنه که آخرش اونقدر دل آدم رو میزنه که دوست داره مفتی بده بره فقط جلو چشم نباشه ( سرم اومده که میگم ها ) پس چرا جلوی اینها رو نگیریم ؟ حالا میریم سر تعویض لول . قطعا و بی برو برگرد زیر یک تومن آب میخوره اگر چه این روزها دیگه میلیون ارزشی نداره . برای تحویل به جنگ افزار سازی فکر کنم نیاز باشه شخصا حضور داشته باشید چون میدونید که اسلحه تحت هیچ شرایطی در دست غیر نباید باشه (حتی پدر و برادر یا همسر ) . در مورد امکان تعویض لول هم انشالله فردا زنگ میزنم پرس و جو میکنم .
تبدیل به احسن کردن هم خیلی خوبه و انشالله بهترین ها رو پیدا کنید و بخرید ولی این رو هم در نظر داشته باشید گاهی برای اینکار باید پول زیادی خرج کرد مثلا پولی که برای خرید یه بایکال سوار آکبند بعد از فروش تفنگتون هزینه میشه ، میتونید باهاش یه گلوله زن (برنو یا خفیف ) خرید !!!!!(اگر تفنگتون رو 3 تومن بفروشید و بایکال رو 12 بخرید 9 تومن باید سر داد ) کلا در تعویض تفنگ باید دید در مقابل اونچه آدم میده ، چی داره بدست میاره .
موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2016-02-06 01:30 AM

سلام کامران جانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خیلی ممنووووووووونم که به فکربنده ی حقیرهستینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سپاسگزارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - hossinmahmodi.1376 - 2016-02-06 01:37 AM

(2016-02-06 01:04 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-04 01:31 AM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش ازیه طرف میگم ،که اگه هزینش زیریه تومن باشه بشه،لول راعوض میکنم،ازیه طرف دیگه م تفنگوبعدسه سال نگه نمیدارم،میگم چرااینقدبرم وبیام،نمیدونم واقعاچیکارکنمKhansariha (8)شمابودین بااین اوصاف چیکارمیکردین؟؟؟؟؟؟؟
سه تاسوال ازخدمتتون داشتم:هزینه تعویض دوتالول چقدری میشه؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)
شماره ی صاصدروندارین؟؟؟؟
بایدشخصاتفنگوبیارم جنگ افزارسازی؟؟؟؟
ممنووون ازپاسختوووووونKhansariha (8)
با سلام :
یحیی جان این یکی دو روزه تفنگ شما اونقدر ذهن منو مشغول کرد که به چه کسانی که زنگ نزدم و مشورت و بحث و......
شما نظر بنده رو خواستید ، که اگر قابل بدونید براتون بگم :
من اگر در این شرایط بودم تفنگ رو کاملا تعمیر میکردم به دو دلیل : اول اینکه حدود یک سال و نیم مونده تا بتونید تفنگ رو تعویض کنید و تو این مدت آدم کلی حرص میخوره که میلیونها تومن از جون آدم بیخودی تلف میشه !!!!خخخخخخخ
دوم اینکه برای تبدیل به احسن ، اینطوری خریدار مناسبی پیدا نمیشه و هرکسی ببینه یه حرف بیخودی تحویل آدم میده که اون هم کلی اعصاب خورد کنه که آخرش اونقدر دل آدم رو میزنه که دوست داره مفتی بده بره فقط جلو چشم نباشه ( سرم اومده که میگم ها ) پس چرا جلوی اینها رو نگیریم ؟ حالا میریم سر تعویض لول . قطعا و بی برو برگرد زیر یک تومن آب میخوره اگر چه این روزها دیگه میلیون ارزشی نداره . برای تحویل به جنگ افزار سازی فکر کنم نیاز باشه شخصا حضور داشته باشید چون میدونید که اسلحه تحت هیچ شرایطی در دست غیر نباید باشه (حتی پدر و برادر یا همسر ) . در مورد امکان تعویض لول هم انشالله فردا زنگ میزنم پرس و جو میکنم .
تبدیل به احسن کردن هم خیلی خوبه و انشالله بهترین ها رو پیدا کنید و بخرید ولی این رو هم در نظر داشته باشید گاهی برای اینکار باید پول زیادی خرج کرد مثلا پولی که برای خرید یه بایکال سوار آکبند بعد از فروش تفنگتون هزینه میشه ، میتونید باهاش یه گلوله زن (برنو یا خفیف ) خرید !!!!!(اگر تفنگتون رو 3 تومن بفروشید و بایکال رو 12 بخرید 9 تومن باید سر داد ) کلا در تعویض تفنگ باید دید در مقابل اونچه آدم میده ، چی داره بدست میاره .
موفق باشید
برع تحویل اسلحه به جنگ افزارسازی کارت ملی و جوازت بدین به کسی تحویل میگرن نیازی نیس خودتون برین من چند یار رفتم یکی از کارکنانش یه نام اقای میرزایی خیلی ادم خوب و کارراه اندازی یه

hossin

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2016-02-06 07:06 PM

سلامKhansariha (8)
امروزدوبارباشماره ای که دوستان بزرگوارلطف کردن وبهم دادن(همینجاازبزرگواران تشکرمیکنم)تماس گرفتم،کسی ازم برنداشتKhansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)