شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - salehasadi - 2016-01-31 10:46 PM

سلام.فشنگ های شاهین الان چندن؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - karbakhsh - 2016-02-01 12:35 AM

سلام. فشنگ شاهین باید دور 4تومان بگرده حالا دیگه انصاف فروشنده چقدر باشه. استاد گلم جناب اسمان فرمودن شلیک کمتر و خوب خیلی بهتر از زدن زیاد و بی فایده است. خوب بخر و کمتر بخر و بهتر نتیجه ببر. تفنگ جم زن هم حال خودشو میده دیگه. باید بیشتر تمرین و دقت کنی و میشه با پر کردن ی لول با فشنگ دست پر باز زن تا حدی کار جلو برد. ساچمه ریزتر هم کمک میکنه. البته شما بزرگ مایین و درس پس دادن بنده ان شاالله کمک کنه. Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2016-02-02 12:26 AM

با سلام :
آقا صالح مبارک باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگر تونستید یک پترن هم از هر لول برامون بگذارید
یحیی جان قرار بود اسلحه رو ببرید تعمیرگاه ، نتیجه چی شد ؟ خدا نکنه غیر مطلوب باشه چون خبرش نرسید ،مثل اینکه یکم دلخورین از موضوع تعمیرات ......Khansariha (367)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2016-02-02 01:00 AM

(2016-02-02 12:26 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
آقا صالح مبارک باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگر تونستید یک پترن هم از هر لول برامون بگذارید
یحیی جان قرار بود اسلحه رو ببرید تعمیرگاه ، نتیجه چی شد ؟ خدا نکنه غیر مطلوب باشه چون خبرش نرسید ،مثل اینکه یکم دلخورین از موضوع تعمیرات ......Khansariha (367)

سلام کامران خانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بیچاره شدم،عشقمونابوت کردنKhansariha (172)
راستش بردم پیش تعمیرکارقسمت مربوط به کپ راکاملادرست کرد،اما!!!!!!لول چپ که یخورده ازقبل فرورفتگی داشت روتعمیرکرد،که؟؟؟؟؟!؟؟!!!!فرورفتگی کامل برطرف نشد که هیچ،دوتاموج مشتی که ازداخل وبیرون لول مشهوده ایجادشدKhansariha (172)
دیگه بکل ازش زده شدم!!!!!!!!ازیه طرف میخوام اگه بصرفه لولوعوض کنم!!!ازیه طرف دیگه هم برای اقدام به اینکاردودلم،چون بعدسه سال قطعامیفروشمش،حالاموندم،میگم کلی خرجش کنم وبفروشمش بازم بایدبه قیمت خودش بدم وضررکنم!!!!
ازهمان کودکی که چشم بجهان گشودم،آخربدشانسی بودم،نافموازاول بابدشانسی بریدن (باوربفرمایید:نخجیروتنهاپسرموبه یک اندازه دوست داشتم)
خب حالاچی میشه کرد؟!!!دلموزدودیگه فک نکنم باهاش کناربیام،ازروزشنبه هفته پیش که دوباره نشون تعمیرکاردام وگفت کاری ازدستم برنماد،بدترمیشه ولی بهترنمیشه!!!ببرتیربندازخودش صاف میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!،تفنگ یه گوشه افتاده بودودستم بهش نمیرفت که امروزچن تایی تیرزدم ،وروغنکاریش کردم وتوکاورش گذاشتم.
حالاهم خیلی ناراحت عشقی هستم که دیری نپاییدکه زنجیراین عشق بگسست!!!Khansariha (172)
مخلص داداش کامران ودوستان واساتیدگلKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2016-02-02 01:37 AM

با سلام :
یحیی جان متاسفم بابت این موضوع Khansariha (226)
میشه به این آقای محترم بگی که آیا موقع فروش ، تاوان این شاهکارت رو میدی ؟؟ میدونم که با پررویی دستمزد هم گرفته ، حالا چقدر ؟ شما منطقا باید یک انتخاب داشته باشی تعویض تفنگ یا نگهداریش .
هر کدوم دو شق داره تعویض : قبل از مرمت لوله--بعد از مرمت لوله
نگهداری : بعد از مرمت لوله --بعد از تعویض لوله
اگر امکان هزینه کردن رو دارید (چون همونطور که خودتون گفتید ، موقع فروش ضرر وجود داره و این روی هزینه تفنگ بعدی اضافه میکنه ) از همین الان بگردید تفنگ دلخواه رو پیدا کنید و اگر امکانش نیست راه های مرمت یا تعویض لوله رو بررسی کنید . اینکه به یکی از دوستان میگفتم درست کردن این فرو رفتگی ها قلق داره وسیله بخصوصی میخواد حتما چکش برنزی میخواد واسه این بود . مرتیکه میلگرد رو کرده تو لول با چکش درق و درق زده روش ................... استغفروالله ....
ولی ناراحت نباش هر کاری یه راهی داره این تفنگ هم درست شدنیه حتی این شاهکاری که این یارو زده . نگفتید این زدگی لوله کجاش بود ؟ دهنه یا اواسط یا .... ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2016-02-02 01:42 AM

درودآقاکامرانKhansariha (8)
بله،بابت این،شاهکارپولم گرفتKhansariha (172)
دقیقادوتاموج تولول چپ ایجادشده،حلقمانند،یکی در۶سانت مانده به انتهای لول،یکی دیگرهم 7/۵سانتیKhansariha (8)
چندروزه اعصاب برام نمونده!!!!!!!!!!!!!!!
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
فکرکنم چوب تولول فروکرده بود!!!!!چون وقتی تفنگوتحویل گرفتم،لول پرازخاک اره بود!!!!!!!!!!!!!موندم این چه چوبی بوده فولادواینجوری کرده !!!!!!!!
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2016-02-02 11:41 AM

باسلام:
یحیی جان میشه یه عکس بگذاری , میدونم مشکله ولی برای تشخیص وضعیت ضروریه.شاید یه فرجی شد

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2016-02-02 12:08 PM

سلام داداش کامرانKhansariha (8)
برروی چشم حتماعکس میگذارم،امافک نکنم‌زیادمشهودباشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2016-02-02 01:48 PM

سلام خدمت همهKhansariha (8)

اینم ازعکس آقاکامرانKhansariha (8)،،فقط ببخشیدکیفتشون خوب نیستKhansariha (8)
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - samani - 2016-02-02 02:23 PM

خیلی ناراحت شدم یحیی خان واقعا کسی که عاشق اسلحه اس میفهمه چقدر سخته و ناراحت کننده اس این قضیه
اما نظر من اینه شما خرج نکنید اگه چیزی تا سه سال نمونده صبر کنید و انشالله اسلحه بهتری بخرید
دلیلم برا اینکه گفتم خرج نکنید بخاطر اینه خیلی قیمت اسلحه بالا نیست که شما بخواهید هزینه اضافی کنید که از اون طرف بهتر فروش بره از طرفی هم هیچ تضمینی نیست دوباره بره دست تعمیرکار بهتر از الانش بشه
در مورد بدشانسی همیشه جنبه مثبتش رو ببینید شاید قسمت باشه یه اسلحه خیلی بهتر نصیبتون بشه و هر اتفاقی لزوما بد نیست و مطمینا در خرید اسلحه بعدی خیلی براتون مفید هست
موفق باشید