شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - dieselpower - 2012-08-27 04:18 PM

ما که هر چی نخجیر 2 دیدیم همشون سر میکرده تا حالا ندیدم ته بکشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2012-08-28 12:14 PM

سلام به همه دوستان و اساتيد_من ديروز يه نخجير2 خريدم ولي يه قسمتش ذهنمو مشغول كرده _اون شيار قفل كه روي لول هست بالاي پوكه كش كه قفل كه بصورت چنگك توي اون بسته ميشه:اون خيلي نازكه دقيقأ ضخامتش مثل مغزي خدكار بيك _واسه همه اينجوره؟
بصورت يه ميله خيلي باريك نيم سانتي.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehrdadi - 2012-08-28 12:18 PM

(2012-08-28 12:14 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان و اساتيد_من ديروز يه نخجير2 خريدم ولي يه قسمتش ذهنمو مشغول كرده _اون شيار قفل كه روي لول هست بالاي پوكه كش كه قفل كه بصورت چنگك توي اون بسته ميشه:اون خيلي نازكه دقيقأ ضخامتش مثل مغزي خدكار بيك _واسه همه اينجوره؟
دوست عزیز یه عکسی از این تفنگت و قسمتای مختلفش بذار ببینیم چه نخجیریه که اونطوری حکاکی ها داره و چه شکلیه چون من که تا حالا نخجیری با این ویژگیهایی که شما میگین ندیدم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2012-08-28 12:30 PM

تو گاوصندوق اسلحه فروشيه تا جواز موقت بياد تحويل گرفتم چشم _ولي الان كار به حكاكياش ندارم_اين ميل باريكه واسم سوال شده

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2012-08-29 11:39 AM

[تصویر: wlmxfaltd4ge6fy2dd0a.jpg]
[تصویر: 1rcanabmza0bye3bwem8.jpg]
[تصویر: pdwml8vo8ua7jas9wp15.jpg]

عکسهای دولول نخجیر و قسمتی که ذهنم را مشغول کرده بود توی عکسها مشخص است و 1عکس به صورت فتوشاپ رنگ شده واسه این است که نور فلاش سفیدش کرده بود و نوار باریک که قفل داخل ان بسته می شود مشخص است 3 تصویر لینک عکس است
با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehrdadi - 2012-08-29 11:49 AM

اون قسمت که شما میگین قفل لوله هست که وقتی لوله را میبندین قفل میشه و فشاری به اون صورت بهش وارد نمیشه و من تا حالا ندیدم مشکلی برای اونجا پیش بیاد

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2012-08-29 12:06 PM

من فكر ميكنم بيشترين فشار همين قسمت باشه كه هنكام شليك لول باز نشه با فشار باروت و فشار برنخي پوكه به كپ_نواره كه قفل توش بسته ميشه پهن ولي خيلي باريكه_واسه همه نخجير2 اينجوره؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2012-08-30 01:12 AM

با سلام خدمت همه عزيزان_يه سوال داشتم نخجير2 سري اول جه جورند؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2012-08-30 08:19 AM

با سلام خدمت همه دوستان بلاخره طي صحبتهايي كه با يلي از عزيزان با تجربه سايت داشتم كه واقعأ كمك زيادي به به بنده كردن در شناخت اين اسلحه متوجه شدم كه سري اول تا حدودي مشكلاتش بيشتره نصبت به سريهاي بعدي

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehrdadi - 2012-08-30 10:37 AM

(2012-08-30 08:19 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان بلاخره طي صحبتهايي كه با يلي از عزيزان با تجربه سايت داشتم كه واقعأ كمك زيادي به به بنده كردن در شناخت اين اسلحه متوجه شدم كه سري اول تا حدودي مشكلاتش بيشتره نصبت به سريهاي بعدي
دوست گرامی بر حسب تجربیات و شنیده های من سری های قدیمی تر این سلاح از لحاظ کیفیت لوله خیلی با کیفیت هستند و حتی بعضی ها عقیده دارند سریهای قدیمی لولشون خارجیه در ضمن جواب اون سوالتون هم من میخواستم تو پیام خصوصی بدم که صندوق دریافتتون پر بود خالی کنید تا بتونم جوابتون را بدم