شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - aghajoon - 2012-07-29 11:23 PM

(2012-07-29 09:44 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه منبع خیلی موثق خبر داده که تا 15 این ماه سهمیه میاد بنده هم تصمیم دارم یه نخجیر2 واسه سهمیه فشنگ بخرم اماچون خراب شدنش مهم نیست میخوام ببندمش به کار ببینم چطور جواب میده بعدش هم کلیه اطلاعات‌ مربوط به عملکرد رو میزارم همین جا
البته جمع که نشده ولی ورود اسلحه خارجی کلا ممنوع شده و تک وتوکی هم که هست مال نور چشمیهاست

پس دولول آکار یا شاهین چی شد کیوان جان ، خبری ازش نشد ؟؟؟

اگه نخجیر گرفتی با یکسری تغییرات میشه یه چیز خوب از توش در آورد تنها چیزیش که نمیشه کاریش کرد وزنش.
احتمالا واسه چارپاره هم خوب جواب بده ، چون لوله جونداری داره.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehrdadi - 2012-07-29 11:39 PM

اینقدر به وزن این نخجیر گیر ندین همش 3.600 وزنشه ولی در عوض تیر که باهاش میزنین یه حال دیگه ای داره من دولول سوار ترک رو یه دستی میگیرم میزنم ولی این نخجیر رو کلی باید محکم بایستم تا بزنم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kalepoook - 2012-07-30 11:07 AM

سلام
سری جدید از دوستان کسی نداره عکس بزاره
این دوست من گفت که ثبت نام کنم برای نخجیر دولول منبت خاستم ببینم فرقی کرده ظاهری یا نه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - djdream - 2012-08-05 11:45 AM

قيمت آزادش چنده ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehrdadi - 2012-08-05 09:39 PM

(2012-07-30 11:07 AM)kalepoook نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سری جدید از دوستان کسی نداره عکس بزاره
این دوست من گفت که ثبت نام کنم برای نخجیر دولول منبت خاستم ببینم فرقی کرده ظاهری یا نه
به نظر من که نخجیر اونقدر از لحاظ قنداق کیفیتی نداره که ادم بخواد به خاطر ساده یا منبت بودنش هزینه کنه و اهمیت بده در واقع پولی که ادم برا نخجیر میده پول همون لوله و جواز بی دردسرشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - dieselpower - 2012-08-05 10:44 PM

مهردادی جون یه دقیقه تعریف میکنی یه دقیقه دیگه میگی ارزش نداره بیا رفاقتی تکلیف ما رو روشن کن آخر بخریم یا بیخیال شیم دادا

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - royal - 2012-08-05 10:51 PM

دوستان به نظر من اه میخایید نخجیر بخرید و تصمیمگرفتید بخرید و شک نکنید یه وقت میبینید این نخجیر هم گیر نمیاد ولی به نظر من هم پول دادن اضافی برای یه منبت کاری ارزش نداره Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - HALFMAN2010 - 2012-08-05 10:55 PM

دادا به نظر من این دولول های بغل ایرانی خیلی بهتر از دولول چیفسان ترک هست در صورتی که قیافه ترک خیلی بهتر از ایرانی هست و قنداقش هم خیلی قشنگتر
عموی من و دایی من همین چند ماه پیش که تفنگ ها رو جواز میکردن دوتا از این چیفسان ها تحویل دادند و جواز گرفتند
یه دایی دیگه دارم یه نخجیر2 داره
اون ترک ها اصلا پترن خوبی نداره و خیلی پخش میزنه ولی این ایرانیه خیلی دورزن هستKhansariha (8)
من اگه جای شما بودم یه نخجیر 2 یا یه نخجیر یک از نوع قدیمی(همون که بالای لولش تسمه هست) میگرفتمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - dieselpower - 2012-08-05 11:31 PM

دست همه دوستان درد نکنه ممنون دیگه حتما یه دونشو میگیرم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehrdadi - 2012-08-05 11:38 PM

(2012-08-05 10:44 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهردادی جون یه دقیقه تعریف میکنی یه دقیقه دیگه میگی ارزش نداره بیا رفاقتی تکلیف ما رو روشن کن آخر بخریم یا بیخیال شیم دادا

دوست عزیز واقعیت همینه که گفتم نخجیر مخصوصا این مدلهای قدیمی ترش که ما داریم لول خوبی داره و برا شکار و تیراندازی حرف نداره اما از لحاظ قنداق و این مسائل واقعا ضعیفه . به عبارت دیگه نخجیر برا ادمای اهل فن خوبه که بتونن خودشون به مرور که استفادش میکنن ریکاوری هم بکنن و مدام یه دستی به سر و گوشش بکشن . اینی هم که گفتین بخرید یا نه به خودتون بستگی داره پول دارین یه بلژیکی روس امریکایی بگیرین . برا ما قشر کم درامد که همین نخجیر طلایه .