شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - smostafam - 2015-07-05 02:19 PM

قیمت پایین تر هم پیدا میشه بسته به انصاف فروشنده و میزان عجله ایی که برای فروش دارد.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mirlohi - 2015-07-14 02:02 PM

مقایسه روبوست با نخجیر.البته قنداق نخجیر تعویض شده.مثلا از روش کپی کردنKhansariha (118) [تصویر: robost.jpg]
چندین سال پیش پدر بزرگم یه روبوست و یه ساویج انگلیسی داشت.جفتشون رو فروخت و یه خونه با پولش ساخت.اگه الان دوتاشو نگه داشته بود به اندازه 50 میلیون تومن تفنگ برا خودش داشت.یه عکس دیگه از نخجیر.دوستان راهنمایی کنن این دیگه چه صیغه ای شه؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226) خزانش یه جوریه [تصویر: f.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - amirsalaramirsalar - 2015-07-14 02:38 PM

میرلوحی جان من خودم مدل 246 داشتم خدانکنه تو ایران ما اسم یه چیز خوب در بره هر چقدر هم مشکل داشته باشه همه تعریف میکنن بنده خودم داشتم تفنگ بسیار تمیزی هم بود ولی اصلا به دلم نمی نشست معایب سنتاتین بنظر بنده که خودم داشتم: 1- خزانه دوتیکه همانطور که ملاحظه میفرمایید چهره و ظاهر بدی به تفنگ میده2- مابین دو لول تسمه وجود نداره به راحتی و به سرعت مگسک جلوی چشم شما قرار نمی گیره 3- اکثرشون طول لول 70 و به شدت پخش زن هستند( جناب میرلوحی چون میدونم شما هم مثل من تفنگهای دور زن را دوست داری) بنده به شخصه شاید دو یا سه بار پرنده را تو فاصله 40 متر زدم
کلا بگم اگه همه دنیا بگن سنتاتین خوبه من میگم تفنگ خوبی نیست چون 3 سال تحملش کردم
میرلوحی جان همانطور که میدونید من پنج تیر پران برتا دارم اما اگه اگه کسی راجع به خرید سلاح ساچمه ای ازمن مشورت بگیره میگم فقط فقط..... رمینگتون 870 واقعا حرف اول رو در ساچمه زنیها میزنه و هر کسی داره حاضر به تعویضش نیستKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mirlohi - 2015-07-14 03:05 PM

دقیقا.تمام شکارچیای حرفه ای غاز در آمریکا رمینگتون 870 دارن.البته ماوریک هم بدی نیست.این 2 تکه بودن خزانه بد چیزیهKhansariha (290)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - سنگک - 2015-07-16 02:21 PM

با سلام.دوستانی که اسلحه دولول نخجیر دارند در صورت امکان لطف بفرمایند قطر دقیق چوکهای دولول را بنویسند.با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2015-07-17 10:14 PM

با سلام :
حالا که بنلی و برتا ارزون نیست ، تیونینگ ارزونه !!!!!
حالا هرتفنگی که میخواد باشه ، 125 اسنایبر ، نخجیر ، کرال پانچر ، ای-تی44، تک لول ترک و .............
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با اینکه از گل و بوته خوشم نمیاد از این یکی خوشم اومد .باز هم طرحهای ابتکاری و زیبا هست

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - MAZ - 2015-07-17 10:24 PM

سلام
آقا کامران حرف شما را درباره تیون ظاهری نخجیر قبول دارم ولی آیا میشه جنس آلیاژ بد چفت بست لول به کپ راهم تیون کرد؟پترن نامنظمش را چطور؟Khansariha (367)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2015-07-17 10:42 PM

با سلام :
محمد جان من یه رفیقی داشتم ، همیشه میگفت وقتی ننه نیست باید با زن بابا ساخت !!!!خخخخخخخخ
در نبود برندهای معتبر ، این تفنگها فقط وسیله ای هستن برای گذران وقت و اینکه بوی باروتی بهمون بخوره . این رو هم شما در نظر داشته باشید قیمت این تفنگ ، اندازه یه تفنگ بادیه .
بدون هیچ تعصبی اگر درست نگاه کنیم میبینیم خیلی از آسیبها رو کاربر ها به سلاح میزنن . دوست عزیزمون جناب رجایی (کاربر راز) میگه من چه تفنگ پاردی و ریچارد باشه چه ایرانی ، موقع بستن همیشه اول اهرم رو به راست فشار میدم بعد لوله رو میبندم (به بسته شدن صحیح و بدون فشار کمک میکنم ) چند نفر رو دیدی اینکار رو انجام بدن ؟ ولی چند نفر رو دیدی موقع بستن تفنگ 10-12 تومنی این کار رو انجام میدن ؟
در اینکه قفل و بست آلیاژخوبی نداره قبول دارم ولی اینکه چون ایرانیه و ارزونه پدرشو دربیارم رو زیاد نمیپسندم . بد ترین جنسها رو باهاش مدارا کنید براتون کار میکنه . از نظر پترن هم زیاد پترن بدی نداره اتفاقا تفنگ شما که پترن خوبی میده (البته اگر درست یادم مونده باشه ) زیاد هم در پی مقایسه نباش چون همیشه دست بالای دست زیاده .
من به مهارت کاربر بیشتر اعتقاد دارم کسایی رو دیدم که با تفنگشون طوری تیرمی انداختند که فکر میکردی بهترین تفنگ دنیاست ولی اون تفنگ چیز خاصی نبود چیز خاص عشق و علاقه و دانش تیراندازش بود .
ببخشید سرتون رو درد آوردم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2015-07-18 11:22 AM

سلام اقا کامران عزیز دقیقأ با حرف شما موافقم
با یسری اصلاحات تو قنداق و سایت نشانه روی میشه بهترین نتیجه رو از این تفنگ گرفت
با این پولی که داریم میدیم نباید انتظار داشته باشیم که از اول بدون نقص کار کنه من نخجیرمو خریدم ۲۷۰۰ اولین باری که باهاش تیراندازی کردم دیدم تو ۵۰ متر نیم متر سر میزنه و همینطور چپ با کوتاه کردن قنداق و نازک کردن چفت و قنداق و بچه قنداق دیدم بهتر شد ولی هنوز کار داره یه تسمه آهن ربایی بین لول ها چسبوندم و مگسک جلویی رو روش چسبوندم سر زدنش درست شد ولی به خاطر قراول رفتن من بازم چپ میزد که با تراشیدن روزنه دید اول لوله مشکل حل شد تا حالا هم که خدا رو شکر پا به پای اکارم حتی با یه لول باد کرده داره شلیک میکنه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - rezashirali - 2015-07-19 04:13 PM

سلام دوستان.هزينه تيونينگ و اصلاح قنداق نخجير ٢ چقدر ميشه؟ كسي قيمتهاي اين تعمير گاه ژوبين رو ميدونه؟ يعني اگه بخوام تفنگو خوشكلش كنم چقدر هزينه بر ميداره؟