شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sajadm - 2015-05-10 10:13 AM

علت گیر کردن بلندی اون پیچه که میله فشنگ کش رو نگه داشته باید پیچ رو در آورد واون قسمتی که رزوه نداره(تک پیچ) رو یکی دو میل کوتاه کرد وبعد سرجاش بست و سفت کرد تا دیگه سر پیچ به محورمیله فشنگ کش گیرنکنه من همون روز اول اصلاحش کردمو تا الان هم فشنگ رو خیلی راحت بیرون می یاره
[/quote]

سلام فک کنم منظور آقای راز همین بوده(نکته بالا)
(2015-05-10 03:40 AM)raz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-09 08:15 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش دمت گرم بابت راهنمایی..یه پسر دایی دارم پیره تفنگه ...الان سی ساله تفنگ بدسته.... خلاصه اون اومد و مجبور شد کل سلاح باز کنه تا لوله ازاد شه.....گفت مشکل از پوکه کشس باید کار کنی تا روان شه..در مورد چپ زدنم بهم گفت تفنگو قراول برو ببینم چجوری میری.... بعد این ماجرا گفت احتمالا قنداق واست کوتاهه چون دست رو قنداقت خیلی شکسته( زاویه)... بازم ممنون از راهنمایی شما...

سلام
دوست عزیز
طریقه اصلاح وتعمیر پوکه کش رو که مشکل همه نخجیر های نوست بنده چندی پیش توی همین تایپیک نخجیر دو توضیح دادم کار ساده ای هست بخونید وخودتون اصلاحش کنید

میشه یه عکس از اون پیچ بزارین

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - soheilabou - 2015-05-10 02:18 PM

سلام.. چشم اقا سجاد در اولین فرصت عکسو میزارم... فقط یه سوال؟؟؟ لول نخی ۲ ها مگه ۸۰ نیست؟؟؟ ماله من ۷۰ چرا؟!Khansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - garin - 2015-05-10 02:41 PM

(2015-05-10 02:18 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.. چشم اقا سجاد در اولین فرصت عکسو میزارم... فقط یه سوال؟؟؟ لول نخی ۲ ها مگه ۸۰ نیست؟؟؟ ماله من ۷۰ چرا؟!Khansariha (226)

سلام دوست عزیز
نخجیر1 لولش 80 هستش
نخجیر2 لولش70

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - benyaminshaho - 2015-05-10 07:49 PM

دوستان میبخشید منم یه سوال داشتم. فروشنده ای میگفت نخجیر ۲ سفارشی هست که لولش ۸۰ سانته خواستم ببینم راست میگفته یانه?? سوال دیگه اینکه نخجیر ۲ ماشه طلایی چطوریه وچه مزیتی نسبت به ماشه معمولی داره??

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - izci - 2015-05-10 08:39 PM

با سلام. اگه از دوستان كسي نخجير ٢ كاركرده ولي كاملاً سالم كه ايرادات فني اش رفع شده خواست پ خ بده در خدمتم. Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - soheilabou - 2015-05-10 08:42 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا سجاد اینم عکس

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sajadm - 2015-05-10 09:09 PM

ممنون عزیزKhansariha (8)
اون کاری که آقای راز گفتن انجام بدین ایشاالله بعد از امتحان نتیجشو توی تاپیک قرار بدین

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - soheilabou - 2015-05-12 07:20 AM

سلام.... سه تا عکس اول خودم تیر انداختم... عکس اول و دوم سیبل کاملا استاندارد بود.... عکس سوم و چهارم 36*36 بود(هر دو لول راست)... ساچمه ها همه5 عقاب تلقی .... عکس چهارمم یه نفر دیگه که چپ دست بود زده ... تو عکس سوم چارپاره نه تایی هم زدم..فواصل همشون بین 36 تا 39 متره...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این عکسم یکی از دوستانی که تو گروه واتز اپ هستیم راهنماییم کرد که متوجه شدیم زاویه بین قنداق و لول تفنگ به سمت راست است (دید از سمت لول )

با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - raz - 2015-05-12 11:45 PM

(2015-05-10 10:13 AM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علت گیر کردن بلندی اون پیچه که میله فشنگ کش رو نگه داشته باید پیچ رو در آورد واون قسمتی که رزوه نداره(تک پیچ) رو یکی دو میل کوتاه کرد وبعد سرجاش بست و سفت کرد تا دیگه سر پیچ به محورمیله فشنگ کش گیرنکنه من همون روز اول اصلاحش کردمو تا الان هم فشنگ رو خیلی راحت بیرون می یاره

سلام فک کنم منظور آقای راز همین بوده(نکته بالا)

بله منظورم همین مطلب هست

(2015-05-10 03:40 AM)raz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-09 08:15 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش دمت گرم بابت راهنمایی..یه پسر دایی دارم پیره تفنگه ...الان سی ساله تفنگ بدسته.... خلاصه اون اومد و مجبور شد کل سلاح باز کنه تا لوله ازاد شه.....گفت مشکل از پوکه کشس باید کار کنی تا روان شه..در مورد چپ زدنم بهم گفت تفنگو قراول برو ببینم چجوری میری.... بعد این ماجرا گفت احتمالا قنداق واست کوتاهه چون دست رو قنداقت خیلی شکسته( زاویه)... بازم ممنون از راهنمایی شما...

سلام
دوست عزیز
طریقه اصلاح وتعمیر پوکه کش رو که مشکل همه نخجیر های نوست بنده چندی پیش توی همین تایپیک نخجیر دو توضیح دادم کار ساده ای هست بخونید وخودتون اصلاحش کنید

میشه یه عکس از اون پیچ بزارین
[/quote]

شرمنده من عکس گذاشتن بلد نیستم ولی دوستان عکسشو براتون گذاشتن

شما لول رو از گپ جدا کنید وبچرخونید وبعد به زیرلول که نگاه کنید در محل قرار گیری میله فشنگ کش تنها یک پیچ دو سو میبینید منظور همان پیچ است

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2015-05-13 03:11 PM

با سلام :
سهیل جان ، دوستان در واتس اپ درست تشخیص دادن . قبلا هم گفتم زاویه اتصال کپ به قنداق و یا خم شدن و تاب قنداق به طرفین میتونه دلیل این مسئله باشه و بنظر میرسه کمی انحراف وجود داره . فکر کنم شما چپ دست هم هستید اینطور نیست ؟