شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mhrSB - 2012-07-29 08:54 PM

سلام ورودت به این انجمن را تبریک میگم.اما اگه یکم صبر کنی سهمیه جدید میرسه و دست باز تری خواهی داشت.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - hosseinm - 2012-07-29 09:02 PM

سلام
دوستان سهمیه جدید کی میرسه؟؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mhrSB - 2012-07-29 09:36 PM

چهارشنبه هفته پیش پرسیدم گفت حدود 15 روز دیگه (طبق گفته فروشنده) که تا العان 5،4 روزش گذشته حدودا 10،11 روز دیگه مونده.
و راستی کلا سلاح های خارجی جمع شده.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - dieselpower - 2012-07-29 09:44 PM

سلام
یه منبع خیلی موثق خبر داده که تا 15 این ماه سهمیه میاد بنده هم تصمیم دارم یه نخجیر2 واسه سهمیه فشنگ بخرم اماچون خراب شدنش مهم نیست میخوام ببندمش به کار ببینم چطور جواب میده بعدش هم کلیه اطلاعات‌ مربوط به عملکرد رو میزارم همین جا
البته جمع که نشده ولی ورود اسلحه خارجی کلا ممنوع شده و تک وتوکی هم که هست مال نور چشمیهاست

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - hosseinm - 2012-07-29 10:20 PM

ورود روس کلاٌ منع شده ولی این که بنده شنیدم ترک وارد شده (در این مورد شایعه زیاد هست) حتی شنیدم که قیمت دولتی آکار ترک شده 3200

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alireza - 2012-07-29 10:46 PM

سلام دوستان: ۲لول نخجیر آکبند با جواز یکی از دوستام برای فروش داره . سن تفنگ ۶ سال.لطفا راهنمایی کنید که بخرم یا نه . خودم ۲ لول رو هم آکار دارم.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - siro - 2012-07-29 10:51 PM

اگه از سری قدیم هستش با قیمت خوب تو هوا بزنش چون بنا به تجربه خودم اسلحه های خوب و جون دارین بنا به قیمت...

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehrdadi - 2012-07-29 10:53 PM

(2012-07-29 10:46 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲لول نخجیر آکبند با جواز یکی از دوستام برای فروش داره . سن تفنگ ۶ سال.

قیمتش چنده این دولولهای مدل 6 سال پیش واقعا لولای خوبی دارن . توصیه میکنم اونایی که در فکر نخجیرن از دست ندن

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alireza - 2012-07-29 11:08 PM

میگه ۲/۵ ولی به من تا ۲ هم میدش . من اگه بگیرمش باید بزنم به اسم خانواده و اجازه حمل ندارم.چون خودم ۲لول سوار دارم.ولی بد جور دلم گرفتش.امان از این دل لا مذهب.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mhrSB - 2012-07-29 11:15 PM

خوب اگه ازدواج کردی و مشکلی با خانمتون ندارین بزنین به نامشون و یواشکی خودتون تو شکار ازش استفاده کنین ولی اگه نمیشه(ازدواج نکردین یا با اسلحه مخالف هستند) به نام برادری، کسی بزنید تا بعدن بتوانید ازش استفاده کنین.