شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sajadm - 2015-03-15 03:07 PM

البته تو بحث لول به نظر من هم کیفیت خوبی دارن تا الان نشنیدم که لولی از سلاحهای ایرانی ترکیده باشه از شما برای اولین بار شنیدم البته نه اینکه امکان نداشته باشه ولی باید دید که از چه فشنگی چه مقدار باروت استفاده شده که ترکیده.من ایرادای سلاحهای ایرانیو بیشتر توی چیزهای دیگه میبینم تا لولKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - arashkian - 2015-03-15 07:54 PM

(2015-03-15 03:07 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته تو بحث لول به نظر من هم کیفیت خوبی دارن تا الان نشنیدم که لولی از سلاحهای ایرانی ترکیده باشه از شما برای اولین بار شنیدم البته نه اینکه امکان نداشته باشه ولی باید دید که از چه فشنگی چه مقدار باروت استفاده شده که ترکیده.من ایرادای سلاحهای ایرانیو بیشتر توی چیزهای دیگه میبینم تا لولKhansariha (256)

سلام.صحیح است Khansariha (8)Khansariha (256) و ممنون از حسن نظر و توجهتون

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2015-03-19 12:02 AM

سلام تفنگم بعضی فشنگای دست پر. رو بااولین ضربه.به چاشنی شلیک نمیکنه ولی با ضربه دوم یاسوم چاشنی عمل میکنه ولی تاحالا امکان نداشته. چاشنی فشنگای کارخونه ای عمل نکنه چه زرد بوده چه سفید نمیدونم عیب از چاشنیه یاسوزنا

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - soheilabou - 2015-03-20 04:05 PM

سلام خدمت دوستان عزیز.. ما اومدیم عیدو تو تاپیک سال ۹۴ تبریک بگیم دیدیم این قانون نادرست فروم دست مارو بسته...الان تقریبا دو سال عضویم... خلاصه شرمنده از اینجا پست میکنم
من در این آخر سال چه دعایی بکنم بهتر ازین:
آرزو دارم خورشید رهایت نکند،
غم صدایت نکند،
و تو را از دل آن کس که تبش در تن توست حضرت دوست جدایت نکند،
خنده ات از ته دل،
گریه ات از سر شوق، روزگارت همه شاد، سفره ات رنگارنگ،
و تنی سالم و شاد که بخندی مادام.برات بهترين هاروآرزوميکنم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - asman - 2015-03-20 05:03 PM

سهیل جان لطفادر نوشته هاتون تجدیدنظر بفرمایید
هرجمعی قانون خاص خودشوداره واعضا ملزم به اطاعت هستند

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alirezzzz - 2015-03-29 08:41 PM

سلام
سال نو را خدمت همه دوستان محترم تبريك ميكم و اميدوارم سال بر بركتي در بيش داشته باشيدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
يه سوال داشتم خدمت اعضا محترم
ايا ميشه روي تفنك نخجير قلم زني كرد كساني كه روي طلا يا مس قلم زني ميكنن ميتونن روي اسلحه كه از فولاده قلم زني كنن
يا اينكه ميشه با دستكاه حك و برش اينكارو روي قنداق و خود اسلحه انجام داد

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - soheilabou - 2015-04-01 10:10 AM

سلام خدمت اساتید..
یه تسمه سرتاسری چقد به وزن تفنگ اضافه میکنه؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2015-04-01 04:35 PM

سلام یکی ازدوستا ن فرموده بودن قطرلولهای نخجیر ازابتدای لول تارسیدن به ناحیه چوک یه اندازه هست ودراین قسمت یه دفعه باکاهش قطرمواحهه میشیم ولی وقتی که خودم محیط خارجی لول رو اندازه گرفتم دیدم که کاهش قطراز بعدازخزانه شروع میشه تاسرلول

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mhrSB - 2015-04-01 05:43 PM

(2015-04-01 04:35 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی ازدوستا ن فرموده بودن قطرلولهای نخجیر ازابتدای لول تارسیدن به ناحیه چوک یه اندازه هست ودراین قسمت یه دفعه باکاهش قطرمواجه میشیم ولی وقتی که خودم محیط خارجی لول رو اندازه گرفتم دیدم که کاهش قطر از بعد از خزانه شروع میشه تاسرلول
سلام
ان مطلبی که خوانده بودین برای قطر داخلی لوله بوده است.
ولی ان محیط بیرونی لول برای چوک موثر نیست و احتمالا برای سبک تر شدن لول،با شیب ملایمی میزان گوشته را کم کردن(چون فشار گاز باروت در ابتدای لوله بیشتر هست و هرچقدر که مرمی جلو تر میره همون میزان هوا در حجم بیشتری قرار میگیره و فشارش پایین تر میاد و متصورم چند عامل دیگه هم دخیل باشه)Khansariha (226)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alirezzzz - 2015-04-01 05:56 PM

سلام كسي از اساتيد نميخاد سوال مارو جواب بده
يه استاد كار قلم زن سراغ دارم كه توي كار خوش خبره س ولي تا الان روي اسلحه كار نكرده وميترسم كه خرابكاري بشه اكه دوستان تجربه اي دارن ويا مشورت بمن بدن ممنون ميشم
يا اينكه جاي اين سوال اينجا نيس!!!!!!