شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2015-01-19 12:16 AM

سلامKhansariha (8)
جناب باربددرست میفرماین منم واسه کمترکردن استهلاک قطعات درگیرباهم باگریس نسوز،گریس کاریش کردم امایه مشکل داره که گردوخاک زیادبهش میچسبهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2015-01-19 01:23 AM

با سلام :
نه محمد جان مشکلی نداره برو فعلا حالشو ببر پسر . از کجا معلوم فردا چیز بهتری نخری ؟؟؟ از الان غصه خرابی بعد رو میخوری ؟؟؟ تازه خرابی بیشتر هم شد همین (آقا محمد _شکارمی ) مگه نگفت ، خودش درستش کرده توپ شده ، طوری که اسلحه فروش هم نفهمیده (دست مریضاد داداش محمد ) . میدونم شما خیلی حساسی از لقی بچه قنداق هم شاکی بودی ولی چکار میشه کرد یا باید با امکانات موجود ساخت یا کنار نشست و ضد حال خورد ....................
امیدوارم یک دو لول برونینگ اصل بخری و به این روزها بخندی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2015-01-26 04:44 PM

سلام من یه دونه ترک (ریب)تک لول دارم که دیروزبردم پیش تعمیرکاراسلحه که نصبش کنم روی نخجیرم بنده خداگفت 400هزارتومن میگییرم نصبش میکنم ضمنادرخصوص زاج کل دولول پرسیدم که گفت زاج دولول قیمتش 400هزارتومنه نمی دونم شایدسوزنش رو400گیرکرده باشه چون توتاپیک زاج یکی ازدوستان گفته بودن قیمت زاج کامل دولول100تومنه
ولی خدایی اگه میشدترک روبین دولول سوارمیکردم خیلی خوب میشدهم تونشانه روی هم ازلحاظ زیبایی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - gorjimahalle - 2015-01-26 05:15 PM

سلام دوستان.اقا واسه نصب ریب یا همون تسمه قیمت رو بالا گرفته.امار شمال رو دارم ارزونتره.و در مورد زاج.زاج دومدل میزنن یکی زاج سرد هستش ک همین زاجهای که توی مغازه ها هستش رو با قلقهای خاص خودشون میزنن و همین حول و حوش 100 میزنن یکم بالا و پایین بعضی جاها ولی نوع دیگه زاج گرم کوره ای هستش که هنرش رو خیلی از تعمیرکاران ندارن و افراد محدودی اینکارو میکنن و همون 400 که به شما قیمت دادن درسته.شمال هم همینه قیمتش ولی چیز بسیار عالی و شیکی هستش و تا چند سال موندگاری عالی داره.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2015-01-26 10:38 PM

با سلام :
باربد جان این خبر ها هم نیست برادر چه خبره 400 ؟؟این دفعه گذرت افتاد بهش بگو خب من 400 رو بهت میدم ولی میشه بگی با چه وسیله ای ارتفاع ریب رو میسنجی ؟؟ همینجوری که نمیشه ریب هر تفنگی رو به دیگری چسبوند و نتیجه گرفت با تغییر در خط نشانه روی محل اصابت هم تغییر میکنه پس باید با محاسبه کار رو انجام داد بعدش هم در حین کار ، هم با لیزر و هم بصورت اپتیک تست بشه تازه بعد از شلیک و تست میشه گفت کار انجام شده . برای دو لول بغل هم بهترین ریب چیزی شبیه ریب بایکال بغل هم است ریبی که پله پله باشه یا تو رفتگی و ...... داشته باشه روی دولول بغل قشنگ نمیشه ، دوستان گذاشتن ولی زشت شده . یکی هم من درست کردم ولی نبود امکانات کارگاهی نمیزاره تمومش کنم برای نصبش ، هم میشه از لحیم استفاده کرد هم چسب . من تصمیم گرفتم از چسب استفاده کنم .
موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - BERETA - 2015-01-26 10:52 PM

سلام به همه دوستان این مگسک های شبرنگی برای نخجیر2 قیمتش چنده؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2015-01-26 11:24 PM

با سلام :
دوستان ببینید انواعی از تیونها رو میشه رو نخجیر انجام داد بستگی به حوصله و سلیقه کننده داره . این عکس از تفنگ دوست عزیزمون حسین هست که دیگه اینجا سر نمیزنه ولی با اجازه اش من عکسش رو اینجا میگذارم تا همگی لذت ببریم . من که خداییش تا چند وقت دیگه پول دستم بیاد تفنگم رو عوض میکنم ولی روزی رو می بینم که هرکی نخجیر داشته باشه کمتر 10 تومن نده !!! بگذار چند سال دیگه بگذره و این تفنگ قلابی های ترک بریزه تو بازار ....................[تصویر: 14223017051.jpg][تصویر: 14223025871.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - AKKR - 2015-01-27 10:14 PM

سلام دوستان عزیز کامران جان من با حرف شما کاملا موافقم یسری سلاحهی بی نام نشان ترک امده بیشترش تو طرح سال ۹۰ واقعان اسمشان اسلحس ماشه نخجیر میرزه به صد تا از این اسلحه ها به عقیده من نخجیر کمی اصلاحات روش انجام داده بشه نسبت به قیمتش بهترینه اسلحه هست فقط صاحبش باید کمی دقت سلیقه به خرج بده

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2015-01-29 03:24 PM

(2015-01-26 10:38 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
باربد جان این خبر ها هم نیست برادر چه خبره 400 ؟؟این دفعه گذرت افتاد بهش بگو خب من 400 رو بهت میدم ولی میشه بگی با چه وسیله ای ارتفاع ریب رو میسنجی ؟؟ همینجوری که نمیشه ریب هر تفنگی رو به دیگری چسبوند و نتیجه گرفت با تغییر در خط نشانه روی محل اصابت هم تغییر میکنه پس باید با محاسبه کار رو انجام داد بعدش هم در حین کار ، هم با لیزر و هم بصورت اپتیک تست بشه تازه بعد از شلیک و تست میشه گفت کار انجام شده . برای دو لول بغل هم بهترین ریب چیزی شبیه ریب بایکال بغل هم است ریبی که پله پله باشه یا تو رفتگی و ...... داشته باشه روی دولول بغل قشنگ نمیشه ، دوستان گذاشتن ولی زشت شده . یکی هم من درست کردم ولی نبود امکانات کارگاهی نمیزاره تمومش کنم برای نصبش ، هم میشه از لحیم استفاده کرد هم چسب . من تصمیم گرفتم از چسب استفاده کنم .
موفق باشید

سلام. اقای کوهنورد تعمیرکاردرسته که مبلغ رو بالا گفته ولی خودشم گفت که مهمترین چیز تونصب ریب تنظیم اونه ولی چون تفنگ گلوله زن نیست که باهاش تو600متر. خال بزنی اون دقت فوق العاده رونیازنداره واگه. ریب نصب بشه محل سوراخ پیچ مگسک باقی میمونه که با پایین وبالا کردنش نشونه تنظیم شه مورد دوم اینکه زاج لول باید پاک بشه ودوباره زاج بخوره ضمنامن امتحانی. بایه چسب قوی. ریب وچسبوندم که بااولین تیرکنده شد وافتاد درکل 400تومن برا نصب ریب خیلی زیاده

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mehdihadi - 2015-02-10 09:43 PM

سلام دوستان خسته نباشید یه سوال بعد حدود 8ماه که نخجیر خریده بودم امشب به مناسبت پیروزی انقلاب یه 30تا تیری رو پشت بام در کردیم حالا دارم لول اسلحه رو تمیز می کنم چه طور فنر ها رو آزاد کنم ؟شرمنده آخه من تا الان فقط تفنگ چخماقی داشتم؟Khansariha (8)