شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - josniper - 2015-01-08 03:25 PM

(2015-01-08 01:49 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مبارک باشه من تمام عیبهای نخجیرم رو بر طرف کردم فقط سنگینیش رو تونستم 50 درصد کم کنم ... باور کن تفنگم رو برا فروش پیش چند اسلحه فروش بردم طوری دستکاریش کرده بودم که تشخیص ندادن این نخجیر ه ....
سلام برادر
لطف کن عیبهاشو برام بگو و راه برطرف کردنشون

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarmi - 2015-01-08 03:32 PM

(2015-01-08 03:25 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-08 01:49 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مبارک باشه من تمام عیبهای نخجیرم رو بر طرف کردم فقط سنگینیش رو تونستم 50 درصد کم کنم ... باور کن تفنگم رو برا فروش پیش چند اسلحه فروش بردم طوری دستکاریش کرده بودم که تشخیص ندادن این نخجیر ه ....
سلام برادر

سلام این معایب رو شما باید از دیدگاه خودت بگی بعد برای رفع من هم در خدمت هستم راهنمایی میکنیم ...به عنوان مثال یکی از عیبها این بود که هر دو لول 20 سانت سر میزد مجبور شدم مگسک خودش رو باز کنم و یه مگسک درشتر از بازار بخرم و روش نصب کنم که دقیق بزنه و ...........

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - josniper - 2015-01-08 03:38 PM

(2015-01-08 03:32 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-08 03:25 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برادر

سلام این معایب رو شما باید از دیدگاه خودت بگی بعد برای رفع من هم در خدمت هستم راهنمایی میکنیم ...به عنوان مثال یکی از عیبها این بود که هر دو لول 20 سانت سر میزد مجبور شدم مگسک خودش رو باز کنم و یه مگسک درشتر از بازار بخرم و روش نصب کنم که دقیق بزنه و ...........
یکی از مشکلات بسته نشدن اون تکه قفل رو کپ هست که با فشار دادنش باز میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تصور مال همین ساته

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarmi - 2015-01-08 04:57 PM

درست نفهمیدم ! متظورتون دنباله یه سانتی است که وارد کپ میشه؟ گیر دا ره ؟ بیشتر توضیح بدین

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - josniper - 2015-01-08 05:46 PM

منظورم همون اهرم قفل لولس که با فشار دادنش میتونی لوله را باز بکنی
یعنی این
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن لوله زیاد خم نمیشه

اینم از دودوست

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarmi - 2015-01-08 06:10 PM

مشکل اینه که سازمان صنایع جنگ افزار سازی ایران همینطور تفنگها رو جمع کرده و وارد
بازار میکنن نمیدونم چرا و به چه دلیلی دقت لازم رو به خرج نمیدن عجیبه یه سوال بی جوابه ......... میدونی چرا اون اهرم باز کننده سفته چون اون اهرم به غیر از باز کردن یه قطعه فلز مربع رو که پایین کپ هست جابه جا میکنه اون قطعه زمان بستن تفنگ روی لبه لول کشویی قرار میگیره و نمیزاره کمر تفنگ به خودی خود باز بشه خوب نگاه کنی و بافشار دادن اهرم باز کننده تفنگ میبینیش باید اون قطعه رو چهار طرف روغن کاری کنی که روان بشه ..... لول رو از کپ جدا کن دو تا اهرم هست که بچه قنداق با فشار به آنها سبب باز شدن تفنگ برای فشنگ گذاری میشه اونهارو هم باید روغنکاری کنی که روان بشه اگر مشکلاتش رفع نشد تفنگ رو پیش یه اسلحه ساز ببر که رفع عیب کنه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - AKKR - 2015-01-08 08:09 PM

سلام دوست عزیز مبارکت باشه به خیر خوشی استفاده کنی انشالاه.
Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2015-01-08 09:02 PM

(1970-01-17 02:08 PM)shekarmiسلام374' نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز یعنی شماوزن نخجیر2رو به یک کیلوهشتصدگرم تقلیل دادید بدون اینکه قابلیت شلیک چارپاره از اسحله گرفته شه اگه این کارو انجام داده باشید یه شاهکاره رخ داده من شخصاحاضرم هزینه خوبی بابت این کاربهتون بپردازم چون وزن اسلحه از تفنگای سبک ترکم کمترمیشه
اگه یه کم روشنتربیان کنیدمتشکرمیشم

سلام استاد لطفاچندتاعکس ازشاهکارتون بذاریدممنونم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarmi - 2015-01-08 09:23 PM

سلام منظورم از 50 درصد مشکلاتش بود نه وزنش .... همچنین وزن سلاح وقتی که تحویل گرفتم 4 کیلوگرم دقیق بود و پس از اصلاح تبدیل شد به 3 کیلو و 600 گرم ...... الان هم دسترسی به عکسش ندارم در اولین فرصت عکس از شششششششاهکارم میزارم ..

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - karbakhsh - 2015-01-08 10:54 PM

کم کردن وزن تفنگ اگر از بعضی قسمتها و بدست ادم ناواردی باشه خیلی متونه خطرناک باشه. در گذشته صحبتی بود که اشخاصی علاوه از قنداق لول تفنگ هم تراشیده ونازک میشد که بنظر بنده بسیار کار نادرستیه. دلتون به سبک شدن زیاد خوش نکنید. ببخشید در حضور اساتید حرافی کردم.