شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2014-12-18 05:45 PM

سلام تفنگم تقریبا چهل سانت بالای هدف میزنه یه کم مگسکش وبالا اوردم نظرتون چیه خیلی بالا نیست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2014-12-18 05:50 PM

سلام.بنظرم خیلی عالیه.بالازدنش خوبترشده؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2014-12-18 06:20 PM

سلام امروزعصرمگسگ ودرست کردم فردا جمعه بایدبرم چندتافشنگ حروم کنم ببینم مشکل حل شده اگه بلندباشه امکان کوتاه کردنش هست ولی اگه کوتاه باشه یه کم کار سخت میشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - MAZ - 2014-12-18 06:47 PM

(2014-12-18 05:45 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تفنگم تقریبا چهل سانت بالای هدف میزنه یه کم مگسکش وبالا اوردم نظرتون چیه خیلی بالا نیست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
داداش فکر کنم مگسکی که گذاشتی کمی بلند باشه مگسک تفنگ من تقریبا خوب نه بالا میزنه نه پایینKhansariha (8)
[تصویر: 14189156131.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2014-12-18 06:59 PM

سلام.دوست عزیز میشه بفرماییدبرای درست کردن این مگسک از چه چیزی استفاده کرده اید؟وچطوری درستش کردید؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - MAZ - 2014-12-18 07:08 PM

(2014-12-18 06:59 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوست عزیز میشه بفرماییدبرای درست کردن این مگسک از چه چیزی استفاده کرده اید؟وچطوری درستش کردید؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (8)

سلام
من این مگسک شبرنگ آماده از مغازه های لوازم شکار خریدم 5 تومنKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - yahyarav - 2014-12-19 02:44 PM

(2014-12-18 06:20 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروزعصرمگسگ ودرست کردم فردا جمعه بایدبرم چندتافشنگ حروم کنم ببینم مشکل حل شده اگه بلندباشه امکان کوتاه کردنش هست ولی اگه کوتاه باشه یه کم کار سخت میشه

سلام جناب barbud
سلاحتونوبامگسک جدید تست کردید؟چطورشده؟دقیق ترمیزنه؟؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2014-12-19 06:14 PM

سلام دوستان
جناب alborz shop سمت ما امسال اسلحه دولتى دادن تموم شد رفت فقط يه اسلحه فروش نياورد نميدونم اونطرف چطور باشه ولى ازشون سوال كن احتمالأ آخر سال هم ميدن هميشه اينطوريه بخ اين حرف و حديثها هم گوش نده ميدن ولى كمتر از سالهاى پيش
دوستان والا نخجير2 خوبه فقط بايد قنداقشو پرو بدن كنيد و كلأ مگسكش رو هم درست كنيد سر ميزنه وگرنه چه كارايي كه باهاش نكردم منم باهاش اوايل مشكل داشتم ولى وقتى عيبهاشو برطرف كنيد واقعا راضيتون ميكنه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2014-12-20 12:27 AM

سلام دوست عزیزاقای yahyaravباتغییراندازه مگسک تیراندازی دقیق شده اما یه مشکل جدید پیش اومده اینکه با دوبرابرشدن اندازه مگسک به هرجایی گیرمیکنه ومیشکنه فک کنم کارخونه نصف مگسک روفراموش کرده. ای بابااگردردم یکی بودی چه بودی امامن تفنگمودوست دارم امکانش بود به مگسک دست نزنم وموقع تیراندازی 30یا40سانت زیر هدف و بگیرم ولی توهوازنی به مشکل می خوردم دوست دارم همه چیزتفنگم okباشه وقلق تفنگ همون خال سیاه باشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - AKKR - 2014-12-20 12:51 AM

دوست عزیز به عقیده بنده شما مگسک فابریک شو بزار سرش بعد با یه قنداق ساز خوب مشورت کن با تغییر در قنداق همه چی درست میشه موفق باشی