شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force - نظري - 2011-05-18 01:41 PM

با سلام

لطف كنيد عكس گروپهاي تير اندازي تو فواصل مختلف رو با ساچمه هايي مثل TS22 كه ارزانتر و در دسترس هست را بگزاريد چون تو سايتهاي خارجي از دقتش تعريف شده و در جايي نوشته بود دقتش 50" 1 است. حالا نميدونم مقياسش يك اينچ در 50 يارد هست يا يك سانت در 50 متر ؟

RE: pcp air force - ALIANA-54-T06 - 2011-05-18 01:46 PM

(2011-05-18 01:41 PM)نظري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

لطف كنيد عكس گروپهاي تير اندازي تو فواصل مختلف رو با ساچمه هايي مثل TS22 كه ارزانتر و در دسترس هست را بگزاريد چون تو سايتهاي خارجي از دقتش تعريف شده و در جايي نوشته بود دقتش 50" 1 است. حالا نميدونم مقياسش يك اينچ در 50 يارد هست يا يك سانت در 50 متر ؟
دوست من چون اولین ارسال شماست اول خوش آمد میگم و باید یاد اوری بکنم هر تایپیکی موضوعات مخصوص خودشو داره و موضوع سئوال شما مربوط به انتخاب ساچمه مناسب هست یا مربوط به گروپ گیری لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید . ممنون
تایپیک ساچمه مناسب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تایپیک گروپ گیری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: pcp air force - ALIANA-54-T06 - 2011-05-18 02:29 PM

(2011-05-18 02:22 PM)نظري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

بي تجربگي من رو ببخشيد. ولي در مورد دقت اين اسلحه و گروپهاش اگر جواب بديد ممنون ميشم.
حتما دوستان جواب میدهند ولی توی همون تایپیکی که گفته شد . لطفا اونجا سئوالتان را مطرح کنید

(2011-05-18 08:40 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشكر عزيزم از شما
ولي من اون پست ها رو هم خونده بودم
البته جسارت نباشه به اساتيد ولي دلايل من براي خريد اين مدل رو مينويسم شايد درست باشه يا خير . اگه درسته كه هيچ ولي در غير اينصورت خوشحال ميشم دليل نادرست بودن رو توضيح بديد.
يكي از مضاياي اين ايرفورس ميدونيد چيه اينكه بدليل داشتم امكان تغيير فشار هوا ميشه ازش هم به عنوان يك تفنگ با قدرت AR6 استفاده كرد و هم به عنوان يه تفنگ ضعيف و يا كلت بادي يعني همون طوري كه همه مي دونيد قدرت از 400 - 1300 قابل تغيير ميباشد.
پس ميشه گفت يه تفنگ منحسر به فرده در نوع و رده خودش هست فقط يه عيب داره اونم تك تير بودنشه ،
كه همه ما اولا اين بادي ها فقط امكان تك تير رو داريم و داشتيم و فقط pcp دارا اين مزيت چند تيره بودن رو دارند
ثانيا ميشه گفت اين حالت تك تير بودن خودش در ميزان قدرت و دقت در تيراندازي تاثير مستقيم داره البته تا جايي كه من شنيدم.
منم مخلص همه دوستان عزيز و گرامي خودم هم هستم .
با تشكر فراوان Khansariha (8)

در خصوص ایر فورس با نظر شما موافقم دوست من Khansariha (256)
اون مقایسه با ar6 هم توسط دوستمان capitan انجام شده که اتفاقا همانطور که شما هم میدانید خودشم یک ایر فورس (کندور) داره و من هم نقطه نظرات شما در خصوص ایرفورس را قبول دارم ولی در حال حاضر بنظرم اوانیکس که نمایندگی و خدماتی داره ممکنه کم دردسرتر باشه البته فعلا شاید روزی ایرفوس هم توی ایران با خدمات و لوازم شد اونوقت مطلب فرق خواهد کرد Khansariha (214)

RE: pcp air force - farhad_ss54 - 2011-05-18 11:39 PM

سلام
من هم با نظر علی اقا موافق هستم،ایشون درست می گن
سلاح کندور به دلیل شکل و شمایلی هم که داره بیرون بیاری همه فکر می کنن خبری هستش
دوم اینکه فعلا اوانیکس نمایندگی و خدمات بهتری داره
من نمی گم ایرفورس بده ولی تو کشور ما فکر می کنم در حاص حاضر اوانیکس خیلی بهتره خصوصا ar6 که حرف نداره.خدابیامرز آقای دانشور هم چون من قصد خرید ar6 یا کندور را داشتم اینو تو پیام خصوصی بمن گفتن که ar6 بگیری خیلی بهتره

RE: pcp air force - capitan - 2011-05-19 12:04 AM

سلام به همه دوستان

در خصوص گروپ گیری فاصله مناسب در اختیار ندارم تو طول هفته گروپ بگیرم ولی گاهی اوقات از پنجره به فواصل دور شلیک میکنم که

اکثرا به هدف میخوره البته با ساچمه باراکودا

حداکثر بردشم با این ساچمه تو زوایه 21 درجه 600 متر و 1.47 ژول هم انرژی مانده

اینم چند تا عکس ازش

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

[تصویر: 3.jpg]

RE: pcp air force - zahhak - 2011-05-19 01:55 AM

سلام. بابا عجب استیلی داره خدائیش طراحی شکیل و زیبایی داره ان شاءالله خیرش رو ببینی داداش. به نظر عزیزان صاحب نظر خرید کدام یک از محصولات ایوانیکس با صرفه تره هم قدرتمند و هم ارزون. میدونید همیشه گرون بودن دلیل بر خوب بودن نیست . گاهی اوقات به دلیل طراحی یا مدل جدید بودن قیمت میاد بالا. ما هم که توی این یزد بی در کجا گرفتار و دور از هرگونه امکانات. فقط یه مغازه سلاح فروشی هست که دوتا پی سی پی رنجر اورده و می گه بهتر از اینها دیگه اصلا نیست . به دادم برسید مردم از سردرگمی. قدرت برام خیلی مهمه و البته تا بشه ارزون ترین!!!!Khansariha (399) ارادت

RE: pcp air force - masih.hunter - 2011-05-19 10:12 AM

اگه اوانیکس میخواید ارزونترین مدل و با قدرت در حدود 60 تا 70 ژوا انرژی میتونید بیلیزارد تهیه کنید که میشه

گفت لولشم لانگه ولی 1 مشگل داره قنداقش راست گونست . و درخصوص هاتسان هم باید عرض کنم ای تی 44 لانگش

هم ار لحاظ قیمت خوبه هم قدرت و هم دقت و از محاسن دیگش داشتن تلمبس.

RE: pcp air force - amir74 - 2011-05-19 12:32 PM

یعنی مدلای جدیدش تلمبه ندارن از لحاضه قدرت که بالا تره از نظر قیمت چی؟
دوست عزیز این ادرسه سایت هاتسانه یه سر برو

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-06-02 10:27 AM

سلام
كمك از دوستان طراح و تراشكار و آقاي capitan عزيز
يه درخواست اين كپسول ايرفرس مانومتر نداره و يجورايي تخمين ميزان هوا و تعداد شليك شده و ... خيلي سخته من چندتا عكس ميزارم ميشه بررسي كنيد اين مانومتر رو ميشه درست كرد براي ايرفرس و چقدر هزينه برامون داره ؟

RE: pcp air force - masih.hunter - 2011-06-02 11:55 AM

دوست عزیز شما اول باید 1 گیج یا مانومتر تهیه کنید بعد مخرن تفنگ و کپسول رو به اتفاق به تراشکار بدید با تراشیدن 1 قطعه تبدیل بین

مخزن تفگ و سیلندر هوا مشگل هله و مانومتر هم میتونید مثل تصویر که قرار دادید روی این قطعه سوار کنید هزینه فکر کنم چیزی در حدود 30000 هزار تومن

بشه برای خرید مانومتر و تراش قطعه .