شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force - fri1347 - 2011-05-07 03:34 PM

با تشكر از جواب شما
اميدوارم كه از سوالات تكراري خسته نشده باشيد و از اينكه جواب سوالم رو داديد ممنون ولي اگر امكان دارد با استفاده از تجربياتتون ميخواستم يك بار ديگه سوال كنم به نظر شما اگه همين الان ميخواستيد از بين دو مدل pcp يكي را انتخاب كنيد آيا بازهم air force روانتخاب مي كرديد يا يك مدل ديگر از مدلهاي اوانيكس
باز هم شرمنده از اينكه سوال ميكنم ولي ميخوام ترديدم از بين بره

RE: pcp air force - capitan - 2011-05-07 03:53 PM

بنظرم این 2 برند از لحاظ کیفیت pcp های قابل قبولی باشند . ولی از نظر فنی و ظاهری خیلی با هم تفاوت دارن که این بسته به سلیقه
افراد فرق میکنه . این سوالی که پرسیدین خیلی منطقی نیست شما اگه میخواین یکی از این دو مورد را بخرین باید خودتون همه جوانب

در نظر بگیرید بعدا خرید کنید اینکه مثلا من بگم بازم air force دلیل نمیشه رو نظر من خرید کنید

RE: pcp air force - fri1347 - 2011-05-08 12:17 AM

(2011-05-07 03:53 PM)capitan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرم این 2 برند از لحاظ کیفیت pcp های قابل قبولی باشند . ولی از نظر فنی و ظاهری خیلی با هم تفاوت دارن که این بسته به سلیقه
افراد فرق میکنه . این سوالی که پرسیدین خیلی منطقی نیست شما اگه میخواین یکی از این دو مورد را بخرین باید خودتون همه جوانب

در نظر بگیرید بعدا خرید کنید اینکه مثلا من بگم بازم air force دلیل نمیشه رو نظر من خرید کنید
با سلام و تشكر از راهنمايتون
آقاي capitan عزيز ولي به نظر من استفاده از تجارب ديگران در خريد يك محصول خيلي خيلي مهمه، زيرا از اين تفنگ جايي نيست كه بشه رفت و ديد و يا در دست خيليها باشه به نظر من استفاده از تجارب ديگران در خريد اونهم وسيله اي كه خواب بعضي‌ها را برده خيلي مهمه مثل تلويزيون ميمونه در اون قديما كه تازه وارد شده بود و كمتر كسي اطلاعاتي راجع به اون داشت، من عكس air force تو اينترنت زياد ديدم ولي كسي كه داشته باشه نه. درخصوص سليقه وقتي كه كسي امكان داشته باشه بين چند مدل انتخاب بكنه درست است ولي وقتي يك طرف قضيه خيلي سكرت باشه اونموقع است كه دنبال دوستاني ميگرديد كه اطلاعات بيشتري داشته باشن و بهترين جا همينجا بين اساتيد و دوستاني كه بالاخره هم از نظر فني و هم از نظر سليقه صاحب نظر هستن . به هر حال خيلي ممنون از پيگيري و پاسختون

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-05-08 07:44 AM

منم حرف اين آقاي fri1347 رو قبول دارم بابا شما اين مدل ها رو از نزديك ديدي بگو كدوم بهتره ديگه من دارم هماهنگي هاي خريد از تركيه رو براي ايرفورس ميكنم اگه عيبي ايرادي داره كه مشكل ساز ميشه يا چه ميدونم هرچي بگو يا نخريرم يا تو فكر خريد سفت و مهكمتر باشيم بابا جون.Khansariha (48)

RE: pcp air force - capitan - 2011-05-08 11:46 AM

خوب اگه ایوانیکس بخرید نمایندش تو ایران . خراب بشه قطعاتش راحتر گیر مییاد ولی اگه ایر فورس خراب شه تهیه قطعاتش خیلی مشکل تره .

از لحاظ قدرت هم با ar6 تقریبا شبیه هست. ولی تعداد شلیک هاش یکم بیشتر. محصولات ایوانیکس خشاب میخوره ایر فورس تک تیره

ظاهرشم غلت اندازه من دیروز اوردمش بیرون خونه چند تا تیر باش بزنم ملت چپ چپ نیگاه میکردن .

دستگاه ماشه هم طوریه وقتی رو ضامن باشه ماشه در گیر نیست مثل محصولات دیانا که خراب بشه چون وقتی دیانا را میدادم دست افراد ناشی همش باید حواسم بود تاکید کنم اسلحه را از ضامن در ارید بعد شلیک کنید

RE: pcp air force - zahhak - 2011-05-17 02:18 PM

سلام به همه دوستان . يا اين تفاسير كه دوستان صاحب نظر فرمودن و با عنايت به وجود نمايندگي ايوانيكس و گذشته از تركيب ظاهري و زلم زيمبو!!! به نظر دوستان ايرفورس بهتره يا ايوانيكس؟ ممنون. Khansariha (256)

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-05-17 04:46 PM

دلیلشو میشه بگید ؟
وقتی یه نفری سوالی میپرسه لطفا طوری جواب بدید که حداقل طرف ارضا بشه از جواب نکه بگی فلان خوبه دلیل هم ذکر کنید تا حداقل با استدلال و دلیل به طرف مقابل به فهمونید که دلیل خوب بودنش چیه.
امیدوارم ناراحت نشد قصدم توحین یا خدایی نکرده جسارت نبوده
با تشکرKhansariha (8)

RE: pcp air force - ALIANA-54-T06 - 2011-05-17 05:14 PM

(2011-05-17 04:46 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلیلشو میشه بگید ؟
وقتی یه نفری سوالی میپرسه لطفا طوری جواب بدید که حداقل طرف ارضا بشه از جواب نکه بگی فلان خوبه دلیل هم ذکر کنید تا حداقل با استدلال و دلیل به طرف مقابل به فهمونید که دلیل خوب بودنش چیه.
امیدوارم ناراحت نشد قصدم توحین یا خدایی نکرده جسارت نبوده
با تشکرKhansariha (8)
خوب تا دوستمون آقا farhad_ss54 یک پاسخی به شما بدهند یک توضیحی من اینجا میدهم .
دوست من اگر از سه پست قبل مطالب را دنبال کنی متوجه خواهی شد دوستمون آقا farhad_ss54 بنا به در خواست یک دوست دیگه (zahhak) نظر داده و قبلش هم دوست دیگه ای (کاپیتان) دلایل خودش را اظهار کرده پس دلایلی ارائه شده و سپس نظر داده شده . البته اینها را گفتم که مطالب روشن بشه برای شما وسوءتفاهم هم یک وقت بین شما پیش نیاد . مخلص دوستان عزیز هم هستیم Khansariha (214)

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-05-18 08:40 AM

با تشكر عزيزم از شما
ولي من اون پست ها رو هم خونده بودم
البته جسارت نباشه به اساتيد ولي دلايل من براي خريد اين مدل رو مينويسم شايد درست باشه يا خير . اگه درسته كه هيچ ولي در غير اينصورت خوشحال ميشم دليل نادرست بودن رو توضيح بديد.
يكي از مضاياي اين ايرفورس ميدونيد چيه اينكه بدليل داشتم امكان تغيير فشار هوا ميشه ازش هم به عنوان يك تفنگ با قدرت AR6 استفاده كرد و هم به عنوان يه تفنگ ضعيف و يا كلت بادي يعني همون طوري كه همه مي دونيد قدرت از 400 - 1300 قابل تغيير ميباشد.
پس ميشه گفت يه تفنگ منحسر به فرده در نوع و رده خودش هست فقط يه عيب داره اونم تك تير بودنشه ،
كه همه ما اولا اين بادي ها فقط امكان تك تير رو داريم و داشتيم و فقط pcp دارا اين مزيت چند تيره بودن رو دارند
ثانيا ميشه گفت اين حالت تك تير بودن خودش در ميزان قدرت و دقت در تيراندازي تاثير مستقيم داره البته تا جايي كه من شنيدم.
منم مخلص همه دوستان عزيز و گرامي خودم هم هستم .
با تشكر فراوان Khansariha (8)

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-05-18 12:36 PM

يه امكان ديگه كه تو اين مدل ايرفورس وجود داره و تو اوانيكس ها وجود نداره تعويض لوله تفنگه يعني مثلا اگه شما يه ar6 / بليزارد/مانستر يا هر كدمو رو با كاليبر 5.5 بخريد ديگه نميتونيد از ساچمه 4.5 استفاده كنيد و بايد يه تفنگ ديگه بخريد كه غير عقلاني است كه مثلا 1200 بديد بليزارد 5.5 بگيريد و براي يه بليزارد 4.5 دوباره 1200 بديد ولي اين مدل ايرفورس اين امكان داره كه اگه 5.5 رو خريديد فقط با خريد يه لوله كاليبر 4.5 به قيمت حدود 200 تومن ميتونيد با همون تفنگ و تعويض لوله از امكان كاليبر 4.5 نيز استفاده كنيد.
ضمنا مهندسي و كيفيت ساخت كالاي امريكا و كره قابل مقايسه فكر نكنم باشه.