شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force - mohsen1982 - 2011-04-27 07:21 PM

فقط با cp اينطوربود مهرشادجون بابقيه مشكلي نداشت و تو خال ميزد ولي به نظرمن براي شكار وراحتي وسرعت عمل خشاب
يه چيز ديگه است.درثاني من وقتي ساچمه مناسب تفنگمو پيدا كنم سراغ بقيه نميرم چون تراژكتوري و بالستيك ساچمه
مياددستم وهمين كافيه. عوض كردن مكرر ساچمه به نظرمن تلف كردن وقت و هزينه است. هركسي وقتي ساچمه جادويي تفنگشو پيدا كرد بايد زوم كنه رو همون ساچمه تا به اصطلاح قلقش بياد دستش .Khansariha (214)

RE: pcp air force - mehrshad - 2011-04-27 07:32 PM

خشاب به نظر منم خوبه ولی کاش همه ساچمه ها را خوب میزد.
فکر کن رابیت 5.5 بالستیک بالای 0.05 داره توی سرعت بالا و این بی نظیره.
خب حیفه ادم محروم بشه ازش......
منکه ایشالا رابیت را جمعه با AR6 تست میکنم اگه جواب بده بی نظیره........
Khansariha (219)

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-28 06:59 PM

سلام Khansariha (48)
من پيگير ايرفورس كندرم خفن و كسي رو تركيه پيدا كردم كه مدل رو بدم و برام بخره آوردنش با خودم
حالا ...... ميخوام بدونم چه ساچمه هايي رو خوبه و بهتره واسش بخرم كه تو ليستم بگذارم براي خريد هم براي شكار منظورم هست و هم براي هدف زني و تفريحي و كپسول هوا فشرده هم چه مدلي رو بخرم؟

قبلا تشكر ميكنم از جواب دهندگان گرامي Khansariha (8)
منتظر جواب capitan هم هستم. بيشتر

من بچه مشهدم و به مشهديا ميگم راهنماييم كنين تا ماهم تو مشهد يكي از اين عروسك ها رو بياريم و حالشو ببريم.Khansariha (219)

RE: pcp air force - mohsen1982 - 2011-04-28 07:59 PM

دوست عزيز اين سلاح فوق العاده قويه و ساچمه هاي زير18 گرين به هيج عنوان براش توصيه نميشه چون درحدودسرعت
صوت ميزنه ودقت لازم رو نداره.
شما ميتونيد از ساچمه هاي سنگين مثل jsb exact با گرين18-jsb monster باگرين 25.4 -سم يانگ يا يون جين با گرينهاي
28.4 يا 30يا34 گريني يا نمونه هاي ارزون تري مثل رابيت مگنوم يا همين گاموts22 خودمون استفاده كنيد.اين سلاح ساچمه
هاي 22 گريني رو حدود 320تا330 مترميتونه شليك كنه 78 ژول ميشه وبا ساچمه هاي سنگين تر بالاي 80ژول هم انرژي ميده

RE: pcp air force - capitan - 2011-04-28 08:33 PM

دوست عزیز pcp خریدن مثله اینه که گواهی نامه پایه یک بگیری بغییر از مهارت رانندگی از مکانیک ماشینم باید سر دراری

اول باید ببینی تو شهر شما کدوم شعبه اتش نشانی کپسول پر میکنه

اقا مهرشاد چون قبلا تجربه ای این چیزا را داشت خیلی کمک شد به من تو خرید pcp از اینکه کپسول از کجا میشه خرید -چه مدلی بخریم-کجا پرش کنیم- و... اگه air force بگیری دردسر ساخت رابطش هم هست هر ترشکاری زیر بار خرده کاری نمیره تازه اگه بره با کیفیت در نمیاره البته من ی نفر پیدا کردم با cnc میتراشه ولی خوب هزینش بالاتره

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-30 09:33 AM

(2011-04-28 08:33 PM)capitan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز pcp خریدن مثله اینه که گواهی نامه پایه یک بگیری بغییر از مهارت رانندگی از مکانیک ماشینم باید سر دراری

اقا مهرشاد چون قبلا تجربه ای این چیزا را داشت خیلی کمک شد به من تو خرید pcp از اینکه کپسول از کجا میشه خرید -چه مدلی بخریم-کجا پرش کنیم- و... اگه air force بگیری دردسر ساخت رابطش هم هست هر ترشکاری زیر بار خرده کاری نمیره تازه اگه بره با کیفیت در نمیاره البته من ی نفر پیدا کردم با cnc میتراشه ولی خوب هزینش بالاتره
با تشكر Khansariha (8)
تو مشهد شركت شارژ كپسول اكسيژن يه چند تايي وجود داره و به غير از اون من تو يه آتش نشاني تو مشهد به لطف يكي از دوستانم يه نفر رو پيدا كردم كه خود اين نفر قبول كرد من رو به اين شركت هاي شارژ كپسول معرفي كنه و يا فردي رو داره كه راحت ميتونه كپسول رو برام شارژ كنه چون كارمند و راننده يكي از شركت هاي شارژ اكسيژنه. پس از اين بابت خيالم راحته فقط خرديد خودش و ساچمه ها و دوربينش برام مهم است.

راستي اين كپسول هاي اكسيژني كه تو بيمارستانها تو سايز هاي متفاوت وجود داره تا چه فشاري رو ميتونه شارژ كرد و تا چه فشاري رو تحمل ميكنه چون كسي يه 5 يا 7 كيلويي شو داره و ميگه 25 تومن ميخوام بدونم خوبه يا نه . قيمتش چي ميرزه البته فكر كنم ازين فولادي ها باشه.

RE: pcp air force - farshid37 - 2011-04-30 09:52 AM

(2011-04-30 09:33 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-28 08:33 PM)capitan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشكر Khansariha (8)
تو مشهد شركت شارژ كپسول اكسيژن يه چند تايي وجود داره و به غير از اون من تو يه آتش نشاني تو مشهد به لطف يكي از دوستانم يه نفر رو پيدا كردم كه خود اين نفر قبول كرد من رو به اين شركت هاي شارژ كپسول معرفي كنه و يا فردي رو داره كه راحت ميتونه كپسول رو برام شارژ كنه چون كارمند و راننده يكي از شركت هاي شارژ اكسيژنه. پس از اين بابت خيالم راحته فقط خرديد خودش و ساچمه ها و دوربينش برام مهم است.

راستي اين كپسول هاي اكسيژني كه تو بيمارستانها تو سايز هاي متفاوت وجود داره تا چه فشاري رو ميتونه شارژ كرد و تا چه فشاري رو تحمل ميكنه چون كسي يه 5 يا 7 كيلويي شو داره و ميگه 25 تومن ميخوام بدونم خوبه يا نه . قيمتش چي ميرزه البته فكر كنم ازين فولادي ها باشه.
اکسیژن با کپسول غواصی فرق داره و ممکنه تجهیزات شارژش هم فرق داشته باشه. کپسول غواصی اکسیژن درونش نیست. هوای فشرده است و تو غواصی و همچنین تنفس در دود و محیط هایی که آلودگی شیمیایی وجود داره توسط آتش نشان ها استفاده می شه. در ضمن اکسیژن خالص قابلیت اشتعال داره و فشار کپسول های اکسیژن بیمارستان فکر می کنم خیلی کمتر از کپسول غواصی باشه. در ضمن کپسول غواصی از 200-300 هست تا 1-2 میلیون. یه چیز معمولی که کار راه انداز باشه بین 300 تا 500 باید براش پول بدی. در ضمن کمتر از 6 لیتر و بیشتر از 12 نگیر.

RE: pcp air force - capitan - 2011-04-30 07:50 PM

اکسیژن فشرده مخصوص جوشکاریه و خیلیها در اثر انفجار کپسول اکسیژن جونشون از دست دادن در ضمن این کپسول را بیشتر از 150 بار پر نمیکنن با این حال خیلی وقتها منفجر شده

RE: pcp air force - fri1347 - 2011-05-07 04:51 AM

با سلام
آقاي capitan عزيز ضمن عرض تبريك
ميخواستم بدونم حالا بعد از گذشت اين چند وقت آيا هنوز از تفنگت راضي هستي و اگه ممكنه يك مقدار براي عضوهاي جديد از خوبي و ايراداتي كه به نظرت مي‌رسه درمورد air force بنويس تا كلا نظرات يكي از بهرترينها را در مورد اين تفنگ عالي بدونيم در ضمن اگه ممكنه يك راهنمايي هم در مورد مقايسه بين اين تفنگ و اوانيكس لوپارد يا ويندي سيتي بكن. خيلي خيلي ممنون
با تشكر

RE: pcp air force - capitan - 2011-05-07 08:51 AM

سلام دوست عزیز
تفنگ سبک قوی دقیق وکم اصطلاکی air force یکی از محاسنی که داره داشتن ولوم قابل تنظیم قدرت که در این صورت لازم نیست همیشه از ساچمه های سنگین استفاده کنیم

یکی از معایبی هم که داره رو خود مخزنش گیج اندازه گیری نداره و به صورت تجربی و شمارش تعداد شلیکها واندازه گیری سرعت با دستگاه کرنوگراف میتونید تعداد شلیکهای مناسب اندازه گیری کنید