شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-19 11:35 AM

(2011-04-17 05:58 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-17 03:40 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-17 09:28 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ahp2009
دوست عزيز شما با مراجعه به سايت PYRAMIDAIRميتونيد مشخصات كامل همه مدلهاي كندور رو پيدا كنيد
يا فايلي كه CFXزحمت آپلودشو كشيدن دانلود كنيد

با تشكر
ولي لوازم همراه مورد معرفي در پياميد رو تو سايت هاي فروش تركيه همراه تفنگ نميدن فقط تفنگ و وسيله شارژ رو ميدن.
ميشه بگيد اون فايل CFX رو آدرس بديد ممنون ميشم.
دوست من در صفحه 4 همین تایپیک کاربر عزیزمان جناب آقای احسانی یا همان CFX لینک مربوطه را قرار دادند . لطفا مراجعه کنید. Khansariha (214)

ممنون دوست عزيز شما كاتلوگ 2011 ايرفورس رو ميگيد من او نو ديدم خيلي جالبه .Khansariha (8)Khansariha (8)
اين لوازم رو كه تو ايران نيومده هنوز ميشه تو تركيه اونا رو هم خريد ؟؟؟؟؟
اگه جواب اره ست ! ميشه آدرس تو تركيه بديد. يا ميدونيد تو ميسر كاروان زيارتي سوريه اين فروشگاهها وجود داره مثلا در شهر وان تركيه يا خير ؟؟Khansariha (48)

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-21 06:42 PM

سلام capitan Khansariha (48)
در مورد این ایرفورس کندور این قنداقش خیلی ضعیفه به نظر من البته من هنوز نخریدم ولی اینجوری به نظر میاد چون تو لوازم جانبیش هم یه تسمه برای مهار یا بهتر ثابت شدن ک÷سول روی تفنگ وجود داره و میشه تهیه کرد
میخواستم پیشنهاد بدم این قنداق مدل مانستر اوانیکس رو نمیشه به ته این مدل ایرفرس وصل کرد ؟
اگه دم دست هست میشه امتحان کنید و یه عکس هم در صورت جواب مثبت دادن آزمایش بگذارید

این قسمتو میگم
[attachment=251]

RE: pcp air force - capitan - 2011-04-22 05:52 PM

اگه قنداش ضعیف بود تا 500 بار تستش نمیکردن
اون تسمه ای هم که میگین ماله جای اانگشته

RE: pcp air force - mohsen1982 - 2011-04-26 07:42 PM

خيلي گرون ميده !!! قيمت مدل ساده اش كه احتمال 99 درصد همون مدله نبايد از 1300 نهايتا 1400 بيشترباشه كه با
بهترين تلمبه نهايتا بشه 1750 كه اونم نميشه .
اين اسلحه يه ايراد بزرگ به نظرمن داره واونم عدم داشتن خشابه .شكل ظاهريش سليقه اي هستش اما قدرتش وصداش
درحد تيم مليه !!!

RE: pcp air force - s.solhi - 2011-04-26 08:06 PM

(2011-04-26 07:42 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خيلي گرون ميده !!! قيمت مدل ساده اش كه احتمال 99 درصد همون مدله نبايد از 1300 نهايتا 1400 بيشترباشه كه با
بهترين تلمبه نهايتا بشه 1750 كه اونم نميشه .
اين اسلحه يه ايراد بزرگ به نظرمن داره واونم عدم داشتن خشابه .شكل ظاهريش سليقه اي هستش اما قدرتش وصداش
درحد تيم مليه !!!

خب محسن جان اون 250 تومنش پول زور دیگه مگه نمی دونستی؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه ساکن اصفهان بودی(البته شایدم باشی) می فهمیدی که اینجا چه خبره(و میدونی چه خبره)!!!!!!!

RE: pcp air force - mohsen1982 - 2011-04-26 08:10 PM

مهدي جون خشاب ربطي به دقت نداره چون ساچمه ها با اهرم توي دهانه لوله فيت ميشند وفرقي نميكنه با دست يا اهرم 90 درصد pcpها خشاب دارند.من فكركنم دليل نداشتن خشاب توجه به ساده بودن مكانيزم-سبك بودن-استهلاك كمتروقيمت تمام شده كمترباشه چون همونطوركه ميدونين اين تفنگ با اين قدرت و لوله والتر تو امريكا حدود 600 دلار
قيمت داره كه واقعا مي ارزه ومثل تفنگ بنجامين مارادور تفنگ پرطرفداروعامه پسندي شده وراستي يه دليل ديگه هم
براي خشاب به ذهنم رسيد كه اين تفنگ از روي پلاتفرم سري edge اين كمپاني كه مخصوص مسابقات 10 متر هست ساخته
شده واونم خشاب نداره

مرسيKhansariha (8)

RE: pcp air force - s.solhi - 2011-04-26 08:22 PM

به نظر بنده هم پی سی پی های تک تیر استهلاک کمتری دارن و به خاطر مکانیزم ساده البته اگر دو مورد از یک برند رو بررسی کنیم.برای هدف زنی که فکر نمی کنم خشاب دارا مزیتی داشته باشن ولی برای شکار مطمئنا به نوع شکار بستگی داره که اونم فکر نکنم هیچ جونور سالمی وایسه تا یک فروند خشاب تو مغزش خالی کنیمKhansariha (48)

RE: pcp air force - mehrshad - 2011-04-26 10:40 PM

محسن جان اتفاقا امروز یه مقاله میخوندم و دقیقا نوشته بود تک تیرها در کل دقیقتر هستند.
توی تفنگ خودم رابیت به خاطر سیستم تغذیه ساچمه اینقدر پرت میزنه گرچه خیلی ساچمه دقیقی نیست ولی نه اینقدر!!!
توی AR6 بهترین کار را کرده و ساچمه مستقیم از خشاب شلیک میشه و تنها پی سی پی هست که توی نت دیدم با رابیت دقیقه.
در کل بستگی داره که سیستم هل دهنده ساچمه با اون ساچمه سازگار باشه یا نه.
توی همون والتر اگه ساچمه ای سخت داخل بشه احتمال پرت زدنش هم بالا میره.

RE: pcp air force - mohsen1982 - 2011-04-27 06:32 PM

من ميدونم چرا اينو ميگن تو تفنگ خودمم همين اتفاق افتاد.بعضي از ساچمه ها بخاطر شكل واندازه شون با خشاب و دهانه
لوله مشكل پيدا ميكنند و دچار دفرمه شدن وخراشيدگي ميشن مثلا تفنگ والترمن با ساچمه cp همين اتفاق براش افتاد
وسر ساچمه ها خراش عميق افتاده بود و سفت جاميرفت ولي بقيه اينجوري نبودند . به نظرمن اگه ساچمه ودستگاه
ساچمه گذاري با هم مچ باشند تفاوتي تو دقت تك تيروخشابي نيست Khansariha (214)

RE: pcp air force - mehrshad - 2011-04-27 06:55 PM

(2011-04-27 06:32 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ميدونم چرا اينو ميگن تو تفنگ خودمم همين اتفاق افتاد.بعضي از ساچمه ها بخاطر شكل واندازه شون با خشاب و دهانه
لوله مشكل پيدا ميكنند و دچار دفرمه شدن وخراشيدگي ميشن مثلا تفنگ والترمن با ساچمه cp همين اتفاق براش افتاد
وسر ساچمه ها خراش عميق افتاده بود و سفت جاميرفت ولي بقيه اينجوري نبودند . به نظرمن اگه ساچمه ودستگاه
ساچمه گذاري با هم مچ باشند تفاوتي تو دقت تك تيروخشابي نيست Khansariha (214)

خب دقیقا نکته همینه.
اینطوری انتخابهای شما محدود میشه،مثلا والتر 4.5 با رابیت از ویندی هم افتضاح تر بود.
خوب اصلا چند مدل ساچمه مناسب در دسترس ما هست که تازه چند مدلش هم به تفنگ نخوره؟
ساچمه هایی که مثل رابیت خیلی سفت جا میرن و دامن نازکی هم دارن از همه بد تر میشن طبق تجربه خودم.