شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: معرفی GUNPOWER SSS - Sunboy - 2014-12-26 01:47 AM

(2014-12-17 11:12 PM)Sunboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Salam doostan
Behtarin va ghavitarin model gunpower kodome?
Va chetor mitoonam bekharamesh?
Mamnoon misham rahnamai konid

Kasi nist mara yari konad?

دوست عزیز تایپ فینگلیش جزء موارد ممنوعه هست.لطفا زین پس رعایت بفرمایید

RE: معرفی GUNPOWER SSS - amin.faraji - 2014-12-26 02:11 AM

دوست عزیز. گانپاور در بهترین شرایط کارخونه ای 90 ژول به شما بیشتر نمیده. فروشنده هم تو نت زیاد هست سرچ کنین پیدا میکنین بازار اصلیشم فردوسی هست. قیمت چند مدت پیش که خبر داشتم 5700 بود.

RE: معرفی GUNPOWER SSS - ahp2009 - 2015-04-22 07:08 AM

دوستان راهنمایی کنیدKhansariha (8)
من میخوام روی مخزن کندر این رابط رو بسازم
[تصویر: condor2.jpg]
تا شلنگه مستقیم بیاد و بدون باز کردن مخزن کندر بشه اونو شارژ کرد
اینم از چند زاویه شلنگ مورد نظر
[تصویر: HTB1sYfDFV.jpg]
[تصویر: HTB1R4_DFV.jpg]
[تصویر: HTB1KujyFV.jpg]
این اون رابط روی مخزنه
[تصویر: 769712274_348.jpg]

این هم یک نمونه از شلنگ
[تصویر: High_pressure_hose_63_mpa_gas_cylinder_p...ter_1_.jpg]
اینم اون قسمت نری کوپل شارژ که رو مخزن کندر باید نصب بشه تا شیلنگ روی اون قرار بگیره برای شارژ
[تصویر: HTB1ewEXFVXXXXcNXpXXq6xXFXXX0.jpg]

این مانومتر ور هم میخوام کسی سراغ نداره البته قیمت معقول نه فضایی
[تصویر: Pcp_AirForce_Condor_High_pressure_table_...50x350.jpg]
البته باید اینا رو بخرم هنوز نخریدم فقط اعلام کردم تا هم راهنماییم کنید هم اگه از قیمت و محل فروششون خبر دارید اطلاع دهید با تشکر Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GUNPOWER SSS - dianafing - 2015-07-18 03:24 PM

بچه ها سلامن چون حق عضویت پرداخت نکردم نمیتونم مطلب درستو حسابی بفرستم
ولی حیفم اومد در مورد این اسلحه ساکت بمونم چون جای دیگه ایی هم از مطلبی وجود نداره
قوی ترین تفنگ بادی جهان در سال 2015
Texan airforce
کالیبر 45
Max Fill Pressure: 3000 psi
Action: Single shot / Low Effort Side Lever Cocking
Weight: 8 lbs
Length: 48 inches
Barrel: 34 inches Lothar Walther .457 Barrel
Caliber: 0.45
Trigger: 2 stage, adjustable for position
Safety: Automatic on cocking
Air Tank Volume: 490cc
Sights: Open or optical may be installed
Finish: Available in Original Black Finish
Velocity: 1000 feet per second*
Energy: 500 foot pounds*
چند تا کلیپ هم از تو یوتوب در اومده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: Texan-angle.jpg]

RE: معرفی GUNPOWER SSS - tinger - 2015-07-18 04:33 PM

ممنون از دوست گرامی diana fing .این مدل از کندور در کالیبر45تولید شده و

حدود 680ژول انرژی دارد ولی pcpهای کالیبر بالا(بیگ بور) هستند که انرژی بالاتری

دارند مثل rangerبا حدود 1000ژول انرژی:

RE: معرفی GUNPOWER SSS - dianafing - 2015-07-18 08:54 PM

ممنون
ولی فکر نمیکنم از لحاظ دقت کیفیت استهلاک وزن و زیبایی ایر فورسو شکست بده در ضمن خیلی خیلی بلنده تو جنگل اذیت میکنه و بلندی بیش از حدش مانع حملش میشه
قیافش خیلی ضایست فقط دو تا لوله است روی چوب !
من که نمیخرم شما چطور ؟ بیاین xp رو تحریم کنیم تا بیچاره بشه همه بچه ها بسمت 7 سون!

RE: معرفی GUNPOWER SSS - tinger - 2015-07-18 09:03 PM

(2015-07-18 08:54 PM)dianafing نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
ولی فکر نمیکنم از لحاظ دقت کیفیت استهلاک وزن و زیبایی ایر فورسو شکست بده در ضمن خیلی خیلی بلنده تو جنگل اذیت میکنه و بلندی بیش از حدش مانع حملش میشه
قیافش خیلی ضایست فقط دو تا لوله است روی چوب !
من که نمیخرم شما چطور ؟ بیاین xp رو تحریم کنیم تا بیچاره بشه همه بچه ها بسمت 7 سون!
خب البته من از لحاظ قدرت رنجر 45 رو معرفی کردم برای مقایسه و این رنجر45 یک تفمگ کمینی _ هانتینگ هست

یعنی اونجور نیست که تفنگ‌رو بندازی رو شونت و بری تو کوه و جنگل ،بلکه حتما باید به اصطلاح از توی کوله به کمین

شکار بشینی و بنگگگگگ....طول لولش حدود 96سانتیمتره!!!یه ویویو ازش دیدم که یه گراز سنگین و درشت رو میزنه و

بولت میخوره به کتفش و‌از اونور درمیاد!!!!

RE: معرفی GUNPOWER SSS - tinger - 2015-10-06 11:51 PM

اوایل که میخواست گان پاور بیاد ایران چقدر منتطرش بودم و اولین گان پاوررمو 1300خریدم بعدش از بس ادیت میکرد و بددست و مشکل دار بود فروختمش ولی بچه ها اشتباه کردی فروختیش و تفنگ خوبیه و حتما مشکل فنی داشته منم تحریک شدم و دوباره یکی دیگه خریدم ولی نتونستم بیشتر از یک هفته تحملش کنم و فروختمش ولی بازم چاره ام نشد و به اصرار یکی از دوستان سومین گان پاورروهم خریدم خخخخ الانم در صدد فروختنش هستم! خلاصه اینکه من خاطره خوشی از گان پاور sssندارم.

RE: معرفی GUNPOWER SSS - padidehco - 2016-04-14 08:54 PM

(2015-10-06 11:51 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خلاصه اینکه من خاطره خوشی از گان پاور sssندارم.

چرا؟
مگه مشکلش چیه؟ sss
من الان دنبال یه pcp خیلی خوب و خفن می گردم و نمی دونم کدوم را انتخاب کنم
gunpower sss
Gladius long
Condor Bounty
Texan Scope Combo
یا اگر چیز بهتری هست راهنمایی کنید تا بخرم
می خوام "دقت" و "قدرتش" زیاد باشه برای شلیک به سیبل توی فاصله 200 - 300 متری اگر بالاتر هم بشه که خیلی بهتره
مشکل بودجه هم ندارم و تا 20 میلیون تومان هم می تونم هزینه کنم البته با امکانات کاملش مثل دوربین ، تلمبه و ...
سپاس فراوان

RE: معرفی GUNPOWER SSS - tinger - 2016-04-14 10:20 PM

(2016-04-14 08:54 PM)padidehco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-06 11:51 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خلاصه اینکه من خاطره خوشی از گان پاور sssندارم.

چرا؟
مگه مشکلش چیه؟ sss
من الان دنبال یه pcp خیلی خوب و خفن می گردم و نمی دونم کدوم را انتخاب کنم
gunpower sss
Gladius long
Condor Bounty
Texan Scope Combo
یا اگر چیز بهتری هست راهنمایی کنید تا بخرم
می خوام "دقت" و "قدرتش" زیاد باشه برای شلیک به سیبل توی فاصله 200 - 300 متری اگر بالاتر هم بشه که خیلی بهتره
مشکل بودجه هم ندارم و تا 20 میلیون تومان هم می تونم هزینه کنم البته با امکانات کاملش مثل دوربین ، تلمبه و ...
سپاس فراوان
مشکلي نداره فقط باب سليقه من نيست.
شمابايد دنبال خفيف مگنوم باشيد با 300ژول قدرت والا حداکثر فاصله براى هدف گيرى در تفنگ بادى حتى قوىترينشون 100متره مگر بخواى شليک خمپاره اى داشته باشى.
تفنگهاى بسيار قوى در کاليبر 22 هستند که در حالت کارخانه اى 200ژول قدرت دارن مثل sinner ولى همين sinner 200ژولى هم براى شليک مطمعن بيشتر از 100تا150متر نبايد بيشترروش حساب کنى.