شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: معرفی GUNPOWER SSS - sasad - 2013-05-12 05:51 PM

با سلام خدمت اساتید.
می خواستم بپرسم کندور تولید آمریکا با انگلیس از لحاظ کیفیت فرق می کنه؟ اینایی که تو ایرانه همه انگلیسین؟ ممنونم.

RE: معرفی GUNPOWER SSS - nobody2000 - 2013-05-12 11:08 PM

(2013-05-12 05:51 PM)sasad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید.
می خواستم بپرسم کندور تولید آمریکا با انگلیس از لحاظ کیفیت فرق می کنه؟ اینایی که تو ایرانه همه انگلیسین؟ ممنونم.

هر دو یک کیفیت - شکل و مثل هم هستند .در ایران 99% مدل انگلیسی هست چون از ترکیه وارد شده که اونا هم از انگلیس میارند مگر اینکه کسی از سایتهای آمریکایی مثل پیرامید ایر سفارش داده باشه مثلا ترکیه یا کشور دیگه ای بیاد و از اونجا به ایران که البته قیمت ترکیه بصرفه تر هست چون نمایندگی فروش دارند .

RE: معرفی GUNPOWER SSS - jabili - 2013-07-11 09:14 AM

از بین pcp ها کدوم برنو مدل مثل این بی نظیره ولی قنداق داره و خشاب میخوره؟

RE: معرفی GUNPOWER SSS - nobody2000 - 2013-07-11 09:50 AM

(2013-05-12 11:08 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-12 05:51 PM)sasad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید.

هر دو یک کیفیت - شکل و مثل هم هستند .در ایران 99% مدل انگلیسی هست چون از ترکیه وارد شده که اونا هم از انگلیس میارند مگر اینکه کسی از سایتهای آمریکایی مثل پیرامید ایر سفارش داده باشه مثلا ترکیه یا کشور دیگه ای بیاد و از اونجا به ایران که البته قیمت ترکیه بصرفه تر هست چون نمایندگی فروش دارند .

دوستان با عرض پوزش فراوان من مجبورم حرفم را عوض کنم و پس بگیرم و بگم هر دو یک مدل نیستند و کیفیت ساخت و موارد بکار رفته و کارایی در 2 مدل انگلیسی و آمریکایی فرق داره مثلا ذر محل گلنگدن تفنگ و .... تا زمانی که هر دو تفنگ را دست نگیرید متوجه نمیشوید ولی کسی که قبلا مدل آمریکایی را دست گرفته باشه و بعد بهش مدل انگلیسی را بدید سریع متوجه تغییرات میشه .

RE: معرفی GUNPOWER SSS - amiremadi - 2013-07-11 11:38 AM

امیر جان
گانپاور سه مدل داره
یکی که ایرفورس هست و ساخت آمریکه MADE IN USA
یک مدل دیگه اش هست که گانپاور هست و ساخت انگلیس که روش MADE IN U.K حک شده
یک مدل دیگه هم هست که گانپاور هست و روش ننوشته که ساخت کجا هست و هیچ چیزی روش ننوشته که تا اونجایی که من پرس و جو کردم ساخت ترکیه هست و بعضی از قطعاتش از اسلحه های REJECT کارخانه هست که کلا خیلی کیفیتش پایینه که متاسفانه اکثر کندورهای داخل ایران از همین سرهم بندی شده های ترکیه هست.اون کندور اولی که داشتم از همین نوع بودولیمن هم شانس آوردم که بار دوم از سری MADE IN U.K انگلیسی اصل گیرم اومد.

RE: معرفی GUNPOWER SSS - nobody2000 - 2013-07-11 12:10 PM

ممنون از توضیحاتتون .راستش من از یکی از دوستان بسیار وارد که خودشون هم همشهری شما هستند و در کار تعمیر تفنگ و تیونینگ هست شنیدم که مدلهای جدید انگلیسی بعضی از قسمتهاشون جدیدا در ترکیه تولید و منتاژ میشه به سفارش کارخانه اصلی در انگلیس و بعد هم بر روی همین تفنگهای انگلیسی سوار میشند .ایشون میگفتند این قطعات جنسشون با مدل آمریکایی فرق داره و وقتی 2 تفنگ کنار هم باشند به راحتی قابل تشخیص میباشند .البته من همینش هم قبول دارم .لوله لوتار والتر 51 سانت بنظر من باید در دقت حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشه .

RE: معرفی GUNPOWER SSS - amiremadi - 2013-07-11 01:49 PM

لوله کندور به دلیل طول بلندی که داره قابلیت تیونیگ خوبی داره و واقعا دقتش عالیه.همون مدل انگلیسی که دوستتون گفتند بعضی از قطعاتش در ترکیه ساخته و مونتاژ میشه هم روش MADE IN U,K داره ولی اون سری هایی که روش هیچی ننوشته اصلا معلوم نیست قطعاتش ساخت کجاست و اصلا لولش لوتار والتر هست یا خیر .خوشبختانه این کندور دومی که خریدم از سری اولی ها هست که کاملا همه قطعاتش انگلیسی هستش.به نظر من این سری اولیها خیلی کیفیتشون نسبت به کندورهای جدید بهتره و اصلا قابل مقایسه نیست

RE: معرفی GUNPOWER SSS - msap - 2013-08-20 11:01 AM

دوستان کندور دار اگر قصد فروش داشتید بنده خریدارم

RE: معرفی GUNPOWER SSS - hamidhunter52 - 2013-09-27 10:38 PM

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

..............این هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این برند فوق العاده................

Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفی GUNPOWER SSS - hamidhunter52 - 2013-09-28 06:37 PM

سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید چقدر میشه روی این اسلحه کار کرد
راستی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو کسی دیده چون روش درجه داره و فشار کپسول رو نشون میده
Khansariha (256)