شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force - craftsman - 2011-04-15 08:26 PM

آقاي كندور عزيز
انگشت گذاشتي رو بد آيتمي!!!انگشتت نمكي بود زخم دلمون سوزش گرفته!Khansariha (214)
ميبينم كه خوش سليقه هم هستي
شايد بشه نمونه ايرانيشو ساخت!البته بعد از اينكه گلنگدنيه كارش تموم بشه!

RE: pcp air force - میثم کماسایی - 2011-04-16 01:18 AM

کاتالوگ 2011 air force (سلاحها و دیگر تجهیزات جانبی مثل اوپتیک - پایه دوربین - کیف و ...) برای من جالب بود شما هم یه نگاه بهش بندازین
با condor آشنا شده بودم ولی Talon و بخصوص Edge نه !
حجم فایل pdf تقریبا 7 مگابایت هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس Edge رو هم فعلا داشته باشین
[تصویر: edge.png]

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-16 08:26 AM

capitan عزير Khansariha (48)
مگه شما يه airforce Condor نگرفتيد .پس چرا هيچي در مورد امكانات و لوزم همراهش كه با هاش بوده وقتي خريديي رو نميگيد بابا ما تو فكر خريدن يكي از اونا هستم ولي هيچكي از بچه ها هم نميگه از كجا ميشه خريد.

RE: pcp air force - capitan - 2011-04-16 09:32 AM

این تفنگ چون امریکای هست به دلیل تحریم هیج شرکت یا شخصی بصورت قانونی نمیتونه اون وارد ایران کنه و نماینده این محصول بشهاین قانون همهی محصولات و کالاهای امریکای را شامل میشه نه فقط تفنگ

هیچ مغاز های هم این تفنگ را به صورت رسمی به شما نمیفروشه چون نمیتونه این محصول راقانونی وارد کنه

چند تا از دوستان گفتن میخوان این تفنگ را از اون طرف بییارن ولی کی بییارن خدا میدونه

در ضمن قانونی نداریم که استفاده از اسلحه بادی ممنوع باشه ولی ظاهر این تفنگ غلت انداز شما نمیتونی این تفنگ را دستت بگیری بری تو خیابون

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-16 11:02 AM

كسي نيست اونجا بتونه بخره و من از تو تركيه تحويل بگيرم اوردنش با خودم. كسي كه برام ميخواهد بياره اطلاعاتي در خصوص تفنگ و نحوه خريدش رو نداره ميترسم اشتباهي بخره و ...

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-16 01:39 PM

(2011-04-16 12:41 PM)mehrshad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سمسار یه دونه داشت که داش مهدی شیرجه زد خریدش،حالا هم 1500 بدی بهت نمیده!!!!!
دیگه هم فعلا جایی خبری از کندور نیست مگه اینکه از ترکیه بیارین.

ميشه بگيد لوازم همراهش چيه و
براي چندصدمين بار )) كسي نميتونه تو تركيه برام بخره و به دوست من تحويل بده تا دوست من بياره برام. چون دوستم اطلاعاتي در خصوص تفنگ نداره و من ميترسم جنس بدر نخوري بگيره يا تفنگ گرونتر و بدون لوازم اصلي و ... بخره و ...

RE: pcp air force - mehrshad - 2011-04-16 03:53 PM

روی کندور هیچ چیز نیست الا یه دونه تبدیل ساده.
چیزایی که نیاز دارین:
1-کپسول یا تلمبه 200-500 تومن بسته به مدل
2-رابط شارژ با گیج فشار که اقا مهدی قرار شده چند تا دونه درست کنه
3-دوربین
4-ساچمه
5......

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-16 04:43 PM

(2011-04-16 03:53 PM)mehrshad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزایی که نیاز دارین:
3-دوربین
4-ساچمه
5......
جواب سوال دومي من رو نداديد اگه بديد ممنون ميشم شايد من هم بتونم به وسيله رابطم چند تايي براي دوستان بيارم . فقط كسي بايد اونجا بخره و به رابط من تحويل بده .
دليلشم روكه كفتم قبلا.

RE: pcp air force - farshid37 - 2011-04-16 05:30 PM

(2011-04-16 04:43 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-16 03:53 PM)mehrshad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزایی که نیاز دارین:
3-دوربین
4-ساچمه
5......
جواب سوال دومي من رو نداديد اگه بديد ممنون ميشم شايد من هم بتونم به وسيله رابطم چند تايي براي دوستان بيارم . فقط كسي بايد اونجا بخره و به رابط من تحويل بده .
دليلشم روكه كفتم قبلا.
فکر نمی کنم خرید یه پی سی پی نو اونقدرم کار دشوار و تخصصی باشه. آشنای شما با کمی پرس و جو و یافتن چند مغازه اسلحه فروشی و ارائه مشخصات مدل مورد نظر که به راحتی از سایت ها می تونید به دست بیاورید خودش می تونه بخره. ولی در مورد مقررات گمرک بیشتر تحقیق کنید و بار اول به نظرم 1 دونه بیشتر نیارید. تا اگه مشکلی پیش اومد زیاد ضرر نکنید. در ضمن شرکت زوبین که وارد کننده اسلحه است و چند ساله تو اینکاره و با فدراسیون مرتبطه می گفت بار اوانیکسش 3 ماه تو گمرک مونده بوده. بعضی ها می گند مجوز وزارت دفاع هم لازمه برای ورود سلاح بادی.

RE: pcp air force - ahp2009 - 2011-04-17 03:40 PM

(2011-04-17 09:28 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ahp2009
دوست عزيز شما با مراجعه به سايت PYRAMIDAIRميتونيد مشخصات كامل همه مدلهاي كندور رو پيدا كنيد
يا فايلي كه CFXزحمت آپلودشو كشيدن دانلود كنيد

با تشكر
ولي لوازم همراه مورد معرفي در پياميد رو تو سايت هاي فروش تركيه همراه تفنگ نميدن فقط تفنگ و وسيله شارژ رو ميدن.
ميشه بگيد اون فايل CFX رو آدرس بديد ممنون ميشم.