شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - saeedglx - 2011-10-16 04:24 PM

(2011-10-14 12:19 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست خوب منظورم 120 گرین بود که اشتباه تایپ کردم

نمیخوم بحث کش بدم
ولی تنها اشتباه شما یک اشتباه تایپی نبود
چون کالیبر 22 یا همون خفیف خودمون مرمی های 120 گرینی نداره و وزن معمول بین این کالیبر 30-40 گرین هست که با 120 گرین اشتباه تایپی شما بسیار فاصله داره
مطلب دوم انرژی این کالیبر هست که شما 5000 ژول عنوان فرمودید که یه حساب سر انگشتی میشه فهمید که چنین کالیبری برای رسیدن یه این مقدار انرژی نیازمند سرعتی تقریبا برابر 1150متر بر ثانیه است یعنی 3700 fts که هیچ وقت به چنین سرعتی دست پیدا نکرده و سرعت حقیقی نوع مگنوم این کالیبر 1800 fts یا 500 متر برثانیه است

تعجب میکنم که چرا توی این دو روز کسی اشاره ای به این موضوع نکرده

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - هادی - 2011-10-16 05:09 PM

اقا این بحث بین منو پورنگ بود و تازه این مرمی رمینگتون گفتم و پورنگ فکر کرده خفیف است

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-10-17 01:03 PM

(2011-10-10 11:39 PM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام و درود برتمامی دوستان
داشتم تونت میچرخیدم که دیدم دوستان خارجکی پاور گان رو تبدیل به تیرو کمان بادی کردن گفتم شاید برای شما هم جالب باشه.Khansariha (215)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس سایتی که کیت کانورتور رو میفروشه :

معرفی GUNPOWER SSS - farzin122 - 2011-11-24 08:39 PM

[تصویر: 5566.jpg]
میتوان گفت gunpower sss یکی از قویترین سلاحهای بادی PCP در جهان میباشد که قادر به تولید 81 ژول انرژی در سر لوله در هر 3 کالیبر : 0.22 (5.5mm) 0.20 (5.0mm) و 0.177 (4.5mm) است.بسته به کالیبر،میتواند سرعت گلوله میتواند تا 1200 فوت بر ثانیه افزایش یابد.یکی از ویژگی های جالب این اسلحه قابل تنظیم بودن قدرت اسلحه میباشد که حداقل19 ژول ( ft/lbs14) و حداکٍثر81 ژول ( 60 ft/lbs) در هر شلیک قابل تنظیم است و به تیر انداز این اجازه را میدهد تا اسلحه در طیف وسیعی از تنظیمات مختلف و برای مقاصد مختلف مود استفاده قرار دهد.
طول کل اسلحه-----> 98.5 سانتیمتر

طول لول------------> 60 سانتیمتر Lother Walther Namlu

حجم مخزن---------> 490 cc

فشار --------------> 200 bar

وزن-----------------> تقریبا " 2.5 کیلوگرم

سرعت-------------->1200 ft/s ( شلیک در بهترین حالت)

قیمت این اسلحه در ترکیه نزدیک به 1.250 میلیون تومان میباشد.

RE: معرفی GUNPOWER SSS - david - 2011-11-24 08:46 PM

یادم است تاپیک گان پاور یا همان کندور در سایت موجود است این هم لینکش برادر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - sadra9496 - 2011-11-26 02:48 AM

(2011-09-11 10:53 PM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-11 09:38 AM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-11 12:48 AM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم با عبدالرحمن موافقم.
البته شما باهر ساچمه ای با کندر میتونید تیراندازی کنید.چون قدرت اون براحتی تنظیم میشه

درود
میدونم که میشه اما من نمیتونم همه ساچمه هارو تهیه و آزمایش کنم الان با باراکودادیابلو خوب جواب میده میخوام بدونم شما چی استفاده میکنید ممنون میشم جواب بدید

درود برشما
من رو قدرت 8 با ساچمه رابیت مگنوم 2 (24.69gr) گروپ خیلی خوبی تو فاصله 50 متری داشتم
این قنداق رو با چوب راش ساختم البته هنوز کامل نیست ولی خودم از جنس چوبش راضی نبودم برای همین رفتم و چوب رینگه گرفتم که خیلی چوب خوشگل و محکمی هست حتی از چوب گردو هم محکمتره. راستی دوستان یه چوب فروشی پیدا کردم همه نوع چوبی داره و همونجا براتون میبره و تحویل میده مخصوصا انواع چوب گردو.البته کلی تحقیق کردم تا تونستم این چوب فروشی رو پیدا کنمKhansariha (219)

آقا با شرمندگی تمام امشب داشتم تاپیک ها رو میخوندم که به اینجا رسیدم.این چوبی که شما استفاده کردید چوب روسی یا همون نراد هستش نه راش.موفق و پیروز باشید

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - ahp2009 - 2011-11-26 11:34 AM

سلام به دوستان گرامی
کسی کاور یا کیف برای کندر سراغ داره قیمتش روهم ذکر کنید.

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-11-27 08:54 PM

(2011-11-26 02:48 AM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-11 10:53 PM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-11 09:38 AM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-11 12:48 AM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم با عبدالرحمن موافقم.
البته شما باهر ساچمه ای با کندر میتونید تیراندازی کنید.چون قدرت اون براحتی تنظیم میشه

درود
میدونم که میشه اما من نمیتونم همه ساچمه هارو تهیه و آزمایش کنم الان با باراکودادیابلو خوب جواب میده میخوام بدونم شما چی استفاده میکنید ممنون میشم جواب بدید
درود برشما
من رو قدرت 8 با ساچمه رابیت مگنوم 2 (24.69gr) گروپ خیلی خوبی تو فاصله 50 متری داشتم
این قنداق رو با چوب راش ساختم البته هنوز کامل نیست ولی خودم از جنس چوبش راضی نبودم برای همین رفتم و چوب رینگه گرفتم که خیلی چوب خوشگل و محکمی هست حتی از چوب گردو هم محکمتره. راستی دوستان یه چوب فروشی پیدا کردم همه نوع چوبی داره و همونجا براتون میبره و تحویل میده مخصوصا انواع چوب گردو.البته کلی تحقیق کردم تا تونستم این چوب فروشی رو پیدا کنمKhansariha (219)

آقا با شرمندگی تمام امشب داشتم تاپیک ها رو میخوندم که به اینجا رسیدم.این چوبی که شما استفاده کردید چوب روسی یا همون نراد هستش نه راش.موفق و پیروز باشید

ممنون دوست من ولی چوب فروشی زیر پل چوبی گفت راش منم گفتم راش شما میگید روسی ماهم میگیم روسی ولی چوب زیاد محکمی نیست ولی خوب سبک هستKhansariha (172)

RE: معرفی GUNPOWER SSS - esmaeil1356 - 2011-11-28 09:42 AM

بعلت تشابه تاپيكها با هم ادغام شدند

RE: معرفی GUNPOWER SSS - farzin122 - 2011-11-28 09:44 PM

(2011-11-28 09:42 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلت تشابه تاپيكها با هم ادغام شدند

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)