شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-12 11:09 AM

ممنون دوست عزیز
حتما .فقط بعضی از دوستان با دیال آپ وارد میشن خیلی دیر باز میشهKhansariha (48)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - david - 2011-09-12 01:06 PM

جناب باقری زیر قنداق را مثل بقیه تفنگها قوس دهید تا دست در ان خوب جای گیرد

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-12 03:33 PM

(2011-09-12 01:06 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب باقری زیر قنداق را مثل بقیه تفنگها قوس دهید تا دست در ان خوب جای گیرد

دیوید جان دقیقا منظور شمارو متوجه نشدم .میشه روی عکش نشان بدید ممنون میشم

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - david - 2011-09-12 03:50 PM

در تصویر جناب باقری با رنگ قرمز مشخص نمودمKhansariha (8)[تصویر: IMG_1415.jpg]

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-12 10:20 PM

البته
ممنون از دقت نظر شما دوست من.
همانطور که گفتم این قنداق نا تمام هست و کارو روی چوب جدید شروع کردم
از راهنمایی تمام دوستان سپاس گذارم و امیدوارم من را از راهنمایی هی خوبتان محروم نکنیدKhansariha (8)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - sorena - 2011-09-17 07:16 PM

درود
یه قطعه جالب برای کندور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-25 11:37 PM

باسلام خدمت تمامی دوستان
با اجازه دوستان ادامه ساخت قنداق رو تو تایپیک ساخت قنداق ادامه میدم.
یه آچار ساختم برای باز کردن والو پاورگان برام در اومد5000 تومان
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - craftsman - 2011-09-30 09:38 AM

جناب باقري عزيز
من اگه كندور داشته باشم اون قبضه شو عوض ميكنم و يه نمونه چوبي خوشگل براي ميزارم(شايد از چوب زيتون!كه نقش بسيار زيبايي داره يا چوب سور كه قرمز نازيه يا حداقل چوب گردو)
و اون بچه قنداق رو با يه چوب بلندتر و قطور تر جايگزين ميكنم كه نماي تفنگ رو كلا عوض ميكنه

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-30 09:27 PM

(2011-09-30 09:38 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب باقري عزيز
من اگه كندور داشته باشم اون قبضه شو عوض ميكنم و يه نمونه چوبي خوشگل براي ميزارم(شايد از چوب زيتون!كه نقش بسيار زيبايي داره يا چوب سور كه قرمز نازيه يا حداقل چوب گردو)
و اون بچه قنداق رو با يه چوب بلندتر و قطور تر جايگزين ميكنم كه نماي تفنگ رو كلا عوض ميكنه

استاد عزیز اینم که دست ماست برای شماست ما فقط ازش نگهداری میکنیمKhansariha (48)
کاملا حق باشماست دارم رو قنداقش کار میکنم . البته یه دونه ساختم ولی از چوبش راضی نبودم دارم یکی دیکه با چوب رینگه درست میکنم. چوب خیلی محکم و خوشگلی هست .اتشاء الله بزودی گزارشش رو تو تایپیک ساخت قنداق قرار میدم.
ممنون از راهنمایی و پیشنهاد خوبتون

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - ahp2009 - 2011-10-01 09:21 AM

برادر باقری از کرنوی تفنگ تون با این مخزن جدید خبری نشد . قدرتش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟، دقتش ؟؟؟؟؟؟؟؟ Khansariha (48)