شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-07 12:04 AM

(2011-09-06 04:31 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب باقری من در خدمتم برای کرنوگرافی Khansariha (8)

سلام دوست عزیز
من رو واقعا شرمنده کردین هر موقع که وقت داشتین دستور بدین من میرسم خدمدتونKhansariha (219)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - عبدالرحمن - 2011-09-07 02:02 AM

باقری جان هنوز مخزن کندر رو رنگ نکردی داداش ؟

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - david - 2011-09-07 07:35 AM

عبدالرحمن جان کپسول کامپوزیت را نباید رنگ کرد.باعث ترک ترک شدن استر کامپوزیت میشود.و کپسول را خراب میکند و احتمال بووووومممممKhansariha (8)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-07 02:12 PM

(2011-09-07 02:02 AM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باقری جان هنوز مخزن کندر رو رنگ نکردی داداش ؟

سلام دوست خوبم
آره .... یعنی نه ...(خخخخخخخخ)
راستش روکش کردم و بزودی با قنداق جدید چوبی عکسهاشو براتون قرار میدم .
به نظر خودم خوشگل شده باید نظر دوستان رو ببینم چیه Khansariha (214)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - sorena - 2011-09-10 09:30 PM

درود
از نظر شما بهترین ساچمه که برای کندور استفاده کردید چیه اگه بگید ممنون میشم

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - عبدالرحمن - 2011-09-10 09:57 PM

داداش سامیانگ رو ریه تستی بکن .. فکر کنم خوب جواب بده بخاطر قدرت بالای کندر

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-11 12:48 AM

منم با عبدالرحمن موافقم.
البته شما باهر ساچمه ای با کندر میتونید تیراندازی کنید.چون قدرت اون براحتی تنظیم میشه

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - sorena - 2011-09-11 09:38 AM

(2011-09-11 12:48 AM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم با عبدالرحمن موافقم.
البته شما باهر ساچمه ای با کندر میتونید تیراندازی کنید.چون قدرت اون براحتی تنظیم میشه

درود
میدونم که میشه اما من نمیتونم همه ساچمه هارو تهیه و آزمایش کنم الان با باراکودادیابلو خوب جواب میده میخوام بدونم شما چی استفاده میکنید ممنون میشم جواب بدید

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-11 10:53 PM

(2011-09-11 09:38 AM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-11 12:48 AM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم با عبدالرحمن موافقم.

درود
میدونم که میشه اما من نمیتونم همه ساچمه هارو تهیه و آزمایش کنم الان با باراکودادیابلو خوب جواب میده میخوام بدونم شما چی استفاده میکنید ممنون میشم جواب بدید

درود برشما
من رو قدرت 8 با ساچمه رابیت مگنوم 2 (24.69gr) گروپ خیلی خوبی تو فاصله 50 متری داشتم
این قنداق رو با چوب راش ساختم البته هنوز کامل نیست ولی خودم از جنس چوبش راضی نبودم برای همین رفتم و چوب رینگه گرفتم که خیلی چوب خوشگل و محکمی هست حتی از چوب گردو هم محکمتره. راستی دوستان یه چوب فروشی پیدا کردم همه نوع چوبی داره و همونجا براتون میبره و تحویل میده مخصوصا انواع چوب گردو.البته کلی تحقیق کردم تا تونستم این چوب فروشی رو پیدا کنمKhansariha (219)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - saeedglx - 2011-09-12 10:39 AM

آقای باقری کارتون واقعا عالی هست
فقط اگه ممکنه عکس ها رو در سایز بزرگتر بزارید تا جزئیات بیشتر مشخص باشه Khansariha (8)