شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - david - 2011-08-19 06:13 PM

پس جناب باقری حتما با مخزن پر هم وزن نمایید که تفاوت وزن با مدل اصلی تفنگ زیاد نباشد. اگر تفاوت وزن زیاد بود حتما باید یک بست از کپسول به تفنگ درست کرد تا وزن مخزن تقسیم شود و تمام نیرو و وزن به پیچ بست تفنگ و کپسول نباشد. تا بر اثر کوچکترین ضربه بست کپسول و تفنگ از رزوه بشکند و خدایی نکرده حادثه افرین باشد.Khansariha (226)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-19 06:24 PM

(2011-08-19 06:13 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس جناب باقری حتما با مخزن پر هم وزن نمایید که تفاوت وزن با مدل اصلی تفنگ زیاد نباش. اگر تفاوت وزن زیاد بود حتما باید یک بست از کپسول به تفنگ درست کرد تا وزن مخزن تقسیم شود و تمام نیرو و وزن به پیچ بست تفنگ و کپسول نباشد. تا بر اثر کوچکترین ضربه بست کپسول و تفنگ از رزوه بشکند و خدایی نکرده حادثه افرین باشد.Khansariha (226)

کاملا حق باشماست دوست من
راستش تو پست های قبل به این نکته در پاسخ به یکی از دوستان اشاره کردم که نیاز به قنداق داره که هم زیبا تر شه وهم وزن کپسول کنترل بشه .
از دقت نظر شما سپاس گذارم جناب دیوید دوست منKhansariha (8)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - sorena - 2011-08-20 10:09 AM

میشه دوتا درست کنید من هزینشو بزنم به حسابتون؟

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - capitan - 2011-08-20 01:00 PM

حتما دوست عزیز ولی اگه عجله نداریKhansariha (8)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - sorena - 2011-08-20 06:22 PM

نه عجله ال نیست فقط لطف کن تو ژیام خصوصی شمارتو برام بزار

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-26 12:50 AM

(2011-08-19 06:13 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس جناب باقری حتما با مخزن پر هم وزن نمایید که تفاوت وزن با مدل اصلی تفنگ زیاد نباشد. اگر تفاوت وزن زیاد بود حتما باید یک بست از کپسول به تفنگ درست کرد تا وزن مخزن تقسیم شود و تمام نیرو و وزن به پیچ بست تفنگ و کپسول نباشد. تا بر اثر کوچکترین ضربه بست کپسول و تفنگ از رزوه بشکند و خدایی نکرده حادثه افرین باشد.Khansariha (226)

باسلام خدمت دوستان
بعداز چندروز دوراز دسترس بودن سایتKhansariha (290)
بالاخره تونستم با کمک بچه های آتش نشانی مخزن جدید اسلحه رو تا فشار 300 بار پر کنم.یه چندتا تست هم گرفتم ولی نشد دقیقا تست کنم .
قدرتش با ساچه 25 گرینی عالی هست (البته با حداکثر قدرت اسلحه) ولی صداش وحشتناک زیاد شده تقریبا 2 تا 3 برابر مخزن فابریک .من هم فشار فنر پشت والو رو به حداقل رسوندم و هم وزن چکش رو 25 گرم افزایش دادم چون همونطور که حدث میزدم تو فشار 300 بار چکش نمی تونه والو رو باز کنه Khansariha (44)
ولی چه حالی داره هرچی شلیک میکنی درجه مانومتر خیلی کم تکون میخوره و تقریبا قدرت یکسان هستKhansariha (219)
دیوید جان مخزن فابریک با فشار 200 بار 1.5 کیلو وزن دارد و مخزن جدید با فشار 300 بار 2.3 کیلو وزن دارد.

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-05 11:28 PM

باسلام خدمت تمامی دوستان
دوستانی که پاورگان دارند دورترین اهدافی که زدند در چه فاصله و با چه ساچمه ای بوده؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا تو تهران کسی کرنو گرافی داره به من کمک کنه ممنون میشمKhansariha (214)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - david - 2011-09-05 11:31 PM

سلام جناب باقری شما خودت ایا تست کردی؟ Khansariha (8)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-09-06 10:50 AM

سلام دیوید جان
راستش هنوز نتونستم چون دارم براش یه قنداق چوبی درست میکنم و الان اسلحه باز هست ولی حتما این کارو میکنم .
اگر کسی کرنو گرافی داشته باشه هم خیلی خوب میشه که یه سرعتی با مخزن جدید بگیریم ببینم چه فرقی کرده .Khansariha (48)
قبلا تو باشگاه برق این کارو میکردم ولی مسوولش عوض شده دیگه نمی تونمKhansariha (290)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - david - 2011-09-06 04:31 PM

جناب باقری من در خدمتم برای کرنوگرافی Khansariha (8)