شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - capitan - 2011-08-18 02:53 PM

من کپسول را تا 300 بار شارژ میکنم قیمت هم نزدیک 500 خریدم با هر بار شارژ فک کنم نزدیک 15 بار میشه از استفاده کرد دقیق نشمردم

هم اتش نشانی کپسول شارژ میکنه هم ی ایستگاه هست برای پر کردن کپسولای جوش کاری اونجا هر گازی که بخوایم تا 300 بار شارژ

Khansariha (214)میکنه فقط هیدروژن مایع نداره

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - sorena - 2011-08-18 06:16 PM

سلام
میشه عکس رابطی که مخزن تفنگو به کپسول قواصی وصل میکنه برای شارژ و مانومترم داره بزارید و مراحل ساختشو بگید منم لازمش دارم برای شارژ

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-18 06:22 PM

(2011-08-18 07:52 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام باقري جان خيلي جالب و عالي شده بايد بگم دستت درد نكنه يه اعتابرم ميدم بهت برو حالشو ببر Khansariha (8)

نظر لطف شماست دوست خوبم.ماروشرمنده کردینKhansariha (8)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - capitan - 2011-08-18 09:57 PM

(2011-08-18 06:16 PM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه عکس رابطی که مخزن تفنگو به کپسول قواصی وصل میکنه برای شارژ و مانومترم داره بزارید و مراحل ساختشو بگید منم لازمش دارم برای شارژ

سلام دوست عزیز

اول باید برید تو شهرتون از ی ترشکار بپرسید کجا شافتهای برنجی گرد یا شش گوش مفروشن استیل هم میتونه باشه ولی هزینه ترشکاریش بالاتره قیمت برنج کیلوی 9 هزار تومنه این شافتی که من تو عکس گذاشتم نزدیک 1 کیلو وزن داره قطرش 32 میلیمتره قطور ترش هم تو بازار موجود حتی تا 100 میلیمتر . من ترجیح دادم 6 گوش بخرم تا گرد چون اچار خورش بهتره .
بعد باید کپسول قطعه برنجی و رابط فابریک تفنگ را ببرید پیش ی ترشکار تا بتراشه کپسول و رابط تفنگ رزوه هاش به صورت زاویه دار ساخته شده که موقعی سفت کردن
بدون نیاز به تفلون ابندی بشه اکثر ترشکارها حوصله ی این کار را ندارن قطعه ای که ساختم قسمتی که به کپسول وصل میشه با حوصله تراشیده بود و خیلی راحت پیچ میشد فقط یکمی هوا ازش رد میشد که اونم با تفلون مشکلش حل شد
ولی قسمتی گیج و رابط تفنگ را میخاستم وصل کنم خیلی بد بسته میشد هر دو هم نمرشون یکییه فکر کنم قلاویز 13 میخوره منم ی در پوش 13 از جنس کاربایت داشتم که خیلی محکمه چند بار با اچار رو قطعه ی برنجی باز و بستش کردم بعد از اون یکم جا باز کرد گیج و رابط تا ته بسته شد

حالا میخوام ی قطعه بهتر بتراشم با cnc و ی شیر تخلیه هم واسش تعبیه کنم

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-19 05:21 AM

با سلام خدمت تمامی دوستان
راستش اومدم دیدم گزارش من تو پست نیست برای همین مجددا کزارش رو مینویسمKhansariha (226)

خب امروز پروژه من تمام شد.Khansariha (219)
هدف نصب مخزن بزرگتر روی گان پاور
بعد از تهیه کپسول نقشه رابط و والو رو تهیه کردم و بعد از شناسایی تراشکاری که تخصص در ساخت اتصالات هوای فشرده و فشار بالا هست رابط رو ساخت .(ساخت اتصالات فشار بالا کار هر تراشکاری نیست چون ریزه کاری های زیادی داره برای مثال در آوردن جای اورینگی بسیار حساس هست واگر فقط چند دهم میلیمتر کوچکتر یا بزرگتر باشه چون فشار هوا زیاد هست آبندی نمی شود)
هزینه پروژه به شرح ذیل میباشد

هزینه کپسول کامپوزیت با حجم 1.1 لیتر و فشار کاری 300 بار و فشار تست شده 450 بار ساخت کشور ژاپن 325000 تومان
هزینه ساخت رابط 20000 تومان
خرید اورینگی آلمانی مخوص فشار بالا تا 450 بار 5000 تومان 2 عدد

مشخصات کپسول فابریک اسلحه از جنس آلومینیم آلیاژی به قطر 60 میلیمتر وطول 34 سانتیمتر با والو و وزن 1کیلوگرم و کپسول کامپوزیت به قطر 100 میلیمتر و طول 34 سانتیمتر با رابط و والو و وزن 1.2 کیلوگرم

عکسهای مراحل کار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در کنار این پروژه رابطی برای کپسول فابریک ساختم تا مانومتر روی آن نصب کنم که خودم زیاد راضی نیستم چون طول مخزن 7 سانتیمتر بزرگتر میشود و اسلحه دیگه خوش دست نیست و افرادی که دستهای کوچک دارند ویا نوجوانان نمی توانند از اسلحه استفاده کنند.

هزینه پروژه به شرح ذیل میباشد

هزینه ساخت رابط 20000 تومان
خرید اورینگی آلمانی مخوص فشار بالا تا 450 بار 5000 تومان 2 عدد
هزینه مانومتر 250بار فشار 5300 تومان ( البته این کوچکترین مانومتر توبازار هست با فشار بالا)

عکسهای مراحل کار

در انتها هم یه تست ساده از اسلحه گرفتم البته می دونم که خیلی ساده و غیر حرفهای هست

امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - ALIANA-54-T06 - 2011-08-19 10:42 AM

یک سئوال ؟
این حجم وسنگینی کپسول باعث نمیشه به اتصال و پیچ فشار بیاد و یا احیانا اون محل را بشکنه یا ترک برداره بچشم که خیلی فشار رو اتصال پیچی وارد شده ممکنه بعد از مدتی رزوه ها گشاد یا آسیب ببینند (چون بلندتر هم شده لنگر و سنگینی زیادی داره)
[تصویر: IMG_1415.jpg]

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - craftsman - 2011-08-19 12:29 PM

اين مخزن از جنس فيبر كربنه؟جناب باقري عزيز شما اين مانومتر رو از كجا تهيه كرديد؟من كل تهران رو زيرو رو كردم نتونستم پيدا كنم!!

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-19 01:59 PM

(2011-08-19 10:42 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سئوال ؟
این حجم وسنگینی کپسول باعث نمیشه به اتصال و پیچ فشار بیاد و یا احیانا اون محل را بشکنه یا ترک برداره بچشم که خیلی فشار رو اتصال پیچی وارد شده ممکنه بعد از مدتی رزوه ها گشاد یا آسیب ببینند (چون بلندتر هم شده لنگر و سنگینی زیادی داره)
[تصویر: IMG_1415.jpg]

سلام دوست من
همانطور که در کزارش گفتم طول هردو مخزن یکی هست یعنی مخزن فیبرکربن با رابط و والو طولش با مخزن فابریک و والو یکی هست و از نظر وزنی مخزن جدید فقط 200 گرم از مخزن فابریک سنگین تر هست .پس فشار در محل اتصال به اسلحه تقریبا برابر هست.
(2011-08-19 12:29 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين مخزن از جنس فيبر كربنه؟جناب باقري عزيز شما اين مانومتر رو از كجا تهيه كرديد؟من كل تهران رو زيرو رو كردم نتونستم پيدا كنم!!

کاملا درست هست دوست من جنسش فیبرکربن هست .این مانومتر فابریک خود کپسول هست .منهم گشتم ومانومتر با فشار بالا(250 بار) کوچکتر از 4 سانتیمتر پیدا نکردم

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - david - 2011-08-19 03:26 PM

جناب باقری ایا کپسول بدون هوا 200 گرم سنگین تر میباشد از نوع فابریک خود تفنگ یا پر از هوا.200 گرم سنگین تر است.Khansariha (8)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-19 06:07 PM

(2011-08-19 03:26 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب باقری ایا کپسول بدون هوا 200 گرم سنگین تر میباشد از نوع فابریک خود تفنگ یا پر از هوا.200 گرم سنگین تر است.Khansariha (8)
جناب آقای دیوید
تمامی وزن ها بدون شارژ هست .وزن مخزن خالی کامپوزیت 1.2 کیلو و وزن کپسول فابریک خود اسلحه 1 کیلو هست.
نکته مهم اینه که کپسول جدید جهت شارژ نیازی به باز کردن از روی اسلحه نداره .
Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)