شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - craftsman - 2011-08-03 09:28 AM

دوست خوبم
با اين مكانيزم نيازي به باز كردن مخزن كندور نيست!شما فقط سر شيلنگ رو به همون ورودي كه گفتم وصل ميكنيد و تفنگ شارژ ميشه!براي اينكه مدل معموليش (كه با تلمبه هيل يا هاتسان يا...) پر بشه فقط همون والو ورودي كه بحثش هست عوض ميشه حتي اگه مخوايد عوضش كنيد باز هم راه داره!!!يه تبديل براي اتصال سر شيلنگ به سر اين والو ميسازيد به همين راحتي!!!
يه شكل ساده از مدل كويك اتچ براتون ميفرستم تا چن دقيقه ديگه
[تصویر: 21.jpg]
فكر نميكنم نيازي به توضيح خاصي باشه!!

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-05 03:41 AM

سلام ودرود بر تمامی شکارچیان و عاشقان تیراندازی
دوستان با کمک آقا مسیح که جا داه اینجا ازش تشکر ویژه داشته باشم و راهنمایی ایشان ماهم بزودی صاحب یه قبضه کندور میشویم و به جمع شما می پیوندیم.
بازهم از آقا مسیح به خاطر زحمات و راهنمایی هاشون کمال تشکر وقدردانی را دارم.
یاعلی
پیروز باشید

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-08 12:33 AM

سلام ودرود بر تمامی دوستام
بالاخره کندور ماهم رسید و بزودی عکس اونو براتون میزارم.
اینجا لازم هست از دوستانی که در تهیه این اسلحه بسیار زیبا و قدرت مند تشکر ویژه داشته باشم .از جمله آقا مسیح که واقعا دوست بسیار بسیار خوب و زحمت کش که همانند برادرم ایشان رو دوست دارم.باتوجه به مشغلیات کاری ایشان خیلی خیلی منو کمک کردن و همانند ایشان بسیار کم و نادر هستند .
دعای خیر ما همیشه بدرقه ایشان هست.
یاعلی
پیروز باشید

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - عبدالرحمن - 2011-08-08 12:37 AM

(2011-08-08 12:33 AM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودرود بر تمامی دوستام
بالاخره کندور ماهم رسید و بزودی عکس اونو براتون میزارم.
اینجا لازم هست از دوستانی که در تهیه این اسلحه بسیار زیبا و قدرت مند تشکر ویژه داشته باشم .از جمله آقا مسیح که واقعا دوست بسیار بسیار خوب و زحمت کش که همانند برادرم ایشان رو دوست دارم.باتوجه به مشغلیات کاری ایشان خیلی خیلی منو کمک کردن و همانند ایشان بسیار کم و نادر هستند .
دعای خیر ما همیشه بدرقه ایشان هست.
یاعلی
پیروز باشید

سلام داداش مبارکه Khansariha (219)
اگه میشه یه تست بگیر با مخزن پر دقیق چند تا شلیک میتونی انجام بدی بدون درنظر گرفتن افت قدرت ممنون Khansariha (8)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-08 03:49 AM

درود برهمگی
خوب کپسولم شارژ نداشت مجبور شدم با تلمبه هاتسان پرش کنم که از 0 تا 200 بار با تلمه هاتسان 550 بار تلمبه زدمKhansariha (172)
کلی قوی شدم Khansariha (214)

RE: pcp air force - hamidhunter52 - 2011-08-10 01:44 PM

(2011-05-19 01:55 AM)zahhak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. بابا عجب استیلی داره خدائیش طراحی شکیل و زیبایی داره ان شاءالله خیرش رو ببینی داداش. به نظر عزیزان صاحب نظر خرید کدام یک از محصولات ایوانیکس با صرفه تره هم قدرتمند و هم ارزون. میدونید همیشه گرون بودن دلیل بر خوب بودن نیست . گاهی اوقات به دلیل طراحی یا مدل جدید بودن قیمت میاد بالا. ما هم که توی این یزد بی در کجا گرفتار و دور از هرگونه امکانات. فقط یه مغازه سلاح فروشی هست که دوتا پی سی پی رنجر اورده و می گه بهتر از اینها دیگه اصلا نیست . به دادم برسید مردم از سردرگمی. قدرت برام خیلی مهمه و البته تا بشه ارزون ترین!!!!Khansariha (399) ارادت

سلام همشهری
آبرو یزد رو بردی که Khansariha (226) خوب استان یزد یک اتان در سطح متوسط هست معلومه مثل تهران و شیراز و شهرهای بزرگ نیست ولی کار راه بنداز هستKhansariha (214)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - masih.hunter - 2011-08-10 01:47 PM

(2011-08-05 03:41 AM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودرود بر تمامی شکارچیان و عاشقان تیراندازی
دوستان با کمک آقا مسیح که جا داه اینجا ازش تشکر ویژه داشته باشم و راهنمایی ایشان ماهم بزودی صاحب یه قبضه کندور میشویم و به جمع شما می پیوندیم.
بازهم از آقا مسیح به خاطر زحمات و راهنمایی هاشون کمال تشکر وقدردانی را دارم.
یاعلی
پیروز باشید
انجام وظیفه بود باقری جان مبارکتون باشه .Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: pcp air force - mderakhshi - 2011-08-10 02:40 PM

(2011-08-10 01:44 PM)sync1732 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-05-19 01:55 AM)zahhak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. بابا عجب استیلی داره خدائیش طراحی شکیل و زیبایی داره ان شاءالله خیرش رو ببینی داداش. به نظر عزیزان صاحب نظر خرید کدام یک از محصولات ایوانیکس با صرفه تره هم قدرتمند و هم ارزون. میدونید همیشه گرون بودن دلیل بر خوب بودن نیست . گاهی اوقات به دلیل طراحی یا مدل جدید بودن قیمت میاد بالا. ما هم که توی این یزد بی در کجا گرفتار و دور از هرگونه امکانات. فقط یه مغازه سلاح فروشی هست که دوتا پی سی پی رنجر اورده و می گه بهتر از اینها دیگه اصلا نیست . به دادم برسید مردم از سردرگمی. قدرت برام خیلی مهمه و البته تا بشه ارزون ترین!!!!Khansariha (399) ارادت

سلام همشهری
آبرو یزد رو بردی که Khansariha (226) خوب استان یزد یک اتان در سطح متوسط هست معلومه مثل تهران و شیراز و شهرهای بزرگ نیست ولی کار راه بنداز هستKhansariha (214)

هر چی بخوای تو یزد پیدا میشه 8253922 فرزاد پور -کراغلی

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - baqeri - 2011-08-16 12:11 AM

درود برهمه دوستان
چرا این پست اینقدر ساکت شده
کندور دارها پس کجا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستش دارم رو کندور کپسول 1.1 لیتری کامپوزیت نصب میکنم.
کپسول ساخت کشور ژاپن هست و وزنش 1.2 کیلو(وزن کپسول فابریک 1 کیلوبا حجم 490cc از جنس آلومینیم آلیاژی) فشار کاری 300 بار و 450 تست شده از نظر قطر از کپسول خود اسلحه بزرگتر هست ولی از نظر طول کمتر و این باعث دید بهتر از دوربین میشه .
انشاء الله اگر موفق شدم گزارش کاملشو براتون با عکس و جزئیات مینویسم.
پیروز باشید
یاعلیKhansariha (256)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - sorena - 2011-08-16 11:44 AM

سلام
تلمبه من وقتی به 160 بار میرسه از قسمتی که به کپسول تفنگ متصل میشه اون پیچ برنجی باد میده با تفلن هم جواب نداده شما نظری برا آب بندی ندارید