شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GUNPOWER SSS - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی GUNPOWER SSS (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - عبدالرحمن - 2011-06-26 11:56 AM

ممنون دوست من بابت پاسخ ..
راستش تبدیل رابط کپسول هم روی متعلقات هست که میگه فابریکه

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - عبدالرحمن - 2011-06-26 02:01 PM

دوستان کسی مدونه اسم اون ساچمه های انفجاری که توی کلیپ تست کندر استفاده میکنه چیه ؟
بهترین ساچمه ای که الان تو بازار خارج موجوده اسمش چیه ؟میخام بدم واسم بیارن

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - عبدالرحمن - 2011-06-27 04:05 PM

دوستان کسی از بچه های سایت این کندر رو خریده ؟؟؟ بابا بیارید یه تستی گروپ گیری چیزی واسه ملت بذارید اینقدر خسیس نباشید منم میخام بخرم .. یه رهانمایی چیزی .. انشالاه خودم بگیرم این تاپیک رو منفجر میکنم .. دوستان چون میدونن این تفنگ کمیابه کم لطفی میکنن ملت رو میذارن توکف .. خخخخ شوخی کردم Khansariha (214)

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - عبدالرحمن - 2011-06-27 04:58 PM

نقل قول :با سلام
دوست عزیز در مورد سوالتون در صفحه 3 همین تاپیک مفصل توضیح دادم.مراجعه کنید

سلام سعید جان . درمورد دوربینی که میخام روی کندر بگیرم .. اطلاعاتی نداری ؟ این بهتره یا فابریکش

[تصویر: 46776808328752850239.jpg]

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - عبدالرحمن - 2011-06-27 07:06 PM

دوستان یه مشکلی پیش اومده .. این کندر که فروشگاه سمسار زاده بمن میده .. مدل استورم هستش و تنظیم سرعت ساچمه نداره !!! جریانش چیه ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید من فردا میخام پول رو بریزم به حسابشون .. ایا این مدل ارزونتره ؟ اون مدل تنظیم دار فکر کنم SSS باشه درسته ؟؟
دوستان جایی دیگه سراغ دارن که من قیمت بگیرم ؟؟

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - david - 2011-06-27 09:28 PM

(2011-06-27 07:06 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه مشکلی پیش اومده .. این کندر که فروشگاه سمسار زاده بمن میده .. مدل استورم هستش و تنظیم سرعت ساچمه نداره !!! جریانش چیه ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید من فردا میخام پول رو بریزم به حسابشون .. ایا این مدل ارزونتره ؟ اون مدل تنظیم دار فکر کنم SSS باشه درسته ؟؟
دوستان جایی دیگه سراغ دارن که من قیمت بگیرم ؟؟
عبدالرحمن جان پولتو بابت کندور دور نریز پشیمون میشی داداش

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - craftsman - 2011-06-28 08:28 AM

كندور و تالون هر دو مدل تنظيم قدرت دارن اين مدل استورم كه ميفرماييد يكم عجيبه اگه همچين مكانيزمي نداشته باشه چون پلتفرمشون يكيه اما مدل مسابقه اي اج اين تنظيم قدرت رو نداره و قيمتشم بالاتره!
كندور
[تصویر: AFCondorzm.jpg]
تالون
[تصویر: AFTalon_zm.jpg]
تالون اس اس
[تصویر: AFTalonSSzm.jpg]
و اين هم مدل اج كه مدل مسابقه اي ارفورسه
[تصویر: AirForce-Edge-Sights-Blue_AFU1054B_rifle_zm.jpg]
اين كه به شما گفته مدل استورم من حقيقتا تا حالا نشنيدم
اينم ليست مدلهاي كندور و قيمت و ريويوهاي مصرف كننده هاش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قسمت بالاي بچه قنداق سمت چپ روي بدنه دقت كنيد اون درجه تنظيم قدرت اين تفنگهاست

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - masih.hunter - 2011-06-28 08:37 AM

من این اسلحه ای که ایشون میگه رو دیدم بله مکانیزم تنظیم قدرت نداره و درضمن قدرتش هم کمتر کندور و تالون هستش ولی سایلنسر فابریک

روش داره .

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - craftsman - 2011-06-28 08:45 AM

خوب اگه اينجوريه كه نمي ارزه !!!ارفورس كندور رو بخاطر قدرت زيادش ميخوان ولي اگه قرار باشه قدرتش كم باشه به اين قيمت نمي ارزه!چون بقول دوستمون خشاب نميخوره تير گزاريش دفنگ و فنگ داره گيج مانومتر نداره وووو....
تازه با كمتر از اين قيمت ميشه مدلهاي خوب اوانيكس رو خريد!!
از همه مهمتر ولوم تنظيم قدرت نداره!!!

RE: pcp air force معرفی- پی سی پی ایرفورس - masih.hunter - 2011-06-28 08:51 AM

جالبیش اینجاست که قدرت کندر تفاوتی با ای ار 6 نداره جاوید جان !!!!
من که اصلا" از این سلاح خوشم نمیاد البته بستگی به سلیقه داره به دلیلهای زیادی چون خوش دست نیست ماششو اصلا" دوست ندارم

قنداقشو همینجور و از همه مهم تر اینه که این سلاح گیج نداره .