شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اعضا سايت! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: معرفي اعضا سايت! (/showthread.php?tid=8)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: معرفي اعضا سايت! - majid1157073 - 2011-05-09 10:25 AM

سلام به همه تیراندازان وعاشقای شکار
من چندروزه که عضوشدم امایادم رفته بودخودم رامعرفیکنم
رشته اصلیم تیراندازی باکمان هست اماازبچگی عاشق تفنگ ساچمه ای بودم
یه 4.5چینی دارم اماتصمیم گرفتم عوضش کنم وباراهنماییهای شمایه 5.5 توپ بگیرم
راستی منم اصفهانی هستم
انشاالله بتوانم ازمطالب خوبتون استفاده کنم
متشکرم

RE: معرفي اعضا سايت! - arash1324 - 2011-05-09 02:59 PM

سلام به همگي دوستان
از اينكه در جمع شما عاشقان هستم بسيار خوشحالم چون عشق است كه نه كاري به سن دارد نه سال .
بنده جواد هستم اصالتا از شهرستان تربت جام ولي حدود 15 سال ساكن مشهد . متولد 1/3/1358 - و كارمند
از دوران كودكي علاقه بسيار زيادي به تفنگ و شكار داشتم كه هميشه دو تا تيركمون همراهم بود ( يكي زاپاس ) در سال 1370 يك عدد تفنگ بادي چيني 4/5 خريدم كه از اول عاشق مارك ديانا بودم كه نهايتا تونستم قبل از عيد 90 بروم تهران و دو عدد تفنگ بادي بخرم يكي مگنوم 350 و ديگري وايرخ 80 . ولي مگنوم 460 بدجوري منو عاشق كرده بود كه پنجم فروردين هم يك مگنوم 460 خريدم هر سه كاليبر 5/5 . وديانا يك مدل PCP زده كه انشاء زودتر وارد بشه تا بتونم يكي رو بخرم ولي بيشتر با فنري حال ميكنم .
براي همه دوستان آرزو ميكنم كه هميشه سالم و به هر تفنگي كه دوست دارند برسند و شليك شيريني داشته باشند

RE: معرفي اعضا سايت! - saiedtomcat - 2011-05-10 03:19 PM

سلام خدمت همه اعضای خوب سایت
من سعید هستم از شیراز یه تفنگ واقعا مرد دارم (وایرخ 80)
فقط هم کبوتر میزنم
البته یه چند روزیه رفتم تو نخ سموری که کبوترامو خورده هر کاری میکنم بزنمش بی شرف آفتابی نمیشه

RE: معرفي اعضا سايت! - Sniper - 2011-05-10 10:39 PM

بنده هم کم و بیش با تاپیکای باقالیم معرف حضور دوستان هستم
sniper از شیراز با وایرخ 80
25 ساله
گرافیک خوندم
آی تی می خونم
تو کار پیچ و مهره هستم
سعید کاکو خیلی مخلصیم فرمون بده

RE: معرفي اعضا سايت! - Amirkhatam - 2011-05-11 09:57 AM

سلام من امیرخاتم پدرام هستم متولد 1371 فکر کنم کوچیک ترین عضو هستم
یک دیانا 27sدارم با یک کلت Co2 گامو
از 4 سال پیش تیر اندازی میکنم اما فقط به هدف تا حالا حتی یک مگس هم نکشتم
ساکن کرمان هستم . امسال هم کنکور دارم رشته ریاضی هم هستم Khansariha (219)

RE: معرفي اعضا سايت! - ahp2009 - 2011-05-11 03:00 PM

سلام
من ابوالفضلم متولد 1361 تو مشهد زندگي ميكنم متاهل داراي يه فرزند 3 ساله پسر(يه سونامي واقعي) عاشق شكار و اسلحه البته هم پسرم و هم خودم.
خانواده مادري همه اهل شكار و اسلحه باز. بعد چندتا چيني حالا 3 ساله شادو1000 4.5 دارم و تو فكر خريد ايرفورس كندور 5.5 به زودي انشااله. از عضويت تو اين سايت خيلي خوشحالم .
فوق ديپلم كامپيوتر-نرم افزار حدود 4 ساله كارمند ايران خودرو خراسانم تو واحد فناوري اطلاعات . طراح و برنامه نويس آشنا با .net 2005 - sql - oracle - developer oracle - delphi و ...

RE: معرفي اعضا سايت! - shervin - 2011-05-12 04:22 PM

سلام دوستان هم وطن،
به تازگی از طریق یکی از دوستان با این سایت آشنا شدم. و اولین باری هست که اینجا مطلبی مینویسم
سروش هستم متولی 1357 کارم جواهرسازی و طراحی جواهرات هست و کلا در این حوضه مدت زیادیه که فعالیت میکنم. مدت 12 سال هست سویس هستم
از دوران کودکی علاقه ی زیادی به شکار و بخصوص ماهیگیری داشتم اما در بین خانواده و اطرافیان کمتر میشد که به این موضوع توجهی نشون بدن برا همین مدت زیادی از علایقم به غافل بودم. پدر بزرگم(خدا رحمتش کنه) اون موقه ها یه تفنگ دم پر لوله بلند و یه تفنگ ام 1 داشت که بعضی وقتا با برادرم(خدارحمتش کنه توی جنگ هوا پیماشو زدن) میرفتم شکار اما سنم ایجاد نمیکرد که تفنگ دستم بدن برا همین همیشه دوست داشتم برا خودم یه تفنگ داشته باشم.
بعضی وقتا با پسر همسایمون که یه تفنگ بادی 4.5 داشت میرفتیم گنجیشک شکار میکردیم.
اون موقع ها یادمه که بعدش یه تفنگ 4.5 نوریکا یا نویکونا اسمشم یادم رفته مادرم برام خرید و تو اون زمان هیچکس توی محله ما روی دست من نبود از 30 متری باهاش قوطی کبریت میزدم. از اون زمان اتفاق های زیادی افتاد.کشته شدم بیشتر خانوادم توی جنگ عضو گروههای سیاسی و خرابکار ضد رژیم شدم بعدش که فهمیدم اشتباه میکردم از دستشون فرار کردم توی کشورم هم جایگاهی نداشتم به ناچار مدتی سرگردان بودم خیلی از اتفاق های دیگه ای افتاد که بخوام بگم مختون سوت میکشه
و خلاصه الان که اینجا هستم و در خدمت شما

RE: معرفي اعضا سايت! - mehrdad - 2011-05-15 08:33 PM

سلام بچه ها من مهرداد هستم از شهرکرد . فکر کنم کوچک ترین عضو سایت باشم Khansariha (226). من متولد سال 75هستم و حدود 5یا 6 ساله که تفنگ دارم و به شکار میروم.

RE: معرفي اعضا سايت! - نظري - 2011-05-28 04:05 PM

با سلام خدمت همه دوستان

بهروز هستم اهل كرمانشاه ولي در حال حاضر در همدانم متولد 1359 و كارمند هستم .علاقه زيادي به تفنگ بادي و در كل تيراندازي و شكار دارم. از بچگي بدليل نبود امكانات با تيركمان گنجشكها و كلا هر پرنده اي كه تكان مي خورد رو با پسرعموم تو روستا ميزديم.( يادش بخير ،از كش قرمز تيوب دوچرخه بگير تا كش دور مچ دستكشهاي لاستيكي استفاده مي كرديم و ضرب خوبي هم داشت براي دهنه اش هم كفشهاي چرمي خونه رو داغون ميكرديم.) تا اينكه سال گذشته يه كرال و بعدش يه 350 گرفتم و برنامه بعديم گرفتن PCP هستش ولي فعلا گرونه و بايد صبركنيم تا بازارش بيشتر جا بيفته . البته اگر بتونم صبر كنم

RE: معرفي اعضا سايت! - zahhak - 2011-05-29 08:14 AM

سلام به همه دوستان و سروران گرامي. تا امروز اين تاپيك رو نديده بودم. خدا منو ببخشه بي ادبيه بايد از روز اول خودم رو معرفي مي كردم .
احمد هستم متولد كرمان و بزرگ شده يزد. سال 59 متولد شدم و در حال حاضر دريك مؤسسه آموزش عالي كارمند هستم و تحصيلاتم رو در رشته مترجمي زبان انگليسي ادامه مي‌دم. سال 82 ازدواج كردم و تا دو ماه ديگه صاحب يه فرزند مي شم. يه دايي دارم نظاميه وقتي بچه بوديك برام فشنگ مي آورد و ما با كلتي كه داشت كلي حال مي كرديم بچه كه بود يك يه ديانا داشتم كه به خاطر يه شيطنت به فروش رفت ( با باد خالي به مامانم شليك كرمKhansariha (226)) به هر حال به دنبال خريد يه تفنگ خوب هستم اما شديداً حيرون شدم چي بخرم يه خورده به خاطر بار مالي و يه خورده هم به خاطر كيفيت اجناس موجود.تجربه كار با ديانا 350 رو دارم ولي نمي دونم چه كنم. البته پيش پيش رفتم يه دوربين شكاري خوب خريدم (steiner sky hawk 10.5*32 ) كه خيلي خيلي ازش راضي ام. مونده يه تفنگ خوب كه اونم رو به ياري خدا و راهنمايي شما دستان عزيز مي خرم. اميدوارم بتونم در خدمت دوستان عزيز باشم و از راهنمائي هاي شما بهره لازم رو ببرم. يا حق Khansariha (8)