شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اعضا سايت! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: معرفي اعضا سايت! (/showthread.php?tid=8)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: معرفي اعضا سايت! - KRALMAGNUM - 2013-09-09 12:17 PM

سلام.من این تاپیکو تازه دیدم.بهنام هستم متولد 1372 کوچیکه همه اساتید.صادره از دزفول.محل زندگی دهلران.از بچگی کنجکاو بودم. چیزی که میخریدم بعد چند دقیقه با یه چاقو میفتادم به جونش ببینم چی توشه خخخخ. از 6سالگی با تیرکمون سنگی شروع کردم بعد یواش یواش یه چینی زیر تاشو بابام واسم گرفت. تحصیلاتم. دیپلم مکانیکم یه مغازه کوچیک جلوبندی سازی دارم گه گاهی تفنگی چیزی خراب بشه تعمیر میکنیم. تیراندازی رو از فاصله بالایه 200 متر بیشتر دوس دارم از تفنگ خیلی خوشم میاد الانم یکی از نیروهای گردان امام حسین شهرمون هستم از تیراندازیم تعریف نمیکنم اما نفر اول میدان تیرم همیشه چه از 100 متر چه 200 متر.تنها ارزوم اینه اگه یه زمانی جنگ شد با افتخار بمیرم.Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفي اعضا سايت! - hamedra - 2013-09-09 04:42 PM

سلام دوستان
حامد هستم 20 سالمه.عاشق تیر اندازی هستم
خوشحال شدم از آشنایی با همتون

RE: معرفي اعضا سايت! - mahmadi - 2013-09-27 12:47 PM

سلام به همه دوستان

محمد احمدی هستم متولد 1365 از مازندران،دیپلم کامپیوتر و متاهل،ما هم مثل

بچه های دیگه عشق تفنگ و تیراندازی و شکار اومدیم تو این سایت عضو شدیم

که اطلاعاتمونو زیاد کنیم خوشحالم که در خدمت اساتید محترم باشم.

RE: معرفي اعضا سايت! - Behrangmag - 2013-09-27 10:23 PM

درود به دوستان
بهرنگ هستم. متولد 1352 (آغاز چل چلی!!) و متاهل. گرافیست و کارشناس تبلیغات ساکن تهران. همانند بسیاری از دوستان از کودکی عاشق تیراندازی، شکار و مخصوصا ماهیگیری.
4 سال پیش بعد ازسالها دوباره فرصت شد، وایروخ 80 خریدم و پس از کلی استفاده نکردن پارسال فروختم و پشیمانی شروع شد. حدود یک ماه پیش 350 آکبند خریدم و یک دوربین اسنایپر دست دوم از بچه های انجمن که هنوز روی اسلحه بسته نشده. در این مدت از ارسال های دوستان استفاده فراوان کرده ام ممنون از همگی.

موفق باشید

RE: معرفي اعضا سايت! - TAKTAZ - 2013-09-27 11:14 PM

خیلی خوشحالم که روز به روز این انجمن پربارتر میشه وهر روز شاهد اینیم که دوستای جدیدی یه این انجمن اضافه میشن به امیداون روزی که تموم شکارچی های ایران بااین سایت که سیاستش اشنایی با فرهنگ شکار وتیرانداری هس اشنا ومانوس بشن هستیم

RE: معرفي اعضا سايت! - paganini - 2013-10-02 03:29 AM

سلام دوستان
حسین هستم متولد 1361 خوزستان،بهبهان،مجرد،
یه مغازه سوپری دارم،نوازنده وسازنده ویولن،به تفنگ وتیراندازی
به اهداف پردازی خیلی علاقه دارم ولی از "شکار"خیلی بدم میاد
و کاملا"مخالفم یه چهار پنچ سال میشه که گیاه خوارم
بنج ساله یه دولول سوارترک "سردار مگنوم"تک ماشه دارم خیلی
ازش رازیم ،تفنگ برنو روهم خیلی دوست دارم به تورم بخوره
خریدارم
ارادتمند وکوچیک همه دوستان

RE: معرفي اعضا سايت! - VECTORY - 2013-10-02 04:10 PM

باعرض سلام وخسته نباشید . امیرحسین هستم بچه استان خوزستان شهرستان بهبهان متولد1373 درحال حاضردانشجوهستم به شکارعلاقه زیادی دارم امااز ماهیگیری زیاد خوشم نمیاد تقریبا دوساله که یه دیانا45دارم وازتفنگ های شکاری خیلی خوشم میاد نوکرهمه داداشای گلمم هستم

RE: معرفي اعضا سايت! - dezmaad - 2013-10-30 02:06 AM

با سلام خدمت دوستان واساتید محترم
محمد رضاهستم ازشهر دزفول متولد 1353 متاهل تعمیرکار کامپیوتر پدرم بازنشسته نیروی هواییه عاشق شکارنیستم ولی گاه گاهی میرم اولین تفنگم یه گامو مدل دلتاست که ده سال پیش خریدم وهنوزدارمش بعدازاون یه شادو1000 ویه نخجیر تک لول خریدم امسال هم بنجامین ان پی 1500 وکراسمن 2100 کلاسیک و350 مگنوم بهش اضافه شد تو این مدت کوتاه خیلی ازمطالب این سایت ومحضر اساتید محترم استفاده کردم که امیدوارم بتونم جبران کنم پرحرفی منو ببخشید باتشکر Khansariha (8)

RE: معرفي اعضا سايت! - key - 2013-10-30 11:05 AM

سلام خدمت دوستان من کیوان هستم 34 ساله ساکن ابهر فعلا غیر از دیانا 25 قدیمی اسلحه دیگه ای ندارم تا وقتی که سرم خلوت بشه و بعدش یه بادی قوی و یه شکاری ساچمه زنی بگیرم . دانشجوی ارشد مدیریت اجرایی گرایش بازار یابی و صادرات . علاقه مند به شکار و هدفزنی امیدوارم تو این سایت با همکاری بقیه عزیزان هر روز بیشتر یاد بگیریم ! Khansariha (8)

RE: معرفي اعضا سايت! - persia - 2013-11-09 02:21 PM

سلام خدمت همه دوستان وبزرگواران
مهدی هستم متولد سال 51 ساکن تهران، سال 79 ازدواج کردم وصاحب دوفرزند هستم در رشته حسابداری تحصیل کردم ،
15 سال است که در مشاغل مرتبط با رشته تحصیلیم فعالیت دارم ودر حال حاظر مسولیت مالی شرکت را بر عهده دارم ،
تخصصی در شکار ندارم وخیلی آماتور هستم ، در حد مبتدی ، واز مطالب ارایه شده توسط دوستان در اینجا کمال بهره را
میبرم ، امیدوارم که دوستان بنده رو تو جمع خودشون بپذیرن .