شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اعضا سايت! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: معرفي اعضا سايت! (/showthread.php?tid=8)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: معرفي اعضا سايت! - rezajf - 2013-08-17 11:53 PM

محمد جان علاقه مندي هاي شما قابل احترام مي باشند فقط فندك را حذف كنيد كه خود عامل سيگاري شدن استKhansariha (8)

RE: معرفي اعضا سايت! - Sagheb - 2013-08-18 12:00 AM

آقا من بحدی عشق فندک هستم که نگو ، بار هام خودمو سوزندم یه بار هم داشتم با فندک اتمی که زر گر ها دارن یه آدابتور سگاه یا رایانک رو آتیش می زدم که نمی دونم چی ترکید که یه تیکه لاک ذوب شده پرید تو چشم و نزدیک بود قرنیه چشم چپم رو از دست بدم و خدا خیلی رحم کرد و هنوزم که هنوزه دست از آتیش بازی بر نمی دارم
Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)

RE: معرفي اعضا سايت! - mirlohi - 2013-08-20 10:58 AM

میرلوحی هستم از اصفهان.ترم دوم دانشگاه.رشته برق صنعتی18 سالمه.در ضمن اصالتا اصفهانی هستم.بچه که بودم با تیروکمون سیمی کار میکردم.بعدا یه چینی داشتم و بعد از یک سال استفاده فروختمش و یه شادو 1000 خریدم.خلاصه اونم فروختمو پس از ورود به دانشگاه یه نامه داشجویی گرفتمو رفتم سراغ یه اسلحه فروش و یه آکار ثبت نام کردم.آلان هم یه آکار دارم چند روز هم هست که مجوز اصلیش اومده.چاکر همه دوستان سید محمد میرلوحی.09140411405

RE: معرفي اعضا سايت! - rezajf - 2013-08-20 12:38 PM

آسيد خيلي خوش اومدين
پس بي خود نبوداينقدر از آكار دفاع مي كرديد خخخخ
شماره شما هم بيشتر به همشهري ما يعني ْذري زبان ها مي خورهKhansariha (219)

RE: معرفي اعضا سايت! - Sagheb - 2013-08-21 12:41 PM

(2013-08-20 10:58 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میرلوحی هستم از اصفهان.ترم دوم دانشگاه.رشته برق صنعتی18 سالمه.در ضمن اصالتا اصفهانی هستم.بچه که بودم با تیروکمون سیمی کار میکردم.بعدا یه چینی داشتم و بعد از یک سال استفاده فروختمش و یه شادو 1000 خریدم.خلاصه اونم فروختمو پس از ورود به دانشگاه یه نامه داشجویی گرفتمو رفتم سراغ یه اسلحه فروش و یه آکار ثبت نام کردم.آلان هم یه آکار دارم چند روز هم هست که مجوز اصلیش اومده.چاکر همه دوستان سید محمد میرلوحی.09140411405

Khansariha (61)

RE: معرفي اعضا سايت! - MJAFARZADEH - 2013-08-21 01:35 PM

سلام اقای منصور فاطمی جدیدا به جمع ما اضافه شده . و یک شکارچی با سابقه است
یک تکلول روس داره
برنو لوله کوتاه 1309
5 تیر موزبرگ
دیانا 35 ویک بادی چندتیر اسپانیایی دنبال خرید خفیف هم هست که گفتم برو بادی پی سی پی بخر در شرایط الان بهتره
اطلاعات ایشون بسیار بالاست و تجربیات زیادی از شکار داره

RE: معرفي اعضا سايت! - arash1324 - 2013-08-21 04:39 PM

(2013-08-21 01:35 PM)MJAFARZADEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقای منصور فاطمی جدیدا به جمع ما اضافه شده . و یک شکارچی با سابقه است
یک تکلول روس داره
برنو لوله کوتاه 1309
5 تیر موزبرگ
دیانا 35 ویک بادی چندتیر اسپانیایی دنبال خرید خفیف هم هست که گفتم برو بادی پی سی پی بخر در شرایط الان بهتره
اطلاعات ایشون بسیار بالاست و تجربیات زیادی از شکار داره

سلام برادر
خسته نباشي كاش يوزر اقاي فاطمي رو هم عنوان مي كرديد تا بيشتر آشنا بشيم Khansariha (8)

RE: معرفي اعضا سايت! - shekarchikoohestan - 2013-08-28 01:01 PM

ارادمتمند همه دوستان
حسین هستم از جهرم
از بچه گی عاشق تیراندازی و شکار بودم.(البته خونوادگی شکارچی هستیم)با تیرکمون بساطمون رو پهن می کردیم و با تفنگ های دیگرون هم در موقعی که می شد شلیکایی داشتیم که بالاخره یه دونه دیانا 35 خریدم و مستقل و تا حالا هم ازش راضی هستم فقط خیلی از تنظیم بیرون میره.الانم که یه نخجیر دارم و منتظر شروع فصل شکار و صدور پروانه.
قربون همه دوستان

RE: معرفي اعضا سايت! - rezamohammadi - 2013-08-30 12:29 PM

سلام به همه دوستان عزیز
احمدرضا محمدی هستم ، تقریبا 37 سالمه یعنی آبان ماه میرم تو 37 سال ، کارشناس ارشد مهندسی مکانیک ( سیالات ) شرکت نفت فلات قاره ، ازدواج کردم و یک گل پسر به اسم آرتین دارم که 4 سالشه که همه زندگیمه ، عاشق ماهی گیری هستم و هر نوع تجهیزات ماهیگیری که فکرشو بکنین دارم ، البته بیشتر مخصوص دریا ، خیلی کم توی جاهائی غیر از دریای جنوب ماهی گیری کردم ، اصلا" آشنا نیستم با ماهی گیری توی رودخونه و تالاب و اینجور جاها البته پارسال همین موقع ها یه چند تائی کپور و اردک ماهی سمت انزلی گرفتم که خیلی حال داد بهم ، امیدوارم از تجربیاتتون در این زمینه استفاده کنم ، در ضمن من بچه کرج هستم و ساکن کرج ، تخصص اصلیم هم انتقال سیال هستش ( های پرشر ) piping - pump station , و در زمینه شیرین سازی آب های شور به روش Revers Osmosis هم کاملا" مسلط هستم و در خدمت دوستان ( این حرفا رو ول کنین بابا ، کی بریم ماهی گیری ) ؟ Just kidding :D
پیروز و سربلند باشیدKhansariha (256)

RE: معرفي اعضا سايت! - anvari - 2013-09-08 11:49 PM

(2011-01-15 06:07 PM)kami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلص همگی کامی هستم و متولد 1356 در تهران.
دوران کودکی من به علت شغل پدرم که خلبان جنگنده F-4E یا همان Phantom II بود در پایگاهای شکاری اصفهان...پایگاه 3 شکاری نوزه همدان...پایگاه شکاری بندر عباس که اتفاقا مصادف با جنگ تحمیلی بود گذشت و چه دوران پر استرسی در پایگاها داشتیم هر چند که من بچه بودم و مشغول تیر اندازی.
اولین سلاح بادی من در سن 8 سالگی ودر پایگاه 3 شکاری بود که داییم به من داده بود...یک NORICA کالیبر 4.5
و خوب من همه گنجشکهای پایگاه شکاری رو میزدم.
خلاصه سال 1375 وزارت دفاع سربازی رفتم و پس از ان به کشور سوئد مهاجرت کردم و الان هم در خدمتتان هستم.
این هم هواپیمائی که پدرم در زمان جنگ با ان پرواز میکرده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آر اف فانتوم

آیا پدرتون جزو گردان شناسایی تاکتیکی بودن ؟

تنها ، نترس ، بدون سلاح ....