شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اعضا سايت! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: معرفي اعضا سايت! (/showthread.php?tid=8)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: معرفي اعضا سايت! - Tomcat14 - 2013-04-25 07:15 PM

سلامKhansariha (8)
به دوستانی که تازه به جمع ما پیوستن خیرمقدم عرض میکنم مخصوصا دوست عزیزمآقا امیر رضاKhansariha (8)
دوستان خوش اومدین،امیدوارم بتونیم دوستی محکم و پا برجا وبه دور از حاشیه داشته باشیم و البته جا داره از مدیران و سایر زحمتکشان سایت تشکر کنم که همچین فضای دوستانه و به دور از تکلف فراهم اوردنKhansariha (219)Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفي اعضا سايت! - aminhw - 2013-05-16 04:18 PM

عرض سلام دارم خدمت همه دوستان عزیزمKhansariha (48)

من امین هستم،متولد 1361 شهرستان ایذه استان خوزستان، الان دقیقا یک سال و ده روز هست که عضو سایت هستم.
علاقه من به اسلحه از همان کودکی شروع شد،با تیرکمون شروع کردم وبعد دیانا مد25 و وقتی که دستم تو جیب خودم رفت یک وایرخ 80 و مدتی بعد یک at44-10 گرفتم که همشونو دارم وخیلی هم دوستشون دارم.
کارشناسی مهندسی برق قدرت دارم ودر حال حاضر کارمند شرکت نفتم و روی سیستمهای کنترل و ابزار دقیق کار میکنم.
عکس زیر یادگاریه اولین کمپینگ عمرمه که اون موقع حدود یک سال داشتم و با خانواده چند روزی در ییلاقات خوزستان به سر بردیم.
اسلحه برنو که تو عکس هست از نوع کوتاه بود و هنر نماییهای زیادی در طول عمرش داشت اما متآسفانه داستان غم انگیزی پایان عمرش رو رقم زد.

[تصویر: 13687079791.jpg]

ببخشید که زیاد حرف زدمKhansariha (8)

ببخشید
حواسم نبود توی آپلود سنتر لینک عکسو حذف کردم
دوباره آپلودش میکنم:

[تصویر: 13687088331.jpg]

RE: معرفي اعضا سايت! - alisalimi - 2013-05-24 09:23 PM

با سلام خدمت دوستانKhansariha (48)
.
علی هستم متولد 78 و مشهدیم فکر کنم کوچکترین عضو سایت باشم.............Khansariha (219)
.
اینم تقدیم به دوستان.........Khansariha (221)

RE: معرفي اعضا سايت! - BROWNING X BOLT - 2013-05-24 10:54 PM

خوش اومدی علی جون....Khansariha (8)

RE: معرفي اعضا سايت! - aminhunt - 2013-05-27 02:24 PM

سلام به همه دوستان عزیز. من امین هستم از شیراز. 28 سالمه و فوق لیسانس کشاورزی دارم. دیوونه طبیعت و شکار و تفنگ. تازه عضو سایت شدم و یه شادو1000 دارم. عاشق طبیعت گردیم و پایه اینکارم هم نامزد گلمه. به نظر من گاهی وقتا لازمه تمام کارو درگیری فکری و شلوغی شهرو بندازی یه گوشه بری تو آغوش طبیعت یه آتیش روشن کنی یه چایی بخوری و به روح و ذهنت استراحت بدی. خوشحالم در جمع شمام. یا علیKhansariha (8)

RE: معرفي اعضا سايت! - nasergafari - 2013-05-27 03:53 PM

(2013-05-27 02:24 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز. من امین هستم از شیراز. 28 سالمه و فوق لیسانس کشاورزی دارم. دیوونه طبیعت و شکار و تفنگ. تازه عضو سایت شدم و یه شادو1000 دارم. عاشق طبیعت گردیم و پایه اینکارم هم نامزد گلمه. به نظر من گاهی وقتا لازمه تمام کارو درگیری فکری و شلوغی شهرو بندازی یه گوشه بری تو آغوش طبیعت یه آتیش روشن کنی یه چایی بخوری و به روح و ذهنت استراحت بدی. خوشحالم در جمع شمام. یا علیKhansariha (8)

سلام ،خوش اومدی داشم،فقط یه چیزبگم اونم اینکه اینجا علاوه برطبیعت معتاداسلحه هم میشی یه جوری که ازشادو1000 میرسی به دوشیکاوf22وتوپ120 وقناصه وبروتااخرخخخخخ ولی گذشته ازشوخی اینجا بچه های گلی داره کم کم اشنا میشی باهاشون.علی یارت

RE: معرفي اعضا سايت! - saeedaria - 2013-05-27 05:07 PM

(2013-05-27 02:24 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
حضورتون در جمع خودمانيمون رو خوش آمد ميگم.اميدوارم بتونيم از تجارب هم بخوبي استفاده كنيم.
نكته مثبت و برجسته اي كه در معرفي امين آقا به چشم ميخوره اين همراهي نامزدشون هست.دوستان متاهل از مزاياي تفريحات خانوادگي غافل نشن.خصوصا اينكه اگر خانواده با عالم تيراندازي اشنا باشن خيلي از موانع و محدوديتها مرتفع ميشه

RE: معرفي اعضا سايت! - miladshafiei - 2013-05-31 05:41 PM

با سلام خدمت دوستای گلم که صمیمانه همتون رو دوست دارم .

من میلاد شفیعی ( همون طوری که از نام کاربریم معلومه ) متولد 1365 و ساکن اصفهان هستم . رشته تحصیلیم مهندسی برق و مهنسی کامپیوتر بوده . در حال حاضر مدیر انفورماتیک یه کارخونه باطری سازی در اصفهان هستم ( باطری ماشین ) . از بچگی علاقه خاصی به انواع اسلحه داشتم و هنوزم دارم . اولین سلاح من یه تفنگ بادی چینی 62 بود که خیلی باهاش خاطره دارم و بعد از اون مگنوم 350 و 460 و وایرخ 80 . تا الان پی سی پی نداشتم ولی قراره یه دیانا پی 1000 بعنوان کادو بدستم برسه که دارم از خوشحالی سکته میکنم . کلا به شکار و ماهیگیری علاقه خاصی دارم و بعضی اوقات هم با دوستای پدرم برای شکار به سمیرم و روستای پادنا میریم .
ورزش های مورد علاقم سوار کاری . شنا . کوه نوردی . اسنوکر و صد البته شکار هست .

به ایرانی بودنم افتخار میکنم و همیشه عاشق ایران و ایرانی هستم .Khansariha (256)

با تشکر از مدیران سایت و شما دوستای گلم که همیشه راهنمای من و امثال من هستید .

RE: معرفي اعضا سايت! - alisalimi - 2013-06-01 10:54 PM

خوش اومدی دوست عزیز.......Khansariha (221)

RE: معرفي اعضا سايت! - miladshafiei - 2013-06-08 09:38 PM

مرسی علی جان . امیدوارم که بقیه دوستان هم بیان تو این تاپیک و یه معرفی ساده از خودشون بزارن . با این کار یک قدم بسوی دوستیهای صمیمی تر برمیداریم . با تشکر Khansariha (256)