شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی بنجامین دیسکاوری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده بنجامين Benjamin products (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=80)
+---- موضوع: معرفی بنجامین دیسکاوری (/showthread.php?tid=778)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - ALIANA-54-T06 - 2014-10-19 09:46 AM

(2014-10-17 01:37 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان آیا بعد از باز کردن پیچ تخلیه تلمبه یا کپسول 10 الی 15 بار کم میشه طبیعه یا نه ؟ باتشکر

سلام
کم کردن این مقدار محتمل هست و به روش تخلیه هوای شلنگ و کیت بستگی دارد . Khansariha (214)
چون هنگام شارژ دریچه ورودی مخزن باز میشود و موقعی که برای تخلیه کیت و شلنگ شیر مربوطه را باز میکنید مقداری از هوای مخزن برگشت پیدا میکند برای جلوگیری از این اتفاق باید خیلی سریع (یکهو) پیچ تخلیه را باز کنید تا دریچه شیر یکطرفه سریع بسته شود .Khansariha (8)
درضمن همیشه مخزنها موقع شارژ گرم میشوند و عدد بالاتری را نشان میدهند که باید کمی صبر کرد تا مخزن سرد شود . Khansariha (214)

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - AIRKING - 2014-11-01 05:29 PM

با عرض سلام و تسلیت به مناسبت ایام عزاداری اقا ابا عبداله الحسین (ع)

یه سوالی که ذهن منو خیلی به خودش مشغول کرده اینه که چرا تفنگ 250 دلاری باید با قیمت 2300 به بالا فروخته بشه؟ اگه هر دلاری 6000 هزار تومنم در نظر بگیریم (با هزینه حمل و نقل و ...)حداکثر میشه 1.500 !!
300 تومن سود خالص خالص خالص برای فروشنده میشه 1.800 ،آیا واقعا اگر این اسلحه با این قیمت ارائه میشد مشتریش دو چندان نبود؟!!!

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - alirezasalehi - 2014-11-01 07:55 PM

از ماست که برماست
شما دهنادی ببینین چه بنداز بندازی هست

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - BABOLAZIZIYA - 2014-12-17 02:16 PM

السلام علیکم
دوستان چرا تفنگی که این همه از دقتش تعریف میشه تابحال فقط دوتا گروپ اونم فقط اقا علی گذاشتن ازش و دیگران که دیسکاوری دارن گروپی ازش نمیذارن.Khansariha (172)
به هر حال با این وجود دوتا نظریه ذهنمو مشغول کرده Khansariha (226)
1: یا دوستانی که دیسکاوری دارن بلد نیستن گروپی مثل اقا علی بذارن خخخخخ بزن قدش اقا علی خخخخخKhansariha (48)
2: یا دقت این تفنگ زیادی بزرگنمایی شده و دوستان نمیتونن گروپ بازشو نشون ما بدن خخخخKhansariha (214)

راستش دوستان عزیز به خاطر شوخی هم که شده شما رو به گذاشتن گروپ تا 30 متری و بیشتر به چالش می کشم.من که قصد خرید تفنگ با دقت عالی رو دارم تا الان به جز سی زد و مارادور نتونستم تفنگی به دقت اونا ببینم.حالا میخواستم دیسکاوری رو هم مد نظر قرار بدم ولی دوستان همکاری نمیکنند و گروپی ازش نمیذارن.یا شایدم میترسن گروپشون باز در بیاد خخخخ
به خاطر شوخی هام منو مذمت نفرمایید وبیشتر منو کمک کنید تا بتونم بین سی زد وبنجامین یکی رو انتخاب کنم پیشاپیش تشکر میکنم ازهمه دوستانKhansariha (8)
والسلام علیکم

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - ALIANA-54-T06 - 2014-12-17 04:06 PM

حرف منطقی هست خخخخخ جالب بود Khansariha (8)
خب پس منتظر نظرات دوستان دیگه خواهیم ماند Khansariha (8)
یک نکته را لازم میدونم بگم
تفنگ دیسکاوری توی دنیا بعنوان تفنگ پایه pcp و در رده تفنگهای ارزان قیمت شناخته میشود با ظاهر و طراحی نسبتا ساده خودش بعنوان استارت کار pcp گاهی شناخته میشود.
قدرت این تفنگ حدود 33ژول یا سرعت (880fps) با ساچمه 14.3 گرینی کراسمن هالوپوینت
تصویری از شات استرینگ این تفنگ
[تصویر: mean_shotstrings.gif]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب متاسفانه در اینجا کمی کمیاب و بلطبع از نرخ نسبتا گرانی برخوردار هست که اغلب منتقدین به آن اشاره و گله میکنند طبیعی هست اگر این تفنگ بر قیمت واقعی بود و در دسترس همگان مثلا حدود 1تا 1.2 میلیون تومان نیمی از نیازمندیهای دوستان علاقه مند به تیراندازی را میتوانست بخود اختصاص دهد و مهمتر از آن بصرفه و ساده بودن هرنوع تیون این تفنگ هست
مثلا براحتی یک مخزن قابل اضافه کردن هست و یا مجهز به خشاب و رگلاتور میشود Khansariha (214)

البته بدم نمیاد یک کیت (حدود 165دلار) برای دوبل کردن مخزنش نیز منم تهیه کنم فعلا که فکر خودم را درگیر کرده Khansariha (214) اگر بشود فکر کنم انتظاراتم را بیشتر برآورده میکند این کار بیشتر جنبه تفریحی برایم دارد ولی در ریویوهای که از این تفنگ دیدم بسیار راضی کننده بوده که علاقه مندانش برای مسابقات بنچ رست نیز اینکار را کرده اند با همین یک کار تعداد شاتهای منظم بالاتر میرود و گروپی جمع تر را داشته Khansariha (8)
جهت اطلاع علاقه مندان دیسکاوری Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 01-24-14-03-Benjamin-Discovery-Disco-Dou...sembly.jpg]
[تصویر: 14188195092.jpg]
[تصویر: 14188195093.jpg]

اما با این اوصاف ازهمینش هم راضی هستم خخخخخخ . فعلا Khansariha (256)

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - BABOLAZIZIYA - 2014-12-17 05:47 PM

الاسلام علیکم
علی اقا به نظرتون سی زد دقیقتر میزنه یا دیسکاوری در 30 متری
شاید بحثش در این تایپک نباشه اما چون کسی گروپی نمیذاره از این اسلحه تا مقایسه رو انجام بدم مجبور شدم بپرسم پس اگه صلاح بدونید خذف کنید
والسلام علیکم

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - DAGGER - 2014-12-17 07:34 PM

بنظر من برای کسی که با تلنبه کار میکنه بهترین گزینه تفنگ دیسکاوری هست مزایای شارژ راحت بدلیل فشار پایین ، سبکی فوق العاده ، خوشدست بودن ،و مهمترین فاکتور ساچمه خوری عالی اش که با اکثر ساچمه ها سازگاری داره البته به قول علی آقا درسته این تفنگ در اکثر ایر گانز فروم های خارجی بعنوان beginner شناخته میشه ولی کارایی اش مطلوب و با توجه به فشار و حجم مخزنش شات قابل قبولی میده
و بدلیل قیمت ارزون در عرصه بین المللی یکی از موردهای مقرون بصرفه برای تیونینگ هست و غالبآ با خرید کیت تیونینگش میکنند
و اگر قیمتش اینجا کمی واقعی تر بود و at44 مزاحمش نمیشد خخخ بسیاری بسمتش میرفتند
[تصویر: 14188314831.jpg]
[تصویر: 14188314832.jpg]

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - rezakaraj - 2014-12-19 09:30 AM

یک نکته ای که درباره دیسکاوری نمیدونم دوستان دیگه هم حسش کردن وقتی یک دوربین مثل سنتر یا لیپرز که نسبتا سنگین هستند روش نصب میکنیم از خوشدستی و بالانس سلاح کاسته میشه من برای امتحان یک دوربین گلدن ایگل 4x42 روی دیسکاوری نصب کردم که با این دوربین واقعا خوشدست شده بود.البته عکس در حال شکار من نیستما (قابل توجه دوستاران محیط زیست)
[تصویر: 14189687381.jpg]
[تصویر: 14189698081.jpg]

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - romin - 2015-01-21 01:03 AM

دوستان .گالاتیان تا بحال منو اذیت نکرده ولی شارژ کردنش با تلنبه ی مکافات دیگست و حال که تلنبه ی ما خرابه . می خام ی دیسکاوری بگیرم وگالاتیان رو رد کنم چون درد سراش زیاده و چند دلیل داره . هیت تیر اندازی استان ما فنبورگ با عو هاش رو بیشتر از 130 پر نمی کنه ومن اجازه پر کردن دیسکاوری رو دارم هر زمان ......می تونند کپسولم رو تا 150 بار پر کنند بدون هیچ هزینه ای ولی 200 بار رو نه ....... قدرت 34 ژول برام کافیه ...........ولی ولی ایا دیسکاوری اک واقعا اک میشه پیدا کرد وقیمتش چقدر در میاد ..ممنون

RE: معرفی بنجامین دیسکاوری - AIRKING - 2015-01-21 07:05 PM

با توجه به نیاز هایی که بیان کردین،قطعا دیسکاوری بیشتر به درد شما میخوره،ضمن اینکه تفنگ فوق العاده دقیقی هستKhansariha (8)