شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خودروهای مخصوص شکار(Off Road - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: خودروهای مخصوص شکار(Off Road (/showthread.php?tid=776)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - meraj-hunter - 2011-11-18 12:22 AM

مرسی دوست عزیز.رینگش اسپرت نیست.رکاباش هم خیلی نو و عجیبهوبازم از کمکتون ممنونم

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-18 12:32 AM

دوست عزیز اگه ماشین سر پا و جون داریه 6تومن ارزش داره بخری،موفق باشی،ایشالا چرخش واست بچرخه

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - farzin122 - 2011-11-21 12:12 AM

(2011-11-06 01:09 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا" عاشق این ماشینم(جیپ هامر)

[تصویر: dztap6gqs281rmr7vk7n.jpg]
[تصویر: mhsqapixhdgd46by7ukg.jpg]
[تصویر: nlloqz9kxv9ker0foq.jpg]

خیلی جالبه قیمت هامر H1 همین ماشینی که ملاحظه میکنید تو آمریکا ارزون تر از پاژن خودمونهKhansariha (290) قیمت مدل 97 کارکرده نزدیک 10 هزار دلار....[تصویر: 0610111040102283.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - mehdi4591 - 2011-11-28 06:53 PM

سلام خدمت دوستان عزیز.
بنده حدود 5سال یه 405داشتم که هم تو شهر نرم و راحت بودوهم بیرون تو کوه برام کار جیپ رو انجام میدادچون هم یه سواریها بالاتره وهم قدرتش .واقعا ماشین جون سختی بود تا چندماه پیش که فروختمش و یه جیپ صحرا مدل76 مشکی فنی سالم و مزایده اموزش و پرورش بود گیرم اومد.باور کنید خیلی خیلی ازش راضیم .مصرف سوختشم صدی 10لیتر میسوزه.موتور میتسوبیشی که هنوز باز نشده.سرعتشم سرگاز 100کیلومتر براحتی میره.هم داخل شهر خوبه و هم توی کوه وبیابون.اوناییکه تاحالا سوار این خودرو شدن میدونن من چی میگم .موتور بدون سروصدایی داره برعکس پاژن (البته مدل پایینش).
چون اقای شکارگر عکس جیپشونو گذاشتن من دیگه لازم ندونستم عکس ماشینمو بذارم.باتشکرKhansariha (256)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-28 07:01 PM

دوست عزیز با چه قیمتی تو مزایده خریداری کردی؟اگه عکسشو میزاشتی که عالی بود؟اواتاره کاربریتون درست مشخص نیست!همینه؟Khansariha (8)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - mehdi4591 - 2011-11-28 07:14 PM

من خودم مستقیم نخریدم.کس دیگه تو مزایده برنده شدو من از اون گرفتم.حدود 4.5میلیون.اره عکس همون ماشینه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-28 07:17 PM

ماشین قشنگیه.ایشالا چرخش واست خوب بچرخه.موفق باشی

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - mahdi1441 - 2011-11-28 07:30 PM

با سلام
من خیلی از خودرو های بیابانی سر در نمیارم اما یک لندکروز عراقی در سال های دور داشتیم که رنگ قرمز بود واقعا استثنایی بود فقط پلاک نداشت جون می داد برای کوه.یکبار که رفته بودیم گردش بارون شدیدی گرفت. داشتیم برمی گشتیم که سر راه یک محلی رو دیدیم وگفت که جلوتر نرید تو گل گیر می کنید. ما هم بی خیال زدیم رفتیم یک کیلومتر جلوتر یک پراید تو گل مونده بود اونو از گل درآوردیم.اونم به ما گفت نرید جلوتر عمق گل بیشتره.خودش برگشت.بارون داشت شدیدتر میشد ما هم به راهمون ادامه دادیم.من داشتم گل کفشام رو پاک می کردم که دیدیم ماشین داره میره پایین.تازه فهمیدیم تو چه مخمصه افتادیم ولی عموم که پشت ماشین بود گفت جای نگرانی نیست زد دنده کمک باورتون نمیشه ماشین از تو یک متر گل اومد بالا.
اینم خاطره ای از لندکروز دوست داشتنی که متاسفانه هزینه پلاک کردنش زیاد بود و ما مجبور شدیم سال 84 بفروشیمش.
اگه تو آلبومم عکسی ازش پیدا کردم حتما براتون میذارم

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - میثم کماسایی - 2011-12-23 03:58 PM

اینم ماشین مورد علاقه من که دستم بهش نمیرسه و اونهایی هم که دستشون میرسه دلشون نمیاد بندازنش تو کوه و کمر Khansariha (8)

لندکروز

[تصویر: toyota_land_cruiser_2009_02_Copy.jpg]

[تصویر: toyota_land_cruiser_2009_18_Copy.jpg]

[تصویر: toyota_land_cruiser_2009_21_Copy.jpg]

[تصویر: toyota_Land_Cruiser_cargo_space_Copy.jpg]

قیمت : 1,230,000,000 ریال
حجم موتور: 3956cc

ابعاد خودرو (طول*عرض*ارتفاع) (میلی متر) : 4950*1970*1890
فاصله دو محور (میلی متر) : 2850
حداقل فاصله تا سطح زمین (میلی متر) : 225
وزن خالص (کیلوگرم) 2435-2625
حداکثر وزن مجاز با بار (کیلوگرم) 3260
ترمز جلو دیسکی خنک شونده
سیستم تعلیق عقب چهار میله ای با میل عرضی
ترمز عقب دیسکی خنک شونده
حداقل شعاع گردش تایرها (متر) 9.5
ظرفیت باک بنزین (لیتر) 138
نوع موتور 6 سیلندر خورجینی/VVTI/DOHC
حجم موتور (سی سی) 3956
حداکثر قدرت (اسب بخار\دور*دقیقه) 240 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور (اسب بخار\دور*دقیقه) 376 نیوتن متر در 3800 دور در دقیقه
ترمز عقب دیسکی خنک شونده
گیربکس 5 سرعته اتوماتیک
سیستم ضد قفل ترمز دیسکی خنک شونده

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - craftsman - 2011-12-23 06:25 PM

بنظر من ماشين شكاري بايد مثل تفنگ شكاري محكم و قابل اعتماد باشه.و ترجيحا ديزلي
لندروور ديفندر(كه قديما تو ايران ساخته ميشد و جهاد سازندگي اون زمان ازش استفاده ميكرد)و جيب كا ام بهترين ماشينها براي اين منظور هستند لندروور بقول معروف امپراطوري بريتانيا دنيا رو باهاش فتح كرد و جيپ هم نيازي به گفتن نيست!!
البته اين ماشينها بدون كولر امروزه ديگه زياد فاز نميدن.
نسلهاي بعدي مثل جيپ چروكي چيف (تو ايران بهش ميگفتن سيمرغ)و رنجروور اومدن تو بازار
و امروز ديگه دنيايي ماشين بيابوني خوب هست مثل اينها
تويوتا لندكرويزر-جيپ هامر-رنج روور-نيسان پت فايندر-بنز كلاس جي-فورد- شورولت بليزر-دوج و جالب اينه كه تو امريكا اغلب از وانت استفاده ميشه و هيولاهايي مثل وانتهاي دوج و فورد و شورولت براي اينكار استفاده ميشن
اما براي ما فقرا همون جيپ كا ام و لندروور خوبه كه وقتي تو جنگل ميزاريمش دلمون و حواسمون پيش اين نباشه كه بگيرن ببرنش خخخ يا روشو خط بندازن ضمنا تعميرشون هم كار سختي نيست چون كلا مكانيكيه بر خلاف لندكرويزر كه اگه يه فيوزش بسوزه نميشه فهميد چه مرگشه .
مثل زانتياي دوستمون نشه كه با شليك ناشيانه يكي از دوستان چهارپاره خورد به در سمت راست عقب و از شانس برادرش هم رو صندلي عقب خوابيده بود!خدا بهش رحم كرد!!!شانس آورديم فاصله زياد بود
اما تا رسيدن به خونه خرابي در ماشين حال همه رو گرفت و هيچ صافكاري هم تعميرش نميكرد چون جاي تير رو بدنه بود بايد به نيروي انتظامي اطلاع ميدادن خخخخKhansariha (214)