شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خودروهای مخصوص شکار(Off Road - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: خودروهای مخصوص شکار(Off Road (/showthread.php?tid=776)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - persiankiller - 2011-11-14 12:55 PM

برای دوستانی که میخوان ارزون سوار شن لاوا هم خوبه البته سخت گیر میاد و وسایلش هم کمه اما اگه تمیزشو گیر بیارید تمومه!

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-14 02:44 PM

(2011-11-14 11:00 AM)EDMOND نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گول ظاهرش رو نخورین من رونیزداشتم و پدرآدمو در میاره خوب نیست یه جیپ رنه گید دارتم از قدیما بی نظیرهستش اگه شد عکسشو میذارم ببینین خیلی تمیز هستش و یکی هم الان پرادودارم خیلی راضی هستم ازش ولی عاشق جیپ رنه گید م باور نمی کنین

دوست عزیز هدف از گذاشتن پست فوق این بود که تجهیزات لازم و تیونینگ و به روز رسانی و به طور کلی تجهیز کردن ماشینهای افرود را بررسی کنیم،
منم با شما موافقم رونیز مدل 85 الان قیمتی حدود 20 تومن داره نه 40 که رونیز بالا قیمت داره دلیلشم تیونیگ و بستم لوازم و تجهیزات جانبی است.مثلا این امکانش :دف-لاک ARB عقب و کمپرسور هوا ARB میدونید چه تاثیری روی قدرت و راحتی کار با دنده های کمک و سیستم چهار چرخ رو برای شما فراهم میکند!

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - tmr - 2011-11-14 06:44 PM

(2011-11-14 02:44 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-14 11:00 AM)EDMOND نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گول ظاهرش رو نخورین من رونیزداشتم و پدرآدمو در میاره خوب نیست یه جیپ رنه گید دارتم از قدیما بی نظیرهستش اگه شد عکسشو میذارم ببینین خیلی تمیز هستش و یکی هم الان پرادودارم خیلی راضی هستم ازش ولی عاشق جیپ رنه گید م باور نمی کنین

دوست عزیز هدف از گذاشتن پست فوق این بود که تجهیزات لازم و تیونینگ و به روز رسانی و به طور کلی تجهیز کردن ماشینهای افرود را بررسی کنیم،
منم با شما موافقم رونیز مدل 85 الان قیمتی حدود 20 تومن داره نه 40 که رونیز بالا قیمت داره دلیلشم تیونیگ و بستم لوازم و تجهیزات جانبی است.مثلا این امکانش :دف-لاک ARB عقب و کمپرسور هوا ARB میدونید چه تاثیری روی قدرت و راحتی کار با دنده های کمک و سیستم چهار چرخ رو برای شما فراهم میکند!
سلام
میشه توضیحات کاملتری راجع به عملکرد def Lock بدید
ممنونKhansariha (8)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-14 07:49 PM

شما دیگه نیاز نیست برا لاک کردن دف ها پیاده شده و ماشین را دو دف کنید شما با زدن یک دکمه در ماشین براحتی ان را دودف میکنید و دیگر پیاده نمیشوید Khansariha (8)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - EDMOND - 2011-11-14 11:45 PM

دوستان فکر کنم همه شاسی بلندهای جدید مث پرادو و هیوندای اینطورن و دیگه گذشت مثل قدیم که پاترولو باید پیاده می شده دو دفرانسیل کنی اینها در حال حرکت با سرعت زیر 80 هم می شه حالتو عوض کرد

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-15 12:26 AM

بله دوست عزیز شما در ست میگید ولی پمپ باد و کمپروسور بادی منظور من بود

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - meraj-hunter - 2011-11-17 09:36 PM

نظرتون راجع به پاژن مدل 83 کاملا نو و سالم.بدون رنگ.گیربکس و موتور دنده های کمک سالم.بدنه بدن پوسیدگی.5 حلقه لاستیک 100% و نو با بیمه کامل اماااا.امااا با موتور سایپا نیسان به مبلغ 6 تومان چیه؟Khansariha (172)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-17 11:51 PM

بخر دوست عزیز 6 تومن می ارزه،فقط چند تا کار کرده؟؟

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - meraj-hunter - 2011-11-17 11:58 PM

نگاه نکردم.فردا که واسه تست قراره ببریمش کوه حتما نگاه میکنم.در ضمن دیگه سالم بودن کدوم قسمت ماشین اهمیت داره و باید چک کنم؟
راستی موتور سایپا چطوره؟مصرفش نمیدونین چند تاست؟

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-18 12:14 AM

دوست عزیز من مدل 79 را داشتم با موتور نیسان،صدی 12 مصرف داشتودر مورد موتور باید بگم که چون سایپاست؛وسیله هاش همه جا هست و قیمتشم که شما گفتی عالیه من خودم چند وقت پیش 10 تومن فروختم،البته من تیون کرده بودم ماشینا.

در مود سالمی باید عرض کنم که اول ببرش پیش یه تعمیرکار دوست و اشنا و بعد از مطمئن شدن از فنی موتور،ببین ابی روغنی چیزی کم نمیکنه چون اینا اکثرا بعد یه مدت باید واشر سر سیلندر عوض کنی.و همچنین در مورد کمک و چهارچرخش هم مطئن شو.
ببین ایا رینگ اسپرت هست یا نه چون فرقش یه تومنه،
ببین دوری های المینیومی یا همون رکاباش پوسیده نباشه،چون اونا اصولا نشون میده ماشین چطوری کار کرده،
و در اخر هم در مورد بیمه ان مطمئن شو چون بیمه ها الان کلی فرق کرده اگه یه کوپن از پارسال کنده باشه باید 600-700 عید بدی برای تمدید موقت.
Khansariha (8)