شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خودروهای مخصوص شکار(Off Road - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: خودروهای مخصوص شکار(Off Road (/showthread.php?tid=776)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - میثم کماسایی - 2013-08-06 03:46 AM

بله دوست عزیز همینطوره که فرمودید هدف فقط آشنایی با یک رنج قیمت بود اکثر دوستان به این امر واقفند که قیمت های اینترنتی با مراکز اصلی خرید و فروش متفاوته Khansariha (8)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Amiraliv - 2013-08-06 03:58 AM

ولي خارج از هر بحثي قيمت ماشينا يه جوري شده كه آدم به جاي اينكه تعجب كنه ، خندش مي گيره ...
مثلا رونيز ٨٩ ، ٨٠ ميليون :))
من ١ سال و نيم پيش يه رونيز ٨٩ داشتم فروختم ٢٥ ميليون :))))))

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - gilemard - 2013-08-14 12:04 AM

به قول بابام الآن وقت خریدن یه الاغه.یه مدت که مردم ماشین ها رو نخرن قیمت ها با مغز میخورن زمین.

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - bycal - 2013-09-17 10:48 PM

سلام
دوستانی که دست اندر کار ماشین های افرود هستن بعضی از این ماشین ها مثل بعضی جیپ ها یا تویوتا لندکروز فدیمی اگه به سن اسقاط برسن تکلیفشون چیه ؟
میشه سند زد و پلاک جدید گرفت؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Amiraliv - 2013-09-17 11:43 PM

(2013-09-17 10:48 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستانی که دست اندر کار ماشین های افرود هستن بعضی از این ماشین ها مثل بعضی جیپ ها یا تویوتا لندکروز فدیمی اگه به سن اسقاط برسن تکلیفشون چیه ؟
میشه سند زد و پلاک جدید گرفت؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید

سلام ، تا اونجايي كه من اطلاع دارم فقط بايد ماشينو ببرين تهران براي اينكه پلاك بشه ، تو هيچكدوم از شهرستانها تعويض پلاكش انجام نميشه

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - behnamhunter - 2013-10-11 12:24 AM

با سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13814384271.jpg]

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - daneshyar - 2013-10-11 01:46 AM

دوستان کسی تجربه یا اطلاعی درباره دیزلی کردن خودروهایی مثل پاترول یا جیپ رو داره؟
حقیقتا قصد خرید یکی از این 2 تا رو دارم ولی از پول بنزینش میترسم.

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - bycal - 2013-10-11 03:29 AM

(2013-10-11 01:46 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی تجربه یا اطلاعی درباره دیزلی کردن خودروهایی مثل پاترول یا جیپ رو داره؟
سلام دوست عزیز
کلا اگه با اصول سیستم موتور دیزل و بنزینی اشنا باشین میبینید که در این نوع ماشین ها امکان پذیر مگه پول یه موتور کاملو بدین که هم جور دراوردنش کار هر کسی نیست هم اینکه خلافه هم اینکه قیمت موتور بالاست ولی میتونین برای شهر گاز سوز کنین درسته کمی قدرتش کاسته میشه ولی شما که دغدغه بنزینو دارین دیگه کارتون نسبتا راه میفته اما مهم جاییکه شما هم برای شهر هم برای شکار میخواین که کاملا درسته و سوختش زیاد در میاد اگه فقط بنزین سوز باشه اما کلا بیخیال بنزین سوختنش بشین همون که گاز بدین از کوه بره بالا و جاهایی بره که بقیه حتی فکرش نمیکنن خودش دل ادمو خنک میکنه وهمه چی یادتون میره مهم تمیزی ماشینه چون اگه کمی مشکل دار باشه اینقدر ادمو اذیت میکنه و خرج میتراشه که بنزین و هزینش هیچی نیست Khansariha (8) ضمنا پاترول دو در تمیز پیدا کردین یه خبر هم به من بدین چون اینقدر قیمتا رو گرون کردن که اصلا باورت نمیشه درسته همه چی گرون شده اما اونم یه حدی داره که توی دو دف ها خیلی بالاست ضمن اینکه همه هم دیگه رسیدن به سن اوراقی یا شیرین چند سالی هم رد شدنKhansariha (8)
ممنونKhansariha (8)
حق نگهدارتونKhansariha (8)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Amiraliv - 2013-10-11 03:30 AM

(2013-10-11 01:46 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش از فكر ديزلي كردن و گازوييل توي ايران بيا بيرون كه از زندگي بيزارت مي كنه ...
گازوييلاي ايران انقدر لجن و كثافت داره كه باورت نميشه ...
يكي از رفيقاي من يك فلكس واگن توارگ ديزل گذر موقت آورده بود هفته اي ٣ بار ميبرد گاراژ صافي گازوييل تميز مي كرد و بعد از ٢ ماه فاتحه صافي خونده شد و فلان قدر خرج كرد تا براش صافي جديد از دوبي فرستادن ، بي خيال شد ماشينرو برگردوند ...
ماشين اين ٢٠١١ بود حالا فكر كن چه بلايي سر جيپ و پاترول بياد ...

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - behnamhunter - 2013-10-11 03:09 PM

یکی از راننده های ما برای پاترول 6 سیلندش نفت استفاده میکرد وقتی ماموریت میرفتیم از ماشین بوی بخاری نفتی می اومد و بعد چند ماه مجبور به باز کردن موتور شد. سیستم سوختهای در سوزی مثل نفت وگازوئیل با بنزین کلا فرق داره . گازوئیل هم دیر میسوزه و هم حرارت بیشتری نسبت به بنزین میده به خاطر همین میزان مصرف و قدرت ماشینهای گازوئیل سوز بیشتره .
به نظر من از فکرش بیا بیرون.