شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خودروهای مخصوص شکار(Off Road - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: خودروهای مخصوص شکار(Off Road (/showthread.php?tid=776)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - masih.hunter - 2011-11-06 01:09 PM

واقعا" عاشق این ماشینم(جیپ هامر)

[تصویر: dztap6gqs281rmr7vk7n.jpg]
[تصویر: mhsqapixhdgd46by7ukg.jpg]
[تصویر: nlloqz9kxv9ker0foq.jpg]

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - meraj-hunter - 2011-11-06 08:19 PM

(2011-11-05 11:41 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-05 11:29 PM)ATGroup نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم عکس اون پاژن تو نمایشگاه . باقی عکس های نمایشگاه فردا واستون اپ میکنم
اما دوست من جناب هانتر اره میشه منم با یکی از دوستان رونیز گرفتیم اون ماله خودشو گاز مایع نصب کرد قدرتش کمتر نشد که هیچ بیشتر هم شده اما خوب گاز مایع یخورده واسه معاینه فنی و شارژ گاز سخته!

[تصویر: P1060927.jpg]

خیلی زیبا گرفتی،فقط ای کاش از جلو میگرفتی تا ببینم وینچم داره و چه مدلیه؟

اینم 1 عکس از جلوش.شرمنده زیاد جالب نشده[تصویر: IMAG0204.jpg]

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - majid1234 - 2011-11-06 09:54 PM

(2011-11-06 09:03 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-05 11:25 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا حالا شنیدید ؟ایا میشه ماشینهای off road را دوگانه کرد؟

تاثیری رو قدرتش داره؟کسی تا حالا دوگانه کرده؟

الان تا دلت بخواد توی همین اصفهان پاترول LPG پیدا میشه ولی cng به درد ماشینهای بیابونی نمیخوره چون توی قدرتش تاثیر خیلی بدی داره

راستی کسی در مورد پاترول نظر نداد ، لطفا اگه تجربه نگهداری و استفاده از این ماشین را دارید در موردش یه توضیح بدید:
1-عملکردش توی خاکی و آسفالت

2-مصرف

3-قطعات و تعمیرکار

LPG کردن ماشینهای OFFROAD به نظر اصولی نمیاد.مخصوصا" برای کوهستان.چون اکثرا" سیستم ضربه دارند که تو ضربه های شدید سوخت رو قطع کنندو مورد بعدی خطری که داره.مثلا" خود من جاهایی رو باماشین بالا مبرفتم که هر لحظه انتظار چپ کردن ماشین رو داشتم.
پاترول لوازم یدکی و تعمیرکار داره ولی باید خشکی زیاد ماشین و مصرف خیلی زیادش مخصوصا 6 سیلندر رو در نظر بگیرید.ماشین من یکم که از تنظیم در میومدتا صدی 20 هم مصرف میکرد.نرمال مصرفش 15-14 لیتر تو 100 کیلومتره.Khansariha (8)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - persiankiller - 2011-11-07 06:01 AM

اقا مسیح جالبته بدونید هامر تو دبی حدود 20 ملیونه!!!2009
اما در مورد پانرول باید بگم گزینه های خیلی بهتری هست

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - میثم کماسایی - 2011-11-07 06:28 AM

فکر کنم در این زمینه یکی از بهترینها در دنیا Chevrolet Silverado 1500 مدل 2011 باشه
[تصویر: silverado.jpg]
[تصویر: sil.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاتالوگ با حجم 4 مگابایت

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - persiankiller - 2011-11-07 06:34 AM

به نظر من با توجه به قیمت بنزین در کشور باید خودرو رو انتخاب کرد!با اینکه مثلا دیزلیش کرد.مصرف این ماشینا تو بیابون و .... تا 30 درصد هم بالاتر میره!یعنی فاجعه به طور مثال یک سفر 200 کیلومتری در یک شکار فقط 30 هزاری بنزین میسوزونید

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - aghajoon - 2011-11-07 09:39 AM

بنظرم بهتره در مورد خودروهای موجود و رایج در کشورمون بحث کنیم تا مطالب کاربردیتر و بدرد بخورتر بشه

من هم با علی مشهدی موافقم، برای مثال یه بلیزر حدود 20 لیتر در 100 کیلومتر میسوزونه و اگه بنزین را آزاد حساب کنیم واسه 200 کیلومتر میشه :2*20*700=28000

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - majid1234 - 2011-11-07 02:47 PM

(2011-11-07 09:39 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرم بهتره در مورد خودروهای موجود و رایج در کشورمون بحث کنیم تا مطالب کاربردیتر و بدرد بخورتر بشه

من هم با علی مشهدی موافقم، برای مثال یه بلیزر حدود 20 لیتر در 100 کیلومتر میسوزونه و اگه بنزین را آزاد حساب کنیم میشه :2*20*700=28000

ولی تو ماشینهای که داخل ایران هست واقعا" بلیزر ارزش مصرفی که میکنه داره.
نرمی ماشین.قدرت ماشین.شتاب گیری خوب . فرمان پذیری عالی توی زمینهای ناهموار.
باوینچ مکانیکی ماشین من هیچ جا گیر نکردم.

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - aghajoon - 2011-11-07 03:06 PM

سلام آقا مجید

اینطور که مشخصه شما تجربه خوبی در زمینه ماشینهای دو دیفرانسیل دارید ، به نظر شما در مجموع کدام ماشین بیشتر به کار ما میاد که برای استفاده توی شهر هم خیلی مشکل ساز نباشه و بقیه موارد که اشاره کردم
بلیزر ، پاترول ، جیپ شهباز یا رنجرور
اگه چیز دیگه ای مد نظر شما هست بگید
راستی قیمت حدودی ماشین را هم لطف کنید و بگید

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - majid1234 - 2011-11-07 03:43 PM

شما چقدر هزینه درنظر گرفتید؟؟
به نظرمن ماشین offroad را از ماشین شهری جداکنید تا هم هزینه پایینتر بشه و هم اینکه اهمیت ظاهر براتون کمتر بشه.(خود من 2-3 بار جیپ شهباز رو عمود کردم)
تستهایی هم که انجام دادیم پاترول اخرین گزینه حساب میشه.
تو قیمتهای متعادل چیپ km-شهباز-صحرا-لندروور(فقط بیرون شهر)
قیمتهای بالاتر.بلیزر(شایان-سابربان)GMC-فورد-دوج-جیپ رنه گید
متوسط رو به بالا .جیپ چروکی چیف-واگنر(jeep-wagner)
بازم شما انتخاب خودتونه بگید تا اگر اطلاعاتی داشتم در خدمت شما قرار بدمKhansariha (8)

رنجروور هم قطعاتش کم و گران هستش.سالمش هم کم پیدا میشه و اگر پیدا بشه گرون قیمت هستش