شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خودروهای مخصوص شکار(Off Road - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: خودروهای مخصوص شکار(Off Road (/showthread.php?tid=776)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - salar56 - 2011-11-05 01:07 PM

مجید جان جیپ و خوب درک کردی، انشاالله اونم تورو درک کنهKhansariha (172)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - persiankiller - 2011-11-05 07:59 PM

من تا قبل از اینکه bmw بگیرم خیلی تحقیق کردم و به نتیجه هم رسیدم منتهی به این دلیل که در صورت خرید خودروی کوه و کمر از کار و زندگی میافتم از خیرش گذشتم!!!بهترین گزینه ها رو دوستان گفتن اما با جستجو میتونید این ماشینا رو در حد کم کار و در بعضی موارد حیلی کم کار پیدا کنید که محشر میشه!!!به طور مثال یک رنجروور 78 بود بدون بیمه و معایته و لاستیک به قیمت 2 و 200 که من تا 1 قدمیش رفتم اما گفتم که نخریدم!!!این ماشین کلا 90 هزارتا کار کرده بود!!!موتور باز نشده بود و ..... کلا با 1 تومن خرج از لحاظ ظاهری و موتوری 20 میشد!اما لندروور ها تو اسفالت و سرعت بالا به شدت شانه میده و برای مسافات بالای 50 کیلومتر تو اسفالت خیلی اذیت میشیشد!!!

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - majid1234 - 2011-11-05 08:57 PM

(2011-11-05 02:21 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جیپهای رنه گیت هم اگه گیر بیاد بسیار پرقدرت و ناسبه برای کوه و شکار است

عبدالرحمن عزیز
رنه گید جیپ برقدرتیه.ولی مصرف وحشتناکی داره.قطعاتش هم کم و گرونه.با همون قدرت و مصرف بلیزر سرتره.چون جفتشو داشتم اینو میگم.البته موتور 6 سیلندر رو عرض کردم
تو بهترین شرایط صدی 16 لیتر بنزین میسوزوند

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-05 11:25 PM

دوستان تا حالا شنیدید ؟ایا میشه ماشینهای off road را دوگانه کرد؟

تاثیری رو قدرتش داره؟کسی تا حالا دوگانه کرده؟

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - ATGroup - 2011-11-05 11:29 PM

اینم عکس اون پاژن تو نمایشگاه . باقی عکس های نمایشگاه فردا واستون اپ میکنم
اما دوست من جناب هانتر اره میشه منم با یکی از دوستان رونیز گرفتیم اون ماله خودشو گاز مایع نصب کرد قدرتش کمتر نشد که هیچ بیشتر هم شده اما خوب گاز مایع یخورده واسه معاینه فنی و شارژ گاز سخته!

[تصویر: P1060927.jpg]

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-05 11:41 PM

(2011-11-05 11:29 PM)ATGroup نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم عکس اون پاژن تو نمایشگاه . باقی عکس های نمایشگاه فردا واستون اپ میکنم
اما دوست من جناب هانتر اره میشه منم با یکی از دوستان رونیز گرفتیم اون ماله خودشو گاز مایع نصب کرد قدرتش کمتر نشد که هیچ بیشتر هم شده اما خوب گاز مایع یخورده واسه معاینه فنی و شارژ گاز سخته!

[تصویر: P1060927.jpg]

خیلی زیبا گرفتی،فقط ای کاش از جلو میگرفتی تا ببینم وینچم داره و چه مدلیه؟

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - ATGroup - 2011-11-06 12:00 AM

دیگه شرمنده تا رسیدم نمایشگاه دیدم رم دوربین از کار افتاد این چندتا عکس هم با حافظه داخلی دوربین گرفتم یه جورایی گزارشگر افتخاری سایت از نمایشگاه ها بودیم ضد حال ازا ین بدتر نمیشد . اما اره وینچ داشت 3تن و برقی
اینم ماله غرفه دلفان
[تصویر: P1060971.jpg]

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - majid1234 - 2011-11-06 12:04 AM

(2011-11-05 11:30 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-05 08:57 PM)majid1234 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-05 02:21 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جیپهای رنه گیت هم اگه گیر بیاد بسیار پرقدرت و ناسبه برای کوه و شکار است

عبدالرحمن عزیز
رنه گید جیپ برقدرتیه.ولی مصرف وحشتناکی داره.قطعاتش هم کم و گرونه.با همون قدرت و مصرف بلیزر سرتره.چون جفتشو داشتم اینو میگم.البته موتور 6 سیلندر رو عرض کردم
تو بهترین شرایط صدی 16 لیتر بنزین میسوزوند

مجید جان درست میفرمایید مصرف بالایی داره اما میشه راحت از زاهدان یک موتور دیزلی براش خرید و روش گذاشت و توی سندش قید کرد که موتور تعویض شده که مشکل معاینه و تعویض پلاک نداشته باشه

خب دادا وقتی میتونی موتور تهیه کنی چرا هزینه بیخود برای رنه گید داشته باشی؟؟
میتونی یه جیپ KM یا ویولز با قیمت خیلی پایینتر بگیری و موتور رو روی اون سوار کنی
Khansariha (8)

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - aghajoon - 2011-11-06 09:03 AM

(2011-11-05 11:25 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا حالا شنیدید ؟ایا میشه ماشینهای off road را دوگانه کرد؟

تاثیری رو قدرتش داره؟کسی تا حالا دوگانه کرده؟

الان تا دلت بخواد توی همین اصفهان پاترول LPG پیدا میشه ولی cng به درد ماشینهای بیابونی نمیخوره چون توی قدرتش تاثیر خیلی بدی داره

راستی کسی در مورد پاترول نظر نداد ، لطفا اگه تجربه نگهداری و استفاده از این ماشین را دارید در موردش یه توضیح بدید:
1-عملکردش توی خاکی و آسفالت

2-مصرف

3-قطعات و تعمیرکار

RE: خودروهای مخصوص شکار(Off Road - Hunter - 2011-11-06 12:57 PM

مرسی دوست عزیز،فقط کپسولا میزارن تو اتاق خطر نداره!