شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نظرات دوستان برای یک PCP خوب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: نظرات دوستان برای یک PCP خوب (/showthread.php?tid=77)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - fkh - 2020-08-09 05:07 PM

سلام دوست خوبم.Khansariha (8)
با تشکر از راهنماییت.Khansariha (8)
دارم پولامو جم میکنم تا دو سه ماه اینده میخوام بخرم.مشتری برا تفنگام بیاد سریع میفروشمشون ولی متعسفانه فنری های هاتسان رو هم قیمت تفنگ چینی هم از ادم نمیخرن.Khansariha (367)
خداکنه قیمتا پایین بیاد یا حداقل ثابت بمونه دیگه از این گرون تر نشه.وگرنه هی بالا بره و منم هی بخوام پس انداز کنم تا سالیان متمادی نتونم یه تفنگ پی سی پی بخرم.Khansariha (21)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sinaahoora - 2020-08-09 08:40 PM

(2020-08-09 05:07 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست خوبم.Khansariha (8)
با تشکر از راهنماییت.Khansariha (8)
دارم پولامو جم میکنم تا دو سه ماه اینده میخوام بخرم.مشتری برا تفنگام بیاد سریع میفروشمشون ولی متعسفانه فنری های هاتسان رو هم قیمت تفنگ چینی هم از ادم نمیخرن.Khansariha (367)
خداکنه قیمتا پایین بیاد یا حداقل ثابت بمونه دیگه از این گرون تر نشه.وگرنه هی بالا بره و منم هی بخوام پس انداز کنم تا سالیان متمادی نتونم یه تفنگ پی سی پی بخرم.Khansariha (21)

پولی که پس انداز میکنی به ریال نگه ندار دلار بگیر تا با گرون شدن تفنگ مورد نظر پول شما هم ارزشش بالا بره و پایین نیاد

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - Heidarie - 2020-11-28 12:31 PM

دوستان و اساتید عزیز
میخوام به قول دوست عزیزمون یه پی سی پی با قیمت مناسب و کم استهلاک بخرم بین محصولات کرال و هاتسان گیر کردم البته ارتمیس یعنی کلی تو این رنج قیمت ها با تلمبه و دوربین تا حالا پی سی پز نداشتم در اصطلاح مبتدی هستم میخ وام چیزی بخرم که بعدش دوباره حسرت نخورم که ای کاش چیز دیگه ای جاش میخردیم مثلا کرال بربکر و جامبو . مگا . ای تی ۴۴ چیزی مسخوام که دقتش خوب باشه حساسیتش کم و استهلاک و مخارجش پایین و با تلمبه مشکلی نداشته باشه البته دست دوم تمیز هم باشه بهتر
بزرگواری بفرمایید راهنماییم کنید و کلی هم زحمت بکشید واقعا ممنونتون میشم مثل بفرمایید مگا با دوربین بوشنل با تلمبه کرال اینجوری آخه دور از جونتون کلا صفرم
دوستان و اساتید عزیز
میخوام به قول دوست عزیزمون یه پی سی پی با قیمت مناسب و کم استهلاک بخرم بین محصولات کرال و هاتسان گیر کردم البته ارتمیس یعنی کلی تو این رنج قیمت ها با تلمبه و دوربین تا حالا پی سی پز نداشتم در اصطلاح مبتدی هستم میخ وام چیزی بخرم که بعدش دوباره حسرت نخورم که ای کاش چیز دیگه ای جاش میخردیم مثلا کرال بربکر و جامبو . مگا . ای تی ۴۴ چیزی مسخوام که دقتش خوب باشه حساسیتش کم و استهلاک و مخارجش پایین و با تلمبه مشکلی نداشته باشه البته دست دوم تمیز هم باشه بهتر اینم عرض کنم اصفهان هستم
بزرگواری بفرمایید راهنماییم کنید و کلی هم زحمت بکشید واقعا ممنونتون میشم مثل بفرمایید مگا با دوربین بوشنل با تلمبه کرال اینجوری آخه دور از جونتون کلا صفرم

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - ROOBAH - 2020-11-28 01:37 PM

(2020-11-28 12:31 PM)Heidarie نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان و اساتید عزیز
میخوام به قول دوست عزیزمون یه پی سی پی با قیمت مناسب و کم استهلاک بخرم بین محصولات کرال و هاتسان گیر کردم البته ارتمیس یعنی کلی تو این رنج قیمت ها با تلمبه و دوربین تا حالا پی سی پز نداشتم در اصطلاح مبتدی هستم میخ وام چیزی بخرم که بعدش دوباره حسرت نخورم که ای کاش چیز دیگه ای جاش میخردیم مثلا کرال بربکر و جامبو . مگا . ای تی ۴۴ چیزی مسخوام که دقتش خوب باشه حساسیتش کم و استهلاک و مخارجش پایین و با تلمبه مشکلی نداشته باشه البته دست دوم تمیز هم باشه بهتر اینم عرض کنم اصفهان هستم

سلام جناب Heidarie عزیز، ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم.
ابتدا یه مورد رو باید عرض کنم، اصولا مشاوره و پیشنهاد در زمینه ی خرید کالا های مختلف با مشخص کردن میزان بودجه ( که شما مشخص کردید ) هدف و کاربردی که از خرید انتظار دارید ( مهمه ) و پارامتر های اینچنینی مورد بحث قرار میگیره و مزایا و معایب مدل های مختلف گفته میشه و معمولا در نهایت خود شخص خریدار هست که باید انتخاب کنه، من همیشه گفتم هیچ تفنگی بد نیست چون ویژگی یه تفنگ که شاید از نظر من نقطه ضعفش باشه ممکنه برای دیگری مزیت به حساب بیاد و به همین دلیل نمیشه به اصطلاح نسخه مشابهی برای افراد مختلف پیچید. برای شروع بحث از این قسمت شروع میکنم: فرمودین کم استهلاک باشه و با تلمبه مشکلی نداشته باشه.... در این خصوص باید عرض کنم بیشترین استهلاک اکثر پی سی پی ها در اورینگ هست ( به جز مدل های نیمه اتومات و مدل هایی که برای شارژ نیاز به باز کردن مخزن دارند ) و از این نظر اکثرا مشابه هم هستند اما در مدل های رده قیمتی پایین و متوسط ( کرال و هاتسان و آرتمیس ) شاید کیفیت کلی قطعات ( اهرم گلنگدن و ماشه و ... ) کمی پایین تر از مدل های اروپایی باشه که البته در صورت استفاده صحیح مشکلی پیش نمیاد و در صورت بروز مشکل هم قطعاتش در بازار هست. در مورد شارژ با تلمبه باید بگم اصولا شارژ مخازن با حجم بالا و فشار کاری بالای 200 بار، مشکل ( و در برخی موارد غیر ممکن ) هست که در صورت امکان هم نیاز به تلمبه های با کیفیت تر از کرال و ... هست که هزینه بالا میره و بهتره از کپسول استفاده بشه، به نظر من جامبو در این مقایسه مردود هست ( و همچنین تفنگ های مشابه به حجم مخزن جامبو ). در مورد تلمبه ی کرال باید بگم من اصلا پیشنهاد نمیکنم چون میله مرکزی این تلمبه ها جنس ضعیفی داره و دائما اورینگ پاره میکنه، الان حدود دوساله یه تلمبه فاکس گرفتم و بریکر رو باهاش باد میزنم ( استفاده متوسط دارم ) فعلا راضی هستم اما خوب مدل های با کیفیت تر ( و صد البته گرانتر!!! ) هم در بازار موجوده. درمورد دوربین هم تاپیکی داریم که در صورت مطالعه مطالب بسیار مفیدی داره و اگر انتظاراتتون از دوربین رو مشخص کرده باشید به راحتی میتونید انتخاب کنید چون بسته به نیاز و انتظارات افراد متفاوته، من خودم روی بریکرم 4-16*40 سنتر پوینت بستم و راضی هستم و دوستانی دارم که روی اسلحه با حدود قیمتی تفنگ من دوربینی بستند که قیمتش از خود اسلحه هم بیشتر بوده و اونام راضی هستند! بنابر این نمیشه یک پیشنهاد کلی در این خصوص داد و در مورد دوربین هم شما باید میزان انتظارات و بودجه تون رو مشخص کنید که میتونید در تاپیک مربوط به دوربین مطرح کنید. پیشنهاد من به شما اینه که ابتدا هدفتون از خرید تفنگ و همچنین سلیقه خودتون رو در نظر بگیرید ( بریکر و P15 بولپاپ و کامپکت شده هستند و حمل و نقل راحت تر و تیراندازی سردست کم لرزش تر و راحت و دقیقی دارند اما برخی ممکنه با ظاهر بالپاپ ها نتونن ارتباط برقرار کنند یا برای کاربریشون نیاز به حمل و نقل راحت نداشته باشند و یا موارد دیگه، جامبو برای حجم مخزن بیشترش طرفدار داره اما همونطور که گفتم با تلمبه مشکل داره به دلیل حجم مخزنش ) پیشنهاد میکنم تاپیک مدلهایی که پسندیدید رو مطالعه کنید ( حتی بصورت خلاصه ) چون واقعا مطالب مفیدی دارد.

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - Ozet - 2020-12-23 12:53 AM

سلام خدمت مدیران و دوستان گرامی.هاتسان بولباس کیوای گرفتم نو هست یه بسته فشنگ زدم الان گلنگدن میکنم خشاب نمیچرخه..اگر فیلمشو میدونید لطفا راهنمایی.
عیبشو کسی میدونه راهنمایی لطفا

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - alikarimi - 2021-09-07 09:48 AM

سلام . لطفا اگر در مورد آسلکون (aselkon) هم اطلاعاتی دارید درمورد کیفیت ، قدرت و دقت . و مقایسه این سه مقوله با دیگر برندهای ترک . لطفا مورد اشتراک قرار بدهید . ممنون

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - RezaHatamiHunter - 2021-09-07 04:54 PM

سلام جناب کریمی
سوال کلی بود !!!و مبهم
نمیشه جواب قطعی داد ترکیه هزار تا پی سی پی داره و از نظر من بهترین پی سی پی ترکیه که قابل رقتبت و یا بهتر از مدل های اروپایی هست پی سی پی ساخت شرکت هوگلو میباشد .
درکل سلاح شما هم رده کرال و هاتسان هست و بنده در رابطه با کیفست دقت و قدرت سلاح نامبرده اطلاعی ندارم
اگر یک سلاح مشخص را برای مقایسه عنوان کرده بودید
پاسخ بهتری میگرفتید .
Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - samani - 2021-09-30 01:35 PM

سلام دوستان پی سی پی دار و علاقمند به این موضوع
من دیدم کمپینی شروع شده که بد نیست اینجا بازنشر بشه بلکه حمایت دوستان باعث بیشتر دیده شدن موضوع و در نهایت به نفع عاشقان هدف زنی و تیراندازی تمام بشه
کمپین مدون سازی قوانین تفنگ بادی در کشور
لطفا حمایت کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - smart - 2021-09-30 02:27 PM

(2021-09-30 01:35 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان پی سی پی دار و علاقمند به این موضوع
من دیدم کمپینی شروع شده که بد نیست اینجا بازنشر بشه بلکه حمایت دوستان باعث بیشتر دیده شدن موضوع و در نهایت به نفع عاشقان هدف زنی و تیراندازی تمام بشه
کمپین مدون سازی قوانین تفنگ بادی در کشور
لطفا حمایت کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از اطلاع رسانی شماKhansariha (8)
متاسفانه حمایت خیلی کمی شده. جا داره از تهیه کننده متن هم تشکر کنم ولی قبل عنوان کردن این مبحث بهتر بود در شبکه های اجتماعی مربوط به تیراندازی سلاح بادی اطلاع رسانی می شد تا حمایت به خوبی شکل بگیره.

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - samani - 2021-10-02 09:14 PM

سلام عزیزان احیانا کسی از دوستان در مورد محصولات جدید کرال اطلاعاتی دارند؟خصوصا کرال امپایر ایکس که مخزن 600 داره
اگه کسی از دوستان تجربه استفاده داشته ممنون میشم نقاط ضعف تفنگ رو بدونم