شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نظرات دوستان برای یک PCP خوب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: نظرات دوستان برای یک PCP خوب (/showthread.php?tid=77)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - mirhashemi - 2019-02-05 12:48 PM

با تشکر از پاسخ دوستان ،جناب ROOBAH یه ضرب المثل هست که میگه آدم بخاطر خوردن یه لیوان شیر یدونه گاو نمیخره...
رنگ کردن قنداق که کاری نداره .قبلاً هم توضیح دادم بده به یه نقاش یا اونایی که کارگاه مبل سازی دارن اول یه سمباده نرم بهش بزنن بعد با پیستوله 5 تا 6 دست سیلر بزنن بهش البته باید هر بار چند ساعت زمان بدی تا خشک بشه و بعد دست بعد رو بزنی و در انتها یک دست پلی استر ایستاده یا همون نیم پلی استر بهش بزن و تمام ،خیالت برای همیشه راحت میشه .حالا بیای تفنگت رو دسته دوم با افت قیمت بفروشی و بری یک و خورده ای هم بیشتر پول بدی و یه تفنگ دیگه بگیری که اونم تفنگ سرتر از اینیکه داری هم نیست و اونم معایبی داره بگیری.
در مورد مخزن هم میدونم که مخازن مگا و بریکر و پرو فولاد هستن و مخزن جامبو از آلیاژ آلمنیوم و سبکتر از اون سه تا با اینکه حجمش تقریباً دو برابر اون سه تا هست.بعدشم زیاد به تبلیغات ایرانیا توجه نکن لوله لوتار والتر و مخزن مادامالعمر و لوله 2018 با خانکشی عمیقتر و... رو ما زیاد شنیدیم ولی در کل محصولات کرال نسبت به قیمتش می ارزن (شما یه تفنگ کرال رو با متعلقات بخری نهایتاً 7 تا 8 تومن ولی الان ولکان و دایستات و ... تا حدود 40 میلیون هم تو کشور قیمت پیدا کرده ).با کارایی تقریباً برابر (مثلا کرال 60 متر دقیق بزنه اونا نهایتاً 80 متر دقت دارن).

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - ROOBAH - 2019-02-05 02:57 PM

سلام جناب میرهاشمی
فکر کنم منظورم رو درست نگفتم. من نمیخوام بریکر رو به خاطر این مشکل کوچیک بفروشم و P15 بخرم. بهتره بگم این اصلا مشکلی نیست و همونطور که خودتون گفتین به راحتی با رنگ کردن حل میشه. فقط محض اطلاع بیشتر میخواستم یه مقایسه ای بین این دو تفنگ انجام بشه، چون به هر حال هر دوی این تفنگ ها در یک محدوده قیمت هستند و هر دو هم بولپاپ هستند.
در مورد تبلیغات هم درست میفرمایید. به هر حال فکر میکنم لازم بود اینجا اعلام بشه تا دوستان با دید بازتر خرید کنن. یادم میاد اوایل که کرال به بازار اومده بود، بعضی از فروشنده ها با دستکاری فنر چکش و افزایش قدرت، ادعا میکردن کرال سفارشی دارن و اون رو با قیمت بالاتر میفروختند!! یا همین داستان لوله ی آلمانی و خانکشی عمیق که خودتون فرمودین و مورد های مشابه دیگه ....
موفق باشید

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - kaveshooka - 2019-12-14 11:47 AM

سلام دوستان . من یه سوال داشتم و امیدوارم جای درست رو واسه پرسیدنش انتخاب کرده باشم . من میخوام pcp بگیرم و بین سه مدل موندم و میخوام نظرات با تجربه ها رو توی این زمینه بدونم . لطفا راهنمایی بفرمایید بین این سه ندل مزایا و معایبشون رو کروم ارزش خرید بیشتری داره. آرتیمس p15 مدل 2019 ، آرتیمس m16 مدل 2019 که یک قیمت هستند . کرال مگا نیو و رگلاتور فابریک کرال که ارزونتر درمیاد . نظر خودم رو آرتیمس بیشتر جلب کرده . اما میخوام شما راهنمایی کنید . ممنون

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sinaahoora - 2019-12-14 03:13 PM

(2019-12-14 11:47 AM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . من یه سوال داشتم و امیدوارم جای درست رو واسه پرسیدنش انتخاب کرده باشم . من میخوام pcp بگیرم و بین سه مدل موندم و میخوام نظرات با تجربه ها رو توی این زمینه بدونم . لطفا راهنمایی بفرمایید بین این سه ندل مزایا و معایبشون رو کروم ارزش خرید بیشتری داره. آرتیمس p15 مدل 2019 ، آرتیمس m16 مدل 2019 که یک قیمت هستند . کرال مگا نیو و رگلاتور فابریک کرال که ارزونتر درمیاد . نظر خودم رو آرتیمس بیشتر جلب کرده . اما میخوام شما راهنمایی کنید . ممنون

با سلام من الان ۲ سال شده پی ۱۵ دارم زیادم تیر زدم نسبت به قیمتش خیلی خوبه هم قدرت و هم دقتش من این تفنگ خریدنی فروشنده شرکت لطف کردن برام ۳تا تفنگ تست کردن و انصافی هر ۳تاشونم عالی بودن که دقیق ترینشون برداشتم فقط یکبار مشکل خالی کردن باد مخزن داشت که دادم دست خودشون و زحمت کشیدن بصورت رایگان مشکل برام برطرف کردن
M16 تفنگ خیلی خوبیه ولی خوب p15 جمع جورتره و باهاش من راحتتر هستم

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - kaveshooka - 2019-12-14 04:59 PM

(2019-12-14 03:13 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-12-14 11:47 AM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام من الان ۲ سال شده پی ۱۵ دارم زیادم تیر زدم نسبت به قیمتش خیلی خوبه هم قدرت و هم دقتش من این تفنگ خریدنی فروشنده شرکت لطف کردن برام ۳تا تفنگ تست کردن و انصافی هر ۳تاشونم عالی بودن که دقیق ترینشون برداشتم فقط یکبار مشکل خالی کردن باد مخزن داشت که دادم دست خودشون و زحمت کشیدن بصورت رایگان مشکل برام برطرف کردن
M16 تفنگ خیلی خوبیه ولی خوب p15 جمع جورتره و باهاش من راحتتر هستم
سلام . ممنون آقا سینا که طبق معمول راهنمایی میفرمایید . درسته p15 کوتاهه و واسه تو ماشین عالیه ، m16 هم قنداقش واسه نشونه گیری و دقت عالیه و هنگام مصلح کردن لازم نیست چشم از دوربین برداری . یکی از این دو تارو انتخاب میکنم

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - fkh - 2020-08-08 12:34 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
خیلی وقته تو فکر خرید یه پی سی پی هستم و تحقیق میکنم.
دارم پس انداز میکنم که بخرم.ولی قیمتا خیلی بالا رفته.Khansariha (367).هر روز قیمتارو نگاه میکنم.Khansariha (172)
الان یه رنجر 125 و یه شادو گپ فلزی دارم.بتظرتون یکی از اینا رو یا جفتشون بفروشم و رو پولم بزارم تا زودتر پولم جور شه یا اینارو نگه دارم و بیشتر صبر کنم و پی سی پی بخرم؟
چند روز پیش زنگ زدم یه فروشگاه قیمت ای تی 44 رو 9 میلیون و هاتسان فلش هم داشت 7.200 گفت.
بنظرتونم هاتسان فلش بگیرم یا ای تی 44 ؟؟پی سی پی دیگه ای هم تو محدوده قیمت این دوتا پیدا میشه؟؟
خودم از ای تی 44 خوشم میاد چون اکثر صفحات تایپیکش رو خوندم همه از استهلاک کم و دقت قدرت و ارزش در برابر قیمت میگفتن. ولی اختلاف قیمت 2 میلیونیش زیاده.بنظرتون میارزه 2 میلیون واسه ای تی 44 بیشتر هزینه کنم؟یا فلش هم همین ویژگی هارو داره؟
یبار میخوام بخرم برای همیشه.یه تفنگ بی ازار میخوام که استهلاکش پایین باشه.دقتش هم بالا باشه قدرتشم حدود 40 ژول باشه.خواهشا راهنمایی کنین.Khansariha (172)
با تشکر.Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sinaahoora - 2020-08-08 04:25 PM

(2020-08-08 12:34 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم پس انداز میکنم که بخرم.ولی قیمتا خیلی بالا رفته.Khansariha (367).هر روز قیمتارو نگاه میکنم.Khansariha (172)
الان یه رنجر 125 و یه شادو گپ فلزی دارم.بتظرتون یکی از اینا رو یا جفتشون بفروشم و رو پولم بزارم تا زودتر پولم جور شه یا اینارو نگه دارم و بیشتر صبر کنم و پی سی پی بخرم؟
چند روز پیش زنگ زدم یه فروشگاه قیمت ای تی 44 رو 9 میلیون و هاتسان فلش هم داشت 7.200 گفت.
بنظرتونم هاتسان فلش بگیرم یا ای تی 44 ؟؟پی سی پی دیگه ای هم تو محدوده قیمت این دوتا پیدا میشه؟؟
خودم از ای تی 44 خوشم میاد چون اکثر صفحات تایپیکش رو خوندم همه از استهلاک کم و دقت قدرت و ارزش در برابر قیمت میگفتن. ولی اختلاف قیمت 2 میلیونیش زیاده.بنظرتون میارزه 2 میلیون واسه ای تی 44 بیشتر هزینه کنم؟یا فلش هم همین ویژگی هارو داره؟
یبار میخوام بخرم برای همیشه.یه تفنگ بی ازار میخوام که استهلاکش پایین باشه.دقتش هم بالا باشه قدرتشم حدود 40 ژول باشه.خواهشا راهنمایی کنین.Khansariha (172)
با تشکر.Khansariha (8)

من جای شما باشم اصلا صبر نمیکنم و اون دوتا تفنگ میفروشم و هر چی زودتر پی سی پی رو میخرم چون لذت تیراندازی با پی سی پی چیز دیگه ای هستش من خودم تفنگ قبلیم دیانا ۳۵۰ مگنوم بود و در مقایسه با پی سی پی میتونم بگم هیچ لذتی ازش نبردم . در مورد پی سی پی هپ من اولش کرال بریکر میخواستم بخرم ولی به پیشنهاد یکی از دوستان ارتمیس p15 برداشتم ۳ سال دارم خیلی دقیق و عالی میزنه فقط یکبار اورینگ کپسول با یه جنس خوب عوض کردم و هیچ مشکلی نداشتم فروشنده هم پیش خودم ۳تا تفنگ تست کرد گفت هرکدوم میخوای بردار انصافی هر ۳تا تفنگ عالی زدن و من یکی رو که دیگه خیلی عالی زد برداشتم

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - fkh - 2020-08-08 05:11 PM

سلام دوست عزیز.Khansariha (8)
ارتمیس p15 قیمتش بالا هست قیمت نوش رو ندارم ولی دسته دومش تو سایتا حدود 10 میلیون هست.Khansariha (226)
کرال بریکر هم فکر کنم همین قیمت رو داره.
یه تفنگ ارزون زیر 8 یا 9 میلیون میخوام.Khansariha (226)
فکر کنم تنها گزینه های پیش روم ای تی 44 و هاتسان فلش هست.
بین این دوتا موندم.تایپیک ای تی رو خوندم ولی کسی از دوستان در مورد فلش مطلبی تو سایت ننوشته.نمیدونم چرا فلش تفاوت قیمتی نزدیک به دو میلیون با ای تی داره.ایا از لحاظ کیفیت و کارایی هم تفاوت دارن یا نه؟؟و اینکه میارزه پول بیشتری بدم و ای تی بخرم یا فلش با توجه قیمتش گزینه بهتریه؟دوستان لطفا راهنمایی کنن.
با تشکر.Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - fkh - 2020-08-09 02:28 PM

(2020-08-08 12:34 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر.Khansariha (8)

سلام دوستانKhansariha (8)
لطفا راهنمایی کنین.هر لحضه میام چک میکنم بلکه دوستان راهنمایی کرده باشن.Khansariha (172)
با تشکر.Khansariha (8)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - samani - 2020-08-09 04:03 PM

(2020-08-09 02:28 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر.Khansariha (8)

سلام دوستانKhansariha (8)
لطفا راهنمایی کنین.هر لحضه میام چک میکنم بلکه دوستان راهنمایی کرده باشن.Khansariha (172)
با تشکر.Khansariha (8)

سلام برادر قیمتها چقدر بالا رفته یسال نمیشه من بریکر خریدم به حدود 4 تومان
وللا نظر من اینه که فعلا صبر کنین اخباری میاد که دلار قراره بیاد پایین و دولت در تصمیمش جدی هست
ولی اگه مشتری برای تفنگهاتون بود بفروشید که در فرصت مناسب بتونید خرید کنید
من از موقع بریکر خریدم دیگه تفنگ فنری خودم رو دست نمیگیرم کلا لذتش قابل وصف نیست و نمیشه این دو رو با هم مقایسه کرد.