شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نظرات دوستان برای یک PCP خوب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: نظرات دوستان برای یک PCP خوب (/showthread.php?tid=77)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - siavashpayam - 2017-10-28 07:59 PM

مثل همه پی سی پی ها،اول دقت کنید که فشار مخزن صفر نباشه و چنانچه صفر بود مطلقا نخرید چون کارخانه مخزن رو دستکم پنجاه تا صد بار شارژ میکنه و خالی بودن مخزن یعنی نشتی،اگر نشتی نداشت دقت کنید روی قنداق و لول زدگی و خوردگی نداشته باشه،مازل بریک یا سایلنسر رو باز کنید که سر لول آسیب نخورده باشه،خشابها رو ازنظر سلامت ظاهری چک کنید و اگر سالم بودند کوک کنید و برگشت فنر رو چک کنید،یک دور گلن بزنید و ماشه کشی رو آزمایش کنید،اگر مشکلی نبود مبارکتون باشهKhansariha (219)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - عسلک - 2017-11-02 07:42 PM

انصافا pcp های رکرال نسبت به قیمتشون خیلی خوب هستند !!
دقت خوبی دارند
وزنشون متعادله
کاربری اسان
لوازم یدکی موجود
من با پانچر مگا 2017گوسفند ذبح شده 20 کیلویی رو از 25 متری زدم باور کنید ازسمت چپ بدنش ساچمه وارد شد وزیر پوست سمت راست بدنش ساچمه وایستاد
jsb exact 18.13 گرینی .دنده دوطرف خورد شد وقلب وریه رو سوراخ کرده بود .
قدرت سلاحم 46 ژوله (فنرچکش دست ساز انداختم )
تازه مگه قراره باهاش چی بزنیم !!!!!
از فاصله 60 متری اهداف به ابعاد 3*3 سانت رو میشه راحت زد

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - Babakpcp - 2017-11-02 11:36 PM

(2017-11-02 07:42 PM)عسلک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت خوبی دارند
وزنشون متعادله
کاربری اسان
لوازم یدکی موجود
من با پانچر مگا 2017گوسفند ذبح شده 20 کیلویی رو از 25 متری زدم باور کنید ازسمت چپ بدنش ساچمه وارد شد وزیر پوست سمت راست بدنش ساچمه وایستاد
ببینید دوستان عزیز اینکه کیفیت پی سی پی های اروپایی بالاتره و دقت بالاتری دارن (البته لزما همشونم بالاتر نیستن.بیشترشون اینطوری هستن)حرف درستیه.اما سوال اینجاست.چقدر بالاتره دقتشون و چقدر با کیفیت تر هستن.من پانچر پرو داشتم و در مقایسه با خیلی از اروپاییها پا به پا میومد و البته از معدود و انگشت شماریشون تو دقت کم میاورد اما چقد؟؟؟مثلا اگر تفنگ فلان توی 70 متر گروپ 3 سانت میده این 4 سانت یا 5 سانت میده.ببینید توی مسابقات این مقدار کم نیست و معنیش مقام نیاوردن هست و ما اینو میدونیم.بحث اینجاست که عده ای از دوستانی که پی سی پی اروپایی دارند یک مقدار شبیه نژاد پرستها برخورد میکنن و بارها ازشون شنیدم که کرال اشغاله یا اصلا بدرد نمیخوره.خب این حرف صحیحی نیست.ضمنا شما سرعت خارق العاده پیشرفت ترکهارو ببینید.10 سال نیست وارد صنعت تفنگ بادی و بعدترش پی سی پی شدن الان دارن غوغا میکنن.

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - sadeghhutsan - 2017-11-19 12:05 PM

دوستان گلم سلام . بنده قصد دارم تفنگ PCP جهت ش.... خریداری کنم.
نهایتا میتوانم با دوربین 1700 هزینه کنم .
از برند کرال چه مدلی پیشنهاد میکنید؟
اگر برند های دیگه مد نظرتون هست که خدمات و قطعاتشون پیدا میشه رو معرفی کنید.
ممنونKhansariha (48)

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - siavashpayam - 2017-11-20 08:08 AM

درود،نمیتونید چیزی پیدا کنید،دستکم باید 1.4 میلیون پول تفنگ بدید،500 پول تلنبه و 300 پول دوربین پایه،دستکم باید 2.2 میلیون هزینه کنید،اگر بخواهید مدلهای بالاتر رو بردارید یا بجای تلنبه کپسول بخرید که به تبع هزینه های بالاتری دارید

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - arashx - 2017-11-20 10:14 PM

(2017-11-19 12:05 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گلم سلام . بنده قصد دارم تفنگ PCP جهت ش.... خریداری کنم.
نهایتا میتوانم با دوربین 1700 هزینه کنم .
از برند کرال چه مدلی پیشنهاد میکنید؟
اگر برند های دیگه مد نظرتون هست که خدمات و قطعاتشون پیدا میشه رو معرفی کنید.
ممنونKhansariha (48)

اخر ۱۷۰۰ برای پی سی پی خیلی کم هست. حداقل ۱۵۰۰ تفنگ ، ۶۰۰ تلمبه ، ۳۵۰ دوربین ، ۱۵۰ سایلنسر ، ۳۰ کیف ، ساچمه هر بسته ۶۰. خودتون حساب کنید ولی ۱۷۰۰ نمیشه. دست دو هم نخری سنگین تری.
(2017-11-02 11:36 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-11-02 07:42 PM)عسلک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت خوبی دارند
وزنشون متعادله
کاربری اسان
لوازم یدکی موجود
ببینید دوستان عزیز اینکه کیفیت پی سی پی های اروپایی بالاتره و دقت بالاتری دارن (البته لزما همشونم بالاتر نیستن.بیشترشون اینطوری هستن)حرف درستیه.اما سوال اینجاست.چقدر بالاتره دقتشون و چقدر با کیفیت تر هستن.من پانچر پرو داشتم و در مقایسه با خیلی از اروپاییها پا به پا میومد و البته از معدود و انگشت شماریشون تو دقت کم میاورد اما چقد؟؟؟مثلا اگر تفنگ فلان توی 70 متر گروپ 3 سانت میده این 4 سانت یا 5 سانت میده.ببینید توی مسابقات این مقدار کم نیست و معنیش مقام نیاوردن هست و ما اینو میدونیم.بحث اینجاست که عده ای از دوستانی که پی سی پی اروپایی دارند یک مقدار شبیه نژاد پرستها برخورد میکنن و بارها ازشون شنیدم که کرال اشغاله یا اصلا بدرد نمیخوره.خب این حرف صحیحی نیست.ضمنا شما سرعت خارق العاده پیشرفت ترکهارو ببینید.10 سال نیست وارد صنعت تفنگ بادی و بعدترش پی سی پی شدن الان دارن غوغا میکنن.

۱۰۰٪‌حرف شما صحیح هست تا به حال چه کسی با دی استیت هانتسمن تونسته در مقابل هاتسان تیون شده در مسابقات حرفی بزنه؟ متاسفانه همین نظر بین افرادی که پی سی پی دارن و فنری دارن هم رواج داره. که افراد به علت ضعف در توانایی میگن فنری بی دقت هست در حالی که با بعضی فنری که قیمتش از ارزون ترین پی سی پی ها با لوازم پایین تر هست میشه دقت خیلی بالاتری گرفت. و خب مشکل شارژ و تلمبه رو هم نداره. و من خودم به خیلی از دوستانی که یک سلاح عمری با مصرف متعادل میخوان فنری پیشنهاد میدم. ولی به لطف دیگران منصرف میشن.
اتفاقا چند وقت پیش گروپ بسیار زیبای اقای شقاقی عزیز رو با تفنگ میلاد جان دیدم که متحیر شدم. از ۲۵ متری از اف ایکس بابکت یا کریکت یا خیلی از سلاح های دیگه جمع تر بود. سلاح هم دیانا ۵۴ تیون شده بود. دوستانی هم که فکر میکنن خلاف این هست برن با کرال توی باشگاه و در مقابل فنری هایی نظیر ال جی یو مسابقه بدن ببینم به ۲۰۰ میرسن یا خیر. در حالی که زیر ۲۲۰ برای فنری کم هستش و چه بسا برای ال جی یو به ۲۴۰ برسه که با ایمپکت به این عدد میرسن.
ولی گاهی سلاح های ترکی بی کیفیتی های خاص خودشون رو دارن ک میشه با اندکی هزینه سلاح هایی مثل بوکانیر یا چکال یا اورایون خرید که هم دقت بالاتر و هم خرابی کمتری دارن.
(2017-10-28 07:59 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل همه پی سی پی ها،اول دقت کنید که فشار مخزن صفر نباشه و چنانچه صفر بود مطلقا نخرید چون کارخانه مخزن رو دستکم پنجاه تا صد بار شارژ میکنه و خالی بودن مخزن یعنی نشتی،اگر نشتی نداشت دقت کنید روی قنداق و لول زدگی و خوردگی نداشته باشه،مازل بریک یا سایلنسر رو باز کنید که سر لول آسیب نخورده باشه،خشابها رو ازنظر سلامت ظاهری چک کنید و اگر سالم بودند کوک کنید و برگشت فنر رو چک کنید،یک دور گلن بزنید و ماشه کشی رو آزمایش کنید،اگر مشکلی نبود مبارکتون باشهKhansariha (219)

اف ایکس اکبند روی صفر هستش. لذا برای هر سلاح متفاوت هستش. ولی در کرال ها معمولا تا ۱۴۰ - ۱۵۰ شارژ میشه. چندان هم مهم نیست. از جای معتبر بخرین که اگر مشکل داشت پسش بدین.

نظرات دوستان برای یک PCP خوب - blood.taste.1985 - 2018-02-08 03:41 PM

سلام دوستان ، من میخوام یه تفنگ pcp تو رنج ۲ ملیون بخرم لطفا راهنمایی کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - key - 2018-02-08 05:42 PM

(2018-02-08 03:41 PM)blood.taste.1985 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ، من میخوام یه تفنگ pcp تو رنج ۲ ملیون بخرم لطفا راهنمایی کنید

بهترین انتخاب، کرال مگا با رگلاتور هستش. خودش ۱۴۵۰ رگلاتور هم ۲۵۰

نظرات دوستان برای یک PCP خوب - blood.taste.1985 - 2018-02-09 07:58 AM

توی بازار که رفتم چند نفر گالاتینو پیشنهاد دادن ، نظرتون راجب این چیه

RE: نظرات دوستان برای یک PCP خوب - key - 2018-02-09 10:58 AM

(2018-02-09 07:58 AM)blood.taste.1985 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی بازار که رفتم چند نفر گالاتینو پیشنهاد دادن ، نظرتون راجب این چیه

گالاتین سابقه بیشتری داره. از لحاظ طراحی خیلی زیباست ولی کمی زیادی سنگینه. در کل گالاتین هم انتخاب خوبیه ولی خدایی از کپسول ۳۳۰ سی سی مگا نمیشه به راحتی گذشت. لوله مگا ۵۸ سانته لوله گالاتین ۴۵ سانت. بازهم انتخاب با خودتونه. به نظرم حضوری برید بازار هر دو اسلحه رو از نزدیک ببینید. البته گالاتین یه برتری به مگا داره و اونم اینه که میتونید کپسول اضافه بخرید و شارژ شده داشته باشید و هر موقع خواستید کپسول خالی رو سریع باز کنید و کپسول شارژ شده رو نصب کنید ولی تو مگا نمیشه